ptkkf.pulawy.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Pora na wakacje

Drukuj PDF

Prawie 50 zawodników wzięło udział w ostatnim przed wakacyjną przerwą turnieju w ramach tegorocznej edycji Grand Prix Puław w tenisie stołowym. Tym razem rywalizacja odbywała się w kategoriach wiekowych oraz deblu. W poszczególnych grupach najlepsi okazali się: Bartłomiej Kramek (do 15 lat), Radosław Chrześcian (16-39 lat), Sylwester Jasiocha (40-55lat), Bogdan Grzybek (56 lat i starsi) oraz Radosław Chrześcian/ Błażej Warpas (debel).
Kolejny turniej w ramach Grand Prix Puław 15 września.

do 15 lat

Miejsce Nazwisko i imię Klub/miejscowość Punkty
1. Kramek Bartłomiej LZS Orzeł Komaszyce 20
2. Wawer Filip Puławy 17

 

16-39 lat

Miejsce Nazwisko i imię Klub/miejscowość Punkty
1. Chrześcian Radosław Lublin 20
2. Plewik Miłosz CKFiS Bełżyce 17
3. Warpas Błażej Lublin 14
4. Maciąg Dominik Heksa Niedżwica Duża 12
5-6. Bocian Piotr MKS Puławy 10,5
Krzak Piotr Lublin 10,5
7-8. Emil Matraszek MKS Puławy 8,5
Wesołowski Kamil LOB Dęblin 8,5
9-12. Nowicki Arkadiusz Borów 5,5
Sieroń Mikołaj LOB Dęblin 5,5
Bartoszuk Michał Dęblin 5,5
Kramek Bartłomiej LZS Orzeł Komaszyce 5,5
13-15. Babski Stanisław LZS Orzeł Komaszyce 2
Gzubicki Rafał LOB Dęblin 2
Kępka Jacek Rudy 2
16-17. Dydo Mariusz Puławy 0
Woźniak Kacper Sygnał Lublin 0
18-20. Wawer Filip Puławy 0
Pałka Kamil LZS Orzeł Komaszyce 0
Kamiński Damian Bełżyce 0

 

40-55 lat

Miejsce Nazwisko i imię Klub/miejscowość Punkty
1. Sylwester Jasiocha Topspin Kurów 20
2. Krupa Marek LZS Orzeł Komaszyce 17
3. Smaga Dariusz Opole Lubelskie 14
4. Poświatowski Radosław Puławy 12
5-6. Ciołek Zbigniew Wojciechówka 10,5
Ciurkowski Marek Puławy 10,5
7-8. Moszczyński Krzysztof Skoki 8,5
Mitruczuk Piotr Puławy 8,5
9-12. Zając Artur Puławy 5,5
Matraszek Kazimierz Wronów 5,5
Zawadzki Ryszard Puławy 5,5
Skrzęta Sławomir Końskowola 5,5


56 lat i starsi

Miejsce Nazwisko i imię Klub/miejscowość Punkty
1. Bogdan Grzybek Chodel 20
2. Głodek Andrzej Żelechów 17
3. Berliński Tadeusz Puławy 14
4. Pańczyk Waldemar Puławy 12
5-6. Płachta Marek Kozienice 10,5
Matraszek Leszek Końskowola 10,5
7-8. Kowalczyk Stanisław Puławy 8,5
Kotulski Bogdan Puławy 8,5
9-11. Stachula Antoni Puławy 6
Filipek Leszek Borowa 6
Grzybek Mirosław Lipiny 6

 

Debel

Miejsce Nazwisko i imię Klub/miejscowość Punkty
1. Chrześcian Radosław Lublin 20
Warpas Błażej
2. Wesołowski Kamil LOB Dęblin 17
Gzubicki Rafał
3. Dydo Mariusz Puławy 14
Ciurkowski Tomasz
4. Woźniak Kacper Sygnał Lublin 12
Matraszek Emil MKS Puławy
5-6. Poświatowski Radosław Puławy 10,5
Bocian Piotr
Krupa Marek LZS Orzeł Komaszyce 10,5
Kramek Bartłomiej
7-8. Bartoszuk Michał Dęblin 8,5
Sieroń Mikołaj
Kępka Jacek Rudy 8,5
Matraszek Kazimierz Wronów
9-12. Krzak Piotr Lublin 5,5
Plewik Miłosz CKFiS Bełżyce
Mitruczuk Piotr Puławy 5,5
Berliński Tadeusz
Ciurkowski Marek Puławy 5,5
Stachula Antoni
Ciołek Zbigniew Wojciechówka 5,5
Głodek Andrzej Żelechów
13-16. Kotulski Bogdan Puławy 1,5
Zając Artur
Kamiński Damian Bełżyce 1,5
Nowicki Arkadiusz Borów
Jasiocha Sylwester Topspin Kurów 1,5
Skrzęta Sławomir Końskowola
Smaga Dariusz Opole Lubelskie 1,5
Grzybek Bogdan Chodel
17. Babski Stanisław LZS Orzeł Komaszyce 0
Pałka Kamil
18-20. Filipek Leszek Borowa 0
Moszczyński Krzysztof Skoki
Zawadzki Ryszard Puławy 0
Płachta Marek Kozienice
Grzybek Mirosław Lipiny 0
Kowalczyk Stanisław Puławy