ptkkf.pulawy.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Klasyfikacja generalna GP 2019

Drukuj PDF

 

Kobiety

Miejsce Nazwisko i imię Klub/miejscowość Punkty
1. Jakoniuk Gabriela Sygnał Lublin 20
2. Węglińska Zuzanna LUKS Fala Piotrawin 17
3. Poświatowska Anna Puławy 14

 

do 15 lat

Miejsce Nazwisko i imię Klub/miejscowość Punkty
1. Wawer Filip Puławy 65
2. Kramek Bartłomiej LZS Orzeł Komaszyce 57
3. Zgierska Aleksandra Lewart Lubartów 40

 

Mężczyźni 16 – 39 lat

Miejsce Nazwisko i imię Klub/miejscowość Punkty
1. Grzyb Marcin Błękitni Leopoldów 80
2. Domagalski Cezary MKS Puławy 60
3. Bocian Piotr MKS Puławy 50,5
4. Maciąg Dominik Heksa Niedrzwica Duża 49,5
5. Dydo Mariusz Puławy 41,5
6. Chrześcian Radosław Lublin 37
7. Woźniak Kacper Sygnał Lublin 33
8. Kępka Jacek Rudy 25
9. Warpas Błażej Lublin 24,5
10. Bartoszuk Michał Dęblin 19,5
11. Plewik Miłosz CKFiS Bełżyce 17
12. Król Andrzej Żelechów 16,5
13-14. Nowicki Arkadiusz Borów 16
Krzak Piotr Lublin 16
15. Matraszek Emil MKS Puławy 15,5
16. Gawryołek Pawel Błękitni Leopoldów 14
17-18. Kamiński Damian Bełżyce 11
Sieroń Mikołaj LOB Dęblin 11
19. Drzewiecki Łukasz Lewart Lubartów 10,5
20. Sieńko Rafał Bełżyce 9
21-24. Całka Artur Okrzeja 8,5
Matraszek Piotr MKS Puławy 8,5
Koral Dawid Witoszyn 8,5
Wesołowski Kamil LOB Dęblin 8,5
25. Kramek Bartłomiej LZS Orzeł Komaszyce 5,5
26. Modrzejewski Szymon Lublin 2,5
27-28. Babski Stanisław LZS Orzeł Komaszyce 2
Gzubicki Rafał LOB Dęblin 2
29-32. Miłosz Bartłomiej Radzyń Podlaski 0
Bartkiewicz Michał Puławy 0
Wawer Filip Puławy 0
Pałka Kamil LZS Orzeł Komaszyce 0

 

Mężczyźni 40 – 55 lat

Miejsce Nazwisko i imię Klub/miejscowość Punkty
1. Smaga Dariusz Opole Lubelskie 68
2. Poświatowski Radosław Puławy 67
3. Ciołek Zbigniew Wojciechówka 66
4. Mitruczuk Piotr Puławy 46,5
5. Jasiocha Sylwester Topspin Kurów 42,5
6. Moszczyński Krzysztof Skoki 39
7. Matraszek Kazimierz Wronów 31
8. Ciurkowski Marek Puławy 30
9. Krupa Marek LZS Orzeł Komaszyce 27,5
10. Zając Artur Puławy 24,5
11. Zawadzki Ryszard Puławy 22,5
12. Lewczuk Dariusz Świdnik 20
13. Bichta Andrzej Niemce 19
14. Ciołek Dariusz Błękitni Leopoldów 17,5
15. Zgierski Andrzej Lewart Lubartów 17
16-17. Sidoruk Tadeusz LOB Dęblin 14
Baran Robert Lubartów 14
18-19. Ciurkowski Tomasz Puławy 12
Gawidziel Leszek MKS Puławy 12
20. Skrzęta Sławomir Końskowola 11
21. Bigaj Leszek Lublin 5,5
22. Kociszewski Artur Otwock 1,5

 

Mężczyźni 56 lat i starsi

Miejsce Nazwisko i imię Klub/miejscowość Punkty
1. Grzybek Bogdan Chodel 88
2. Berliński Tadeusz Puławy 74
3. Taczalski Marek Zakrzówek 60
4. Kowalczyk Stanisław Puławy 52
5. Plachta Marek Kozienice 47,5
6. Kotulski Bogdan Puławy 29
7. Matraszek Leszek Końskowola 21,5
8. Głodek Andrzej Żelechów 17
9. Grabowski Krzysztof Grabów 14
10-11. Węgrowicz Wojciech Otwock 12
Pańczyk Waldemar Puławy 12
12-14. Stachula Antoni Puławy 6
Filipek Leszek Borowa 6
Grzybek Mirosław Lipiny 6

 

OPEN

Miejsce Nazwisko i imię Klub/miejscowość Punkty
1. Grzyb Marcin Błękitni Leopoldów 104,5
2. Domagalski Cezary MKS Puławy 90,5
3. Matraszek Emil MKS Puławy 78
4. Taczalski Marek Zakrzówek 73
5. Dydo Mariusz Puławy 69
6. Poświatowski Radosław Puławy 62
7-8. Bocian Piotr MKS Puławy 52,5
Grzybek Bogdan Chodel 52,5
9. Woźniak Kacper Sygnał Lublin 51,5
10. Maciąg Dominik Heksa Niedrzwica Duża 35,5
11. Ciołek Zbigniew Wojciechówka 34,5
12. Berliński Tadeusz Puławy 26,5
13. Jasiocha Sylwester Topspin Kurów 26
14. Baran Robert Lubartów 25
15-17. Ciurkowski Tomasz Puławy 24
Smaga Dariusz Opole Lubelskie 24
Mitruczuk Piotr Puławy 24
18. Wardzyński Marian Biała Podlaska 22
19. Kramek Bartłomiej LZS Orzeł Komaszyce 21
20. Kępka Jacek Rudy 20
21. Sidoruk Tadeusz LOB Dęblin 18,5
22. Bartoszuk Michał Dęblin 15,5
23. Płachta Marek Kozienice 14,5
24. Gawidziel Leszek MKS Puławy 13,5
25-27. Koral Dawid Witoszyn 13
Zgierska Aleksandra Lewart Lubartów 13
Ciurkowski Marek Puławy 13
28-30. Bartkiewicz Michał Puławy 10,5
Węgrowicz Wojciech Otwock 10,5
Bernat Łukasz Wola Osowińska 10,5
31. Zgierski Andrzej Lewart Lubartów 9,5
32. Nowicki Arkadiusz Borów 8
33-35. Zając Artur Puławy 4,5
Król Andrzej Żelechów 4,5
Matraszek Kazimierz Wronów 4,5
36-39. Matraszek Leszek Końskowola 3
Zawadzki Ryszard Puławy 3
Bichta Andrzej Niemce 3
Ciołek Dariusz Błękitni Leopoldów 3
40-48. Całka Artur Okrzeja 1,5
Krupa Marek LZS Orzeł Komaszyce 1,5
Kowalczyk Stanisław Puławy 1,5
Swatek Wojciech Puławy 1,5
Matraszek Piotr MKS Puławy 1,5
Kociszewski Dariusz Otwock 1,5
Kamiński Damian Bełżyce 1,5
Stachyra Adrian Kłos Wola Skromowska 1,5
Kobiałka Krzysztof Granice 1,5
49-59. Kotulski Bogdan Puławy 0
Fiuk Jakub LZS Orzeł Komaszyce 0
Sieroń Mikołaj LOB Dęblin 0
Sobala Sebastian Puławy 0
Wawer Filip Puławy 0
Bigaj Leszek Lublin 0
Moszczyński Krzysztof Skoki 0
Sieńko Rafał Bełżyce 0
Skrzęta Sławomir Końskowola 0
Bernat Adrian Wola Osowińska 0
Stachula Antoni Puławy 0

 

Debel

Miejsce Nazwisko i imię Klub/miejscowość Punkty
1. Poświatowski Radosław Puławy 72,5
Bocian Piotr MKS Puławy 72,5
2. Grzybek Bogdan Chodel 54,5
Smaga Dariusz Opole Lubelskie 54,5
3. Dydo Mariusz Puławy 53,5
Ciurkowski Tomasz Puławy 53,5
4. Domagalski Cezary MKS Puławy 36
Ciołek Zbigniew Wojciechówka 36
5. Mitruczuk Piotr Puławy 31
Berliński Tadeusz Puławy 31
6-7. Kępka Jacek Rudy 28
Matraszek Kazimierz Wronów 28
Matraszek Emil MKS Puławy 28
Woźniak Kacper Sygnał Lublin 28
8-10. Moszczyński Krzysztof Skoki 20
Sidoruk Tadeusz LOB Dęblin 20
Bernat Łukasz Wola Osowińska 20
Baran Robert Lubartów 20
Chrześcian Radosław Lublin 20
Warpas Błażej Lublin 20
11. Grzyb Marcin Błękitni Leopoldów 19
Król Andrzej Żelechów 19
12-13. Woźniak Kacper Sygnał Lublin 17
Maciąg Dominik Heksa Niedrzwica Duża 17
Wesolowski Kamil LOB Dęblin 17
Gzubicki Rafał LOB Dęblin 17
14. Grzyb Marcin Błękitni Leopoldów 14
Wardzyński Marian Biała Podlaska 14
15. Kamiński Damian Bełżyce 12,5
Nowicki Arkadiusz Borów 12,5
16-18. Ciołek Zbigniew Wojciechówka 12
Bartoszuk Michał Dęblin 12
Jasiocha Sylwester Topspin Kurów 12
Taczalski Marek Zakrzówek 12
Taczalski Marek Zakrzówek 12
Woźniak Kacper Sygnał Lublin 12
19-22. Koral Dawid Witoszyn 10,5
Bichta Andrzej Niemce 10,5
Jasiocha Sylwester Topspin Kurów 10,5
Bigaj Leszek Lublin 10,5
Taczalski Marek Zakrzówek 10,5
Gawidziel Leszek MKS Puławy 10,5
Krupa Marek LZS Orzeł Komaszyce 10,5
Kramek Bartłomiej LZS Orzeł Komaszyce 10,5
23. Koral Dawid Witoszyn 10
Bartkiewicz Michał Puławy 10
24-26. Zając Artur Puławy 8,5
Taczalski Marek Zakrzówek 8,5
Dydo Mariusz Puławy 8,5
Zgierski Andrzej Lewart Lubartów 8,5
Bartoszuk Michał Dęblin 8,5
Sieroń Mikołaj LOB Dęblin 8,5
27. Ciurkowski Marek Puławy 7
Stachula Antoni Puławy 7
28-38. Ciołek Dariusz Błękitni Leopoldów 5,5
Całka Artur Okrzeja 5,5
Plachta Marek Kozienice 5,5
Zając Artur Puławy 5,5
Zawadzki Ryszard Puławy 5,5
Krupa Marek LZS Orzeł Komaszyce 5,5
Matraszek Leszek Końskowola 5,5
Matraszek Kazimierz Wronów 5,5
Kowalczyk Stanisław Puławy 5,5
Bichta Andrzej Niemce 5,5
Zawadzki Ryszard Puławy 5,5
Zając Artur Puławy 5,5
Zgierska Aleksandra Lewart Lubartów 5,5
Zgierski Andrzej Lewart Lubartów 5,5
Węgrowicz Wojciech Otwock 5,5
Kociszewski Dariusz Otwock 5,5
Ciołek Dariusz Błękitni Leopoldów 5,5
Król Andrzej Żelechów 5,5
Krzak Piotr Lublin 5,5
Plewik Miłosz CKFiS Bełżyce 5,5
Ciołek Zbigniew Wojciechówka 5,5
Głodek Andrzej Żelechów 5,5
39. Kotulski Bogdan Puławy 3
Zając Artur Puławy 3
40-41. Kramek Bartłomiej LZS Orzeł Komaszyce 2,5
Fiuk Jakub LZS Orzeł Komaszyce 2,5
Kowalczyk Stanisław Puławy 2,5
Kotulski Bogdan Puławy 2,5
42-44. Płachta Marek Kozienice 2
Sieńko Rafał Bełżyce 2
Ciurkowski Marek Puławy 2
Zawadzki Ryszard Puławy 2
Skrzęta Sławomir Końskowola 2
Kowalczyk Stanisław Puławy 2
45-46. Sieńko Rafał Bełżyce 1,5
Kobiałka Krzysztof Granice 1,5
Jasiocha Sylwester Topspin Kurów 1,5
Skrzęta Sławomir Końskowola 1,5
47-51. Stachyra Adrian Kłos Wola Skromowska 0
Bernat Adrian Wola Osowińska 0
Babski Stanisław LZS Orzeł Komaszyce 0
Pałka Kamil LZS Orzeł Komaszyce 0
Filipek Leszek Borowa 0
Moszczyński Krzysztof Skoki 0
Zawadzki Ryszard Puławy 0
Płachta Marek Kozienice 0
Grzybek Mirosław Lipiny 0
Kowalczyk Stanisław Puławy 0