• Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Fatalna kwarta

Drukuj PDF

W ciekawszym meczu kolejki Puławskiej Ligi Koszykówki rozegranej 1 marca, Chemik, ściągając na ten mecz kolejne wzmocnienia, okazał się lepszy od Banku Spółdzielczego. Na końcowy rezultat tej potyczki największy wpływ miała I kwarta zakończona wynikiem 24-3. „Bankowcy” po fatalnym początku obudzili się dopiero po 10 minutach i zaczęli odrabiać straty, które w pewnym momencie wynosiły już tylko 8 punktów. Jednak pośpiech w ostatnich minutach spotkania pozwolił Chemikowi na opanowanie sytuacji i pewną wygraną.
W drugim pojedynku Dbros bez kłopotu uporał się z Pogonią, aplikując im przy okazji 11 „trójek”.

Dbros – Pogoń  91 – 38 (25 – 11, 23 – 9, 18 – 7, 25 – 9)