ptkkf.pulawy.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Klasyfikacja generalna GP 2019

Drukuj PDF

Kobiety

Miejsce Nazwisko i imię Klub/miejscowość Punkty
1. Bronisz Paulina Puławy 202
2. Woś Amelia Wąwolnica 181
3. Rułka Aleksandra Puławy 134
4. Maj Małgorzata Puławy 59
5. Maj Natalia Puławy 42
6. Bratoszewska Aleksandra Puławy 25
7-8. Krasińska Nadia Puławy 19
Krasińska Lena Puławy 19
9-10. Kozak Nikola Puławy 14
Walach Zofia Puławy 14
11. Mączka Julia Puławy 12
12. Samcik Julia Puławy 11
13. Kowalik Gabriela Puławy 10

 

Juniorzy

Miejsce Nazwisko i imię Klub/miejscowość Punkty
1. Kopiński Piotr Puławy 178
2. Taracha Jan Pożóg 165
3. Taracha Kajetan Pożóg 137
4. Morgaś Jakub Puławy 116
5. Woźniak Jakub Puławy 98
6. Niezbecki Marek Puławy 97
7. Sitek Stanisław Puławy 96
8-9. Węgrzynowicz Filip Puławy 42
Beda Franciszek Puławy 42
10. Kozak Mikołaj Puławy 33
11. Włodarczyk Filip Puławy 28
12. Kowalik Jan Puławy 27
13. Wiesiołek Daniel Puławy 17
14. Gancarz Maksymilian Puławy 16
15-16. Cegłowski Filip Puławy 15
Hałas Damian Puławy 15
17-18. Surdacki Leon Puławy 13
Surdacki Karol Puławy 13
19. Figiel Adam Puławy 11
20. Cegłowski Wojciech Puławy 10

 

Seniorzy

Miejsce Nazwisko i imię Klub/miejscowość Punkty
1. Taracha Tadeusz Pożóg 171
2. Machniewski Zdzisław Puławy 147
3. Błaziak Robert Karczmiska 146
4. Szczęśniak Krzysztof Puławy 138
5. Brzozowski Radosław Puławy 111
6. Kruk Paweł Puławy 92
7. Dąbrowski Bogusław Puławy 91
8. Siedliski Tomasz Chodlik 86
9. Bronisz Damian Puławy 65
10. Bronisz Radosław Puławy 65
11-12. Kania Tomasz Dęblin 40
Siedliski Daniel Chodlik 40
13. Poświatowski Michał Sopot 25
14. Seredyn Dominik Puławy 22
15. Tokarczyk Mirosław Puławy 20
16. Zagozdon Piotr Sopot 19
17. Dzieszko Łukasz Sopot 16
18. Kędzierski Aleksander Kielce 12
19-20. Lewtak Jakub Dęblin 9
Machniewski Stefan Puławy 9
21. Walasek Kacper Puławy 8
22. Beda Karol Puławy 7
23-24. Pańczyk Waldemar Puławy 6
Kubal Grzegorz Puławy 6
25-26. Szymanek Paweł Żyrzyn 5
Siedliska Karolina Chodlik 5
27. Siedlecki Krzysztof Kazimierz Dolny 4