ptkkf.pulawy.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Tenisiści rozpoczęli sezon

Drukuj PDF

Ponad 30 zawodników wzięło udział w inauguracyjnym turnieju Grand Prix Puław 2019 w tenisie stołowym. Na początek sezonu rywalizowano w „dorosłych” grupach wiekowych oraz indywidualnym i deblowym turnieju open. W poszczególnych grupach triumfowali: 16-39 lat: Marcin Grzyb, 40-55 lat: Dariusz Smaga, 56 lat i starsi: Marek Taczalski, open: Marcin Grzyb, debel: Bogdan Grzybek/Dariusz Smaga.
Kolejny turniej odbędzie się w niedzielę 24 lutego, a rywalizacja odbywać się będzie w grupie młodzieżowej oraz w kategorii open i deblu. Zapraszamy na godz. 10.00.

18-39 lat

Miejsce Imię i nazwisko Klub/miejscowość Punkty
1. Marcin Grzyb Błękitni Leopoldów 20
2. Cezary Domagalski MKS Puławy 17
3. Michał Bartoszuk Dęblin 14
4. Dominik Maciąg Heksa Niedrzwica Duża 12
5-6. Kacper Woźniak Sygnał Lublin 10,5
Piotr Bocian MKS Puławy 10,5
7-8. Mariusz Dydo Puławy 8,5
Artur Całka Okrzeja 8,5
9-11. Dawid Koral Witoszyn 6
Jacek Kępka Rudy 6
Andrzej Król Żelechów 6

 

40-55 lat

Miejsce Imię i nazwisko Klub/miejscowość Punkty
1. Dariusz Smaga Opole Lubelskie 20
2. Radosław Poświatowski Puławy 17
3. Zbigniew Ciołek Wojciechówka 14
4. Dariusz Ciołek Błękitni Leopoldów 12
5-6. Piotr Mitruczuk Puławy 10,5
Marek Krupa LZS Orzeł Komaszyce 10,5
7-8. Artur Zając Puławy 8,5
Andrzej Bichta Niemce 8,5
9-10. Kazimierz Matraszek Wronów 6,5
Ryszard Zawadzki Puławy 6,5

 

56 lat i starsi

Miejsce Imię i nazwisko Klub/miejscowość Punkty
1. Marek Taczalski Zakrzówek 20
2. Bogdan Grzybek Chodel 17
3. Tadeusz Berliński Puławy 14
4. Marek Płachta Kozienice 12
5-6. Bogdan Kotulski Puławy 10,5
Stanisław Kowalczyk Puławy 10,5

 

OPEN

Miejsce Imię i nazwisko Klub/miejscowość Punkty
1. Marcin Grzyb Błękitni Leopoldów 25
2. Dominik Maciąg Heksa Niedrzwica Duża 22
3. Marek Taczalski Zakrzówek 19
4. Emil Matraszek MKS Puławy 17
5-6. Michał Bartoszuk Dęblin 15,5
Radosław Poświatowski Puławy 15,5
7-8. Mariusz Dydo Puławy 13,5
Dariusz Smaga Opole Lubelskie 13,5
9-12. Bartłomiej Kramek LZS Orzeł Komaszyce 10,5
Tadeusz Berliński Puławy 10,5
Piotr Bocian MKS Puławy 10,5
Cezary Domagalski MKS Puławy 10,5
13-16. Zbigniew Ciołek Wojciechówka 6,5
Dawid Koral Witoszyn 6,5
Kacper Woźniak Sygnał Lublin 6,5
Marek Płachta Kozienice 6,5
17-24. Jacek Kępka Rudy 1,5
Artur Całka Okrzeja 1,5
Artur Zając Puławy 1,5
Marek Krupa LZS Orzeł Komaszyce 1,5
Bogdan Grzybek Chodel 1,5
Dariusz Ciołek Błękitni Leopoldów 1,5
Piotr Mitruczuk Puławy 1,5
Tadeusz Sidoruk LOB Dęblin 1,5
25-32. Leszek Matraszek Końskowola 0
Bogdan Kotulski Puławy 0
Jakub Fiuk LZS Orzeł Komaszyce 0
Stanisław Kowalczyk Puławy 0
Kazimierz Matraszek Wronów 0
Ryszard Zawadzki Puławy 0
Andrzej Król Żelechów 0
Andrzej Bichta Niemce 0
33. Mikołaj Sieroń LOB Dęblin 0

 

Debel

Miejsce Imię i nazwisko Klub/miejscowość Punkty
1. Bogdan Grzybek Chodel 20
Dariusz Smaga Opole Lubelskie
2. Kacper Woźniak Sygnał Lublin 17
Dominik Maciąg Heksa Niedrzwica Duża
3. Radosław Poświatowski Puławy 14
Piotr Bocian
4. Zbigniew Ciołek Wojciechówka 12
Michał Bartoszuk Dęblin
5-6. Dawid Koral Witoszyn 10,5
Andrzej Bichta Niemce
Marcin Grzyb Błękitni Leopoldów 10,5
Andrzej Król Żelechów
7-8. Jacek Kępka Rudy 8,5
Kazimierz Matraszek Wronów
Marek Taczalski Zakrzówek 8,5
Mariusz Dydo Puławy
9-12. Dariusz Ciołek Błękitni Leopoldów 5,5
Artur Całka Okrzeja
Marek Płachta Kozienice 5,5
Artur Zając Puławy
Piotr Mitruczuk Puławy 5,5
Tadeusz Berliński
Ryszard Zawadzki Puławy 5,5
Marek Krupa LZS Orzeł Komaszyce
13-14. Stanisław Kowalczyk Puławy 2,5
Bogdan Kotulski
Bartłomiej Kramek LZS Orzeł Komaszyce 2,5
Jakub Fiuk