ptkkf.pulawy.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

XXXIX PUŁAWSKA LIGA KOSZYKÓWKI TKKF SEZON 2018/2019

Drukuj PDF

07.12.2018

Dbros – A.R. Altra  65 – 47 (13 – 11, 14 – 21, 6 – 15, 14 – 18)
Dbros
: Bronikowski Jan 11, Wasiłek Norbert 17, Dębski Rafał 12, Żaczek Robert 7, Rusa Łukasz, Szponder Michał 18.
A.R. Altra: Banaszek Konrad 3, Szymanek Krzysztof 2, Szymankiewicz Krzesimir 22, Kulik Robert 14, Poświatowski Radosław, Matraszek Grzegorz 6, Zolech Konrad, Kędziora Andrzej.

Bank Spółdzielczy – Pogoń 54 – 34 (12 – 11, 11 – 5, 11 – 10, 20 – 8)
Bank Spółdzielczy
: Strumnik Marek 12, Strumnik Tomasz, Pecio Jerzy 10, Zdunek Krzysztof 22, Palica Paweł 14, Woszczek Piotr 20.
Pogoń: Stępień Kasper 10, Kapusta Szymon 7, Wawerski Adam 2, Frądczyk Jakub 4, Grobel Szymon 4, Szczuka Jan, Łucjanek Arkadiusz 4.

 

14.12.2018

Dbros – Pogoń  74 – 36 (17 – 12, 21 – 2, 19 – 16, 17 – 6)
Dbros
: Bronikowski Jan 14, Wasiłek Norbert 36, Dębski Rafał 4, Szponder Michał 20, Przybylski Patryk.
Pogoń: Stępień Kasper 11, Wawerski Adam 11, Frądczyk Jakub 2, Grobel Szymon 1, Adam Berliński 8, Adam Dutkowski 3.

Chemik – Bank Spółdzielczy 61 – 35 (4 – 8, 14 – 13, 21 – 7, 22 – 7)
Chemik
: Korcz Arkadiusz 7, Jaśkowski Marcin, Billewicz Maksymilian 19, Stężycki Rafał, Skotnicki Przemysław 26, Grzęda Daniel 9.
Bank Spółdzielczy: Strumnik Marek, Strumnik Tomasz 9, Pecio Jerzy 5, Zdunek Krzysztof 14, Woszczek Piotr 7.

 

04.01.2019

Dbros – Bank Spółdzielczy  46 – 54 (6 – 12, 8 – 10, 16 – 15, 16 – 17)
Dbros
: Bronikowski Jan, Wasiłek Norbert 3, Dębski Rafał 7, Szponder Michał 28, Mentel Bartosz 8.
Bank Spółdzielczy: Strumnik Marek 7, Strumnik Tomasz 6, Pecio Jerzy 8, Zdunek Krzysztof 17, Woszczek Piotr 8, Palica Paweł 8.  

S.R. Altra – Chemik 47 – 37 (11 – 14, 16 – 5, 9 – 7, 11 – 11)
A.R. Altra
: Banaszek Konrad 6, Poświatowski Radosław 6, Kędziora Andrzej 3, Zolech Konrad 8, Szymankiewicz Krzesimir 20, Szymanek Krzysztof 4, Kostrzewa Maciej.
Chemik: Jaśkowski Marcin 5, Billewicz Maksymilian 10, Stężycki Rafał 2, Skotnicki Przemysław 4, Grzęda Daniel 8, Mazurek Karol 8.

 

11.01.2019

S.R. Altra – Pogoń 82 – 31 (18 – 5, 19 – 4, 25 – 10, 22 – 12)
S.R. Altra
: Banaszek Konrad 10, Poświatowski Radosław 6, Szymanek Krzysztof 10, Szymankiewicz Krzesimir 38, Kędziora Andrzej 2, Kulik Robert 10, Zolech Konrad 6.
Pogoń: Kapusta Szymon 10, Berliński Adam 4, Dytkowski Adam, Grobel Szymon 5, Frądczyk Jakub 4, Stępień Kasper 8.  

Dbros – Chemik 60 – 44 (13 – 14, 19 – 9, 10 – 13, 18 – 8)
Dbros
: Rusa Łukasz 6, Szponder Michał 25, Maruszak Eryk 4, Dębski Rafał 9, Mantel Bartosz 7, Bronikowski Jan 9.
Chemik: Billewicz Maksymilian 9, Stężycki Rafał, Skotnicki Przemysław 5, Mazurek Karol 16, Małecki Piotr 2, Grzęda Daniel 12.

 

18.01.2019

Bank Spółdzielczy – Pogoń 77 – 48 (18 – 18, 11 – 12, 16 – 9, 32 – 9)
Bank Spółdzielczy
: Strumnik Marek 22, Strumnik Tomasz 4, Pecio Jerzy 5, Zdunek Krzysztof 22, Palica Paweł 12, Woszczek Piotr 12.
Pogoń: Kapusta Szymon 12, Berliński Adam, Dytkowski Adam, Grobel Szymon, Frądczyk Jakub 4, Stępień Kasper 18, Szczuka Jan, Łucjanek Arkadiusz 10, Wawerski Adam 4.

Dbros – S.R. Altra 40 – 36 (8 – 14, 10 – 12, 14 – 7, 8 – 3)
Dbros
: Rusa Łukasz 2, Szponder Michał 18, Dębski Rafał 6, Mantel Bartosz 2, Bronikowski Jan 1, Żaczek Robert 11.
S.R. Altra: Banaszek Konrad 2, Poświatowski Radosław 4, Kędziora Andrzej 2, Zolech Konrad, Szymankiewicz Krzesimir 19, Szymanek Krzysztof 3, Kostrzewa Maciej 2, Kulik Robert 4.

 

25.01.2019

Bank Spółdzielczy – Chemik 71 – 42 (16 – 11, 10 – 8, 16 – 7, 29 – 16)
Bank Spółdzielczy
: Strumnik Marek 18, Strumnik Tomasz 15, Pecio Jerzy 4, Zdunek Krzysztof 13, Palica Paweł 9, Woszczek Piotr 12.
Chemik: Grzęda Daniel 8, Korcz Arkadiusz, Stężycki Rafał, Mazurek Karol 18, Billewicz Maksymilian 6, Skotnicki Przemysław 10.

Dbros – Pogoń 81 – 41 (26 – 11, 20 – 7, 18 – 9, 17 – 14)
Dbros
: Rusa Łukasz 6, Szymanek Grzegorz 40, Dębski Rafał 12, Mantel Bartosz 9, Ciotucha Michał 14.
Pogoń: Kapusta Szymon 11, Berliński Adam 7, Dytkowski Adam, Grobel Szymon 7, Frądczyk Jakub 10, Stępień Kasper 4, Szczuka Jan, Łucjanek Arkadiusz 2.


01.02.2019

Bank Spółdzielczy – S.R. Altra 52 – 51 (11 – 12, 20 – 13, 9 – 10, 12 – 16)
Bank Spółdzielczy
: Strumnik Marek 16, Strumnik Tomasz 8, Pecio Jerzy 2, Zdunek Krzysztof 15, Palica Paweł 11.
S.R. Altra: Szymankiewicz Krzesimir 21, Kulik Robert 4, Banaszek Konrad 8, Poświatowski Radosław 5, Szymanek Krzysztof 2, Zolech Konrad, Kędziora Andrzej 3, Urbański Dominik 8.

Chemik – Pogoń 91 – 30 (21 – 4, 18 – 12, 22 – 4, 30 – 10)
Chemik
: Grzęda Daniel 14, Mazurek Karol 10, Skotnicki Przemysław 23, Wyszyński Adrian, Bartoszek Adrian 11, Pielach Paweł 23, Jaśkowski Marcin, Małecki Piotr 10.
Pogoń: Kapusta Szymon 9, Łucjanek Arkadiusz 2, Wawerski Adam 2, Frądczyk Jakub 6, Grobel Szymon 2, Stępień Kasper 9.

 

15.02.2019

S.R. Altra - Pogoń 110 – 27 (30 – 9, 27 – 2, 27 – 7, 26 – 9)
S.R. Altra
: Szymankiewicz Krzesimir 55, Kulik Robert 14, Banaszek Konrad 6, Zolech Konrad 4, Banaszek Hubert 4, Kostrzewa Maciej 27.
Pogoń: Kapusta Szymon 5, Łucjanek Arkadiusz 5, Frądczyk Jakub 4, Grobel Szymon, Stępień Kasper 13, Pielak Krystian.

Dbros – Chemik 72 – 56 (19 – 13, 14 – 13, 15 – 17, 24 – 13)
Dbros:
Szponder Michał 22, Maruszak Eryk 8, Rusa Łukasz 8, Dębski Rafał 4, Mentel Bartosz 26, Bronikowski Jan 4
Chemik: Grzęda Daniel 16, Mazurek Karol 2, Skotnicki Przemysław 7, Bartoszek Adrian 10, Pielacha Paweł 21, Stęzycki Rafał.

 

22.02.2019

S.R. Altra - Dbros 60 – 55 (11 – 18, 17 – 15, 16 – 11, 16 – 11)
S.R. Altra
: Szymankiewicz Krzesimir 19, Kulik Robert 13, Banaszek Konrad 2, Zolech Konrad, Poświatowski Radosław, Kostrzewa Maciej 6, Bodak Łukasz 12, Matraszek Grzegorz 8.
Dbros: Żaczek Robert, Szymanek Grzegorz 13, Mentel Bartosz 11, Dębski Rafał 2, Maruszak Eryk 4, Szponder Michał 17 Wasiłek Norbert 8.

Bank Spółdzielczy – Pogoń 87 – 53 (21 – 10, 23 – 13, 22 – 13, 21 – 17)
Bank Spółdzielczy
: Strumnik Marek 23, Strumnik Tomasz 3, Dębski Jerzy 10, Pecio Jerzy 8, Woszczek Piotr 4, Palica Paweł 10, Zdunek Krzysztof 29.
Pogoń: Kapusta Szymon 17, Stępień Kasper 18, Wawerski Adam, Grobel Szymon 8, Frądczyk Jakub 10.

 

01.03.2019

Dbros – Pogoń  91 – 38 (25 – 11, 23 – 9, 18 – 7, 25 – 9)
Dbros
: Mentel Bartosz 20, Dębski Rafał 10, Maruszak Eryk 6, Szponder Michał 42, Bronikowski Jan 13.
Pogoń: Stępień Kasper 7, Wawerski Adam 2, Grobel Szymon, Frądczyk Jakub 6, Łucjanek Arkadiusz 10, Berliński Adam 9, Dytkowski Adam 4.

Chemik – Bank Spółdzielczy 69 – 49 (24 – 3, 16 – 21, 12 – 12, 17 – 13)
Chemik
: Pielacha Paweł 20, Stężycki Rafał, Franas Marcin 12, Jaśkowski Marcin, Grzęda Daniel 2, Skotnicki Przemysław 13, Bartoszek Adrian 6, Billewicz Maksymilian 16.
Bank Spółdzielczy: Strumnik Marek 7, Strumnik Tomasz, Dębski Jerzy 21, Pecio Jerzy 4, Woszczek Piotr 4, Palica Paweł 2, Zdunek Krzysztof 11.

 

08.03.2019

Chemik – Pogoń  101 – 36 (22 – 3, 26 – 14, 28 – 7, 25 – 12)
Chemik
: Skotnicki Przemysław 23, Bartoszek Adrian 19, Pielacha Paweł 27, Billewicz Maksymilian 14, Framas Marcin 5, Grzęda Daniel 13.
Pogoń
: Stępień Kasper 5, Wawerski Adam, Grobel Szymon 10, Frądczyk Jakub 15, Łucjanek Arkadiusz 6.

S.R. Altra – Bank Spółdzielczy 63 – 58 (8 – 17, 22 – 11, 17 – 12, 16 – 18)
S.R. Altra
: Szymankiewicz Krzesimir 18, Kulik Robert 4, Banaszek Konrad 2, Poświatowski Radosław, Zolech Konrad 2, Kędziora Andrzej, Matraszek Grzegorz 6, Maciejczyk Michał 24, Kostrzewa Maciej 7.
Bank Spółdzielczy: Strumnik Marek 10, Strumnik Tomasz 8, Dębski Jerzy 7, Pecio Jerzy 10, Woszczek Piotr 8, Palica Paweł 11, Zdunek Krzysztof 4.

 

15.03.2019

Chemik – S.R. Altra  69 – 36 (18 – 7, 13 – 8, 19 – 7, 19 – 14)
Chemik
: Skotnicki Przemysław 9, Bartoszek Adrian 8, Pielacha Paweł 26, Billewicz Maksymilian 10, Framas Marcin 8, Grzęda Daniel 8, Jaśkowski Marcin.
S.R. Altra: Szymankiewicz Krzesimir 22, Kulik Robert 6, Banaszek Konrad 4, Poświatowski Radosław, Zolech Konrad, Kędziora Andrzej 3, Matraszek Grzegorz 1, Kostrzewa Maciej.

Dbros – Bank Spółdzielczy 48 – 45 (16 – 9, 7 – 11, 12 – 13, 13 – 12)
Dbros
: Szponder Michał 9, Wasiłek Norbert 11, Mentel Bartosz 17, Dębski Rafał 5, Maruszak Eryk 4, Bronikowski Jan 2.
Bank Spółdzielczy: Strumnik Marek 11, Strumnik Tomasz, Dębski Jerzy 9, Pecio Jerzy 4, Woszczek Piotr 6, Palica Paweł 9, Zdunek Krzysztof 6.

 

22.03.2019

Chemik – Dbros 53 – 40 (10 – 11, 14 – 9, 9 – 10, 10 – 20)
Chemik
: Skotnicki Przemysław 7, Bartoszek Adrian 10, Billewicz Maksymilian 4, Franas Marcin 7, Grzęda Daniel 17, Stężycki Rafał 2, Mazurek Karol 6.
Dbros: Szponder Michał 15, Żaczek Robert 5, Mentel Bartosz 17, Dębski Rafał, Bronikowski Jan 3, Rusa Łukasz.

S.R. Altra – Pogoń 98 – 41 (27 – 6, 23 – 16, 16 – 5, 32 – 14)
S.R. Altra
: Szymankiewicz Krzesimir 51, Kulik Robert 10, Banaszek Konrad 9, Poświatowski Radosław, Zolech Konrad 14, Kędziora Andrzej, Kostrzewa Maciej 14
Pogoń: Berliński Adam 8, Stępień Kasper 17, Frądczyk Jakub 7, Tomaszewski Michał 7, Wawerski Adam 2.

 

29.03.2019

Chemik – Pogoń  74 – 32 (21 – 7, 17 – 9, 20 – 5, 16 – 11)
Chemik:
Skotnicki Przemysław 8, Bartoszek Adrian 5, Billewicz Maksymilian 9, Franas Marcin 5, Grzęda Daniel 12, Pielacha Paweł 25, Mazurek Karol 10.
Pogoń:
Berliński Adam 2, Stępień Kasper 10, Kapusta Szymon 13, Wawerski Adam 1, Grobel Szymon, Matras Jakub 6.

Bank Spółdzielczy – S.R. Altra 57 – 44 (10 – 6, 21 – 14, 12 – 11, 14 – 13)
Bank Spółdzielczy:
Woszczek Piotr 6, Strumnik Marek 12, Strumnik Tomasz 16, Pecio Jerzy 5, Zdunek Krzysztof 10, Palica Paweł 8.
S.R. Altra:
Szymankiewicz Krzesimir 18, Banaszek Konrad 4, Poświatowski Radosław 6, Zolech Konrad, Kędziora Andrzej 2, Kostrzewa Maciej 8, Matraszek Grzegorz 6.

 

05.04.2019

Chemik – Altra  76 – 35 (31 – 11, 14 – 6, 12 – 13, 19 – 5)
Chemik
: Bartoszek Adrian 4, Billewicz Maksymilian 34, Franas Marcin 3, Grzęda Daniel 4, Pielacha Paweł 19, Mazurek Karol 8, Jaśkowski Marcin 4, Stężycki Rafał.
Altra: Poświatowski Radosław 8, Kosztrzewa Maciej 12, Kędziora Andrzej 4, Matraszek Grzegorz 8, Zolech Konrad, Szymanek Krzysztof 3.

Dbros – Bank Spółdzielczy 80 – 46 (25 – 11, 19 – 14, 11 – 12, 25 – 9)
Dbros
: Rusa Łukasz 4, Mentel Bartosz 14, Szponder Michał 13, Dębski Rafał 8, Wasiłek Norbert 19, Bronikowski Jan 12, Maruszak Eryk 10.
Bank Spółdzielczy: Woszczek Piotr 2, Strumnik Marek 8, Strumnik Tomasz 2, Pecio Jerzy 17, Zdunek Krzysztof 6, Palica Paweł 11.