ptkkf.pulawy.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Kolarze zakończyli sezon

Drukuj PDF

W minioną sobotę 13 października odbył się ostatni w tym roku wyścig w ramach Grand Prix Puław w kolarstwie MTB. W pożegnalnej imprezie wystąpiło prawie 40 zawodników, a w poszczególnych grupach triumfowali: Matylda Wiejak, Julia Jusiak, Bartłomiej Wawer, Mateusz Mazurek, Mateusz Świech, Adrian Wawer i Kamil Maj.
Po zakończeniu zmagań najlepszych tradycyjnie nagrodzono pamiątkowymi pucharami i medalami oraz dokonano podsumowania tegorocznego sezonu podczas którego w rankingu generalnym sklasyfikowano ponad 100 zawodników. Medaliści w poszczególnych kategoriach otrzymali okazałe puchary i nagrody rzeczowe, co było możliwe dzięki wsparciu cyklu przez Urząd Miasta Puławy i Starostwo Powiatowe, za co ta drogą składamy serdeczne podziękowania. Pełna klasyfikacja 2018 w dziale: Dyscypliny/kolarstwo MTB/klasyfikacja generalna.

Dziewczęta do lat 10

Miejsce Nazwisko i imię Klub/miejscowość Punkty
1. Wiejak Matylda Puławy 20
2. Nowaczek Nikola Puławy 17
3. Jagoda Jusiak ETI LKKG Jastków 14
4. Julita Mączka Puławy 12

 

Kobiety

Miejsce Nazwisko i imię Klub/miejscowość Punkty
1. Jusiak Julia ETI LKKG Jastków 20
2. Wawer Zuzanna Puławy 17
3. Obara Ewelina ETI LKKG Lublin 14

 

Chłopcy do lat 10

Miejsce Nazwisko i imię Klub/miejscowość Punkty
1. Wawer Bartłomiej Puławy 20
2. Cywiński Piotr Lublin 17
3. Beda Franciszek Puławy 14
4. Kulik Tymon Puławy 12
5. Kulik Adam Puławy 11
6. Marcinkiewicz Mateusz Puławy 10
7. Bede Bartłomiej Puławy 9

 

Chłopcy 11-14 lat

Miejsce Nazwisko i imię Klub/miejscowość Punkty
1. Mazurek Mateusz ETI LKKG Jastków 20
2. Stróżek Miłosz ETI LKKG Jastków 17
3. Szczerbatko Jan ETI LKKG Lublin 14
4. Woszczyk Adrian Puławy 12

 

Chłopcy 15-17 lat

Miejsce Nazwisko i imię Klub/miejscowość Punkty
1. Świech Mateusz Puławy 20
2. Rybaczek Igor ETL LKKG Lublin 17

 

Mężczyźni 18-30 lat

Miejsce Nazwisko i imię Klub/miejscowość Punkty
1. Wawer Adrian ETI LKKG Lublin 20
2. Matras Wojciech Atol Bike Puławy 17
3. Mrowiec Karol Puławy 14
4. Baran Jan Baran Cykling Team 12
5. Gawron Sebastian ETI LKKG Lublin 11
6. Michalski Michał Lublin Nu

 

Mężczyźni 31 lat i starsi

Miejsce Nazwisko i imię Klub/miejscowość Punkty
1. Maj Kamil LKK Lublin 20
2. Paszczyk Dariusz Bike Room 17
3. Kubić Rafał Moc Roślin 14
4. Koza Przemysław Puławy 12
5. Orzeł Grzegorz ETI LKKG Lublin 11
6. Beda Karol Puławy 10
7. Gawron Marek Lublin 9
8. Obara Marek Lublin 8