ptkkf.pulawy.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Kolejne zmagania tenisistów

Drukuj PDF

Kolejny turniej w ramach Grand Prix Puław 2018 w tenisie stołowym odbył się w minioną niedzielę 7 października. Rywalizacja odbyła się w indywidualnym i deblowym turnieju open, a w poszczególnych grupach triumfowali: Dominik Maciąg i duet Radosław Poświatowski/Piotr Bocian.
Kolejny turniej odbędzie się w sobotę 21 października od godz. 10.00 w sali ZSO nr 1 im. KEN w Puławach, ul. Kaniowczyków. Zawody odbędą się w „dorosłych” grupach wiekowych oraz w indywidualnym i deblowym turnieju open.
Zapraszamy!!!

Grupa młodzieżowa

Miejsce Imię i nazwisko Klub/miejscowość Punkty
1. Bartłomiej Kramek LZS Orzeł Komaszyce 20
2. Jakub Fiuk LZS Orzeł Komaszyce 17

 

Debel

Miejsce Imię i nazwisko Klub/miejscowość Punkty
1. Piotr Bocian Puławy 20
Radosław Poświatowski
2. Rafał Ostrowski Lublin 17
Michał Wojciechowski
3. Bogdan Grzybek Chodel 14
Dariusz Smaga Opole Lubelskie
4. Mariusz Dydo Puławy 12
Tomasz Ciurkowski
5-6. Marek Taczalski Perła Rokitno 10,5
Krzysztof Grabowski Piotrawin
Jacek Kępka Rudy 10,5
Kazimierz Matraszek Wronów
7-8. Dominik Maciąg CKFiS Bełżyce 8,5
Marek Krupa Orzeł Komaszyce
Emil Matraszek MKS Puławy 8,5
Piotr Matraszek
9-11. Piotr Mitruczuk Puławy 6
Tadeusz Berliński
Ryszard Zawadzki Puławy 6
Bogdan Kotulski
Bartłomiej Kramek Orzeł Komaszyce 6
Jakub Fiuk

 

OPEN

Miejsce Imię i nazwisko Klub/miejscowość Punkty
1. Dominik Maciąg CKFiS Bełżyce 25
2. Michał Wojciechowski Lublin 22
3. Radosław Poświatowski Puławy 19
4. Rafał Ostrowski Lublin 17
5-6. Piotr Bocian MKS Puławy 15,5
Marek Taczalski Perła Rokitno 15,5
7-8. Norbert Mazurkiewicz Łęczna 13,5
Kacper Woźniak Sygnał Lublin 13,5
9-12. Mariusz Dydo Puławy 10,5
Dariusz Smaga Opole Lubelskie 10,5
Jacek Kępka Rudy 10,5
Piotr Matraszek MKS Puławy 10,5
13-16. Kazimierz Matraszek Wronów 6,5
Tomasz Ciurkowski Puławy 6,5
Bogdan Grzybek Chodel 6,5
Piotr Mitruczuk Puławy 6,5
17-18. Tadeusz Berliński Puławy 3,5
Krzysztof Grabowski Piotrawin 3,5
19-23 Bogdan Kotulski Puławy 0,5
Marek Krupa Orzeł Komaszyce 0,5
Jakub Fiuk Orzeł Komaszyce 0,5
Bartłomiej Kramek Orzeł Komaszyce 0,5
Ryszard Zawadzki Puławy 0,5