ptkkf.pulawy.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Ścigali się w upale

Drukuj PDF

Mimo lejącego się z nieba żaru, ale też z faktu, że wyścig elity trwający około 1,5 godziny rozpoczynał się o godz. 9.00, a młodzież i dzieci startowały bezpośrednio po nich jeszcze przed południem na starcie stanęło ponad 40 uczestników, którzy na dość trudnej trasie prowadzili naprawdę fantastycznie zaciętą rywalizację potwierdzając po raz kolejny, że tego typu imprezy mają duży sens. Ostatecznie w poszczególnych grupach najlepsi okazali się: Matylda Wiejak, Julia Jusiak, Bartłomiej Wiejak, Mateusz Mazurek, Adrian Wawer i Kamil Różalski.
Kolejna Impreza kolarska to Otwarte Mistrzostwa Puław, które odbędą się 15 września.

Dziewczęta do 10 lat

Miejsce Nazwisko i imię Klub/miejscowość Punkty
1. Jusiak Julia ETI LKKG Jastków 20
2. Obara Ewelina ETI LKKG Lublin 17

 

Chłopcy do 10 lat

Miejsce Nazwisko i imię Klub/miejscowość Punkty
1. Wawer Bartłomiej Puławy 20
2. Szczerbatko Stanisław ETI LKKG Lublin 17
3. Cywiński Piotr Lublin 14
4. Beda Bartłomiej Puławy 12
5. Sztembis Leon ETI LKKG Jastków 11

 

Chłopcy 11-14 lat

Miejsce Nazwisko i imię Klub/miejscowość Punkty
1. Mazurek Mateusz ETI LKKG Jastków 20
2. Patryk Barszcz ETI LKKG Jastków 17
3. Miłosz Stróżek ETI LKKG Jastków 14
4. Jan Szczerbatko ETI LKKG Jastków 12
5. Paweł Ratajczyk ETI LKKG Jastków 11
6. Aleksander Klimkowski ETI LKKG Jastków 10

 

Mężczyźni 18-30 lat

Miejsce Nazwisko i imię Klub/miejscowość Punkty
1. Wawer Adrian ETI LKKG Lublin 20
2. Wyczółkowski Paweł Energia Kozienice 17
3. Kowalik Marcin Hurgan Międzyrzec Podl. 14
4. Matras Wojciech Atol-Bike Puławy nu
5. Wójtowicz Wojciech Energia Kozienice Nu

 

Mężczyźni 31 lat i starsi

Miejsce Nazwisko i imię Klub/miejscowość Punkty
1. Różalski Kamil Bike Boys Lublin 20
2. Orzeł Grzegorz ETI LKKG Lublin 17
3. Koza Przemysław Atol-Bike Puławy 14
4. Motecki Gerard Isover MTB Team Lublin 12
5. Borkowski Sylwester Isover MTB Team Lublin 11
6. Łusiak Piotr Brodex Party Profesional 10
7. Beda Karol Atol-Bike Puławy 9
8. Wiejak Krzysztof Puławy 8
9. Jusiak Jacek ETI LKKG Jastków 7
10. Wal Mariusz Isover MTB Team Lublin 6
11. Brygoła Sebastian Brodez Party Profesional 5
12. Obara Marek ETI LKKG Lublin 4
13. Jóźwicki Mariusz MTB Puławy 3
14. Hoszowski Jerzy Energia Kozienice 2