ptkkf.pulawy.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Klasyfikacja generalna GP 2018

Drukuj PDF

 

Dziewczęta do lat 10

Miejsce Nazwisko i imię Klub/miejscowość Punkty
1. Nowaczek Nikola Puławy 105
2. Wiejak Matylda Puławy 74
3. Jusiak Jagoda ETI LKKG Jastków 59
4. Mitura Patrycja Mayday Szkólka Kol. Kurów 20
5. Mączka Julita Puławy 12

 

Kobiety

Miejsce Nazwisko i imię Klub/miejscowość Punkty
1. Jusiak Julia ETI LKKG Jastków 114
2. Obara Ewelina Lublin 70
3. Wawer Zuzanna Puławy 51
4. Marek Kinga Mayday Szkólka Kol. Kurów 20
5. Wyczółkowska Elżbieta Puławy 14
6. Cywińska Barbara Lublin 12
7. Sieniek Nikola Mayday Szkólka Kol. Kurów 10
8. Bernacka Julia ETI LKKG Jastków 9
9-10. Poniewierska Wiktoria Mayday Szkólka Kol. Kurów 0
Bernacka Otylia ETI LKKG Jastków 0

 

Chłopcy do lat 10

Miejsce Nazwisko i imię Klub/miejscowość Punkty
1. Wawer Bartłomiej Puławy 120
2. Cywiński Piotr Lublin 85
3. Beda Bartłomiej Puławy 64
4. Beda Franciszek Puławy 57
5. Szczerbatko Stanisław ETI LKKG Lublin 51
6. Wawer Jakub Puławy 34
7-8. Mazurek Michał Jastków 30
Sztembis Leon ETI LKKG Jastków 30
9. Regulski Krzysztof Puławy 17
10. Kulik Tymon Puławy 12
11. Kulik Adam Puławy 11
12. Marcinkiewicz Mateusz Puławy 10

 

Chłopcy 11-14 lat

Miejsce Nazwisko i imię Klub/miejscowość Punkty
1. Mazurek Mateusz ETI LKKG Jastków 114
2. Szczerbatko Jan ETI LKKG Lublin 75
3. Stróżek Miłosz ETI LKKG Jastków 62
4. Chmiel Jakub ETI LKKG Jastków 48
5 Ratajczyk Paweł ETI LKKG Jastków 42
6. Rozpędowski Mateusz Mayday Szkółka Kol. Kurów 20
7-9. Pryk Kamil ETI LKKG Lublin 17
Barański Jakub Świdnik 17
Barszcz Patryk ETI LKKG Jastków 17
10-12. Majerek Filip Mayday Szkółka Kol. Kurów 12
Stróżek Miłosz ETI LKKG Jastków 12
Woszczyk Adrian Puławy 12
13. Kukuryka Dominik Lublin 11
14-16. Firlej Tomasz Mayday Szkółka Kol. Kurów 10
Janasz Jakub Puławy 10
Klimkowski Aleksander ETI LKKG Jastków 10
17. Machoń Karol Lublin 7
18-20. Wręga Jakub Mayday Szkółka Kol. Kurów 0
Nowaczek Dawid Puławy 0
Zielonka Bartosz Puławy 0

 

Chłopcy 15-17 lat

Miejsce Nazwisko i imię Klub/miejscowość Punkty
1-2. Wyczółkowski Paweł Energia Kozienice 20
Świech Mateusz Puławy 20
3-4. Łukasik Mikołaj Huragan Międzyrzec Podlaski 17
Rybaczek Igor ETI LKKG Lublin 17

 

Mężczyźni 18-30 lat

Miejsce Nazwisko i imię Klub/miejscowość Punkty
1. Wawer Adrian ETI LKKG Lublin 120
2. Matras Wojciech Atol Bike Puławy 68
3. Kowalik Marcin Muragan Międzyrzec Podlaski 42
4. Gawron Sebastian Puławy 28
5. Wójtowicz Wojciech Energia Kozienice 26
6. Wyczółkowski Paweł Energia Kozienice 17
7. Mrowiec Karol Puławy 14
8. Baran Jan Baran Cykling Team 12
9. Kukuryka Konrad Erkado RT Kraśnik 11
10-11. Żywko Krzysztof Puławy 0
Michalski Michał Lublin 0

 

Mężczyźni 31 lat i starsi

Miejsce Nazwisko i imię Klub/miejscowość Punkty
1. Paszczyk Dariusz Baran Cykling Team 71
2. Orzeł Grzegorz Lublin 70
3. Koza Przemysław Atol Bike Puławy 54
4. Beda Karol Atol Bike Puławy 50
5. Różalski Kamil Bike Boys 48
6. Kulik Marek Baran Cykling Team 40
7. Gawron Marek Lublin 27
8. Bartusiak Marcin Isover MTB Team Lublin 23
9. Jusiak Jacek ETI LKKG Jastków 22
10. Maj Kamil LKK Lublin 20
11. Obara Marek ETI LKKG Lublin 19
12. Kędzierski Janusz Bike Boys 17
13-17. Brzyski Rafał Retro Stork Team Wąwolnica 14
Czachor Piotr Lublin 14
Brygoła Sebastian Brodex Party Profesional 14
Wal Mariusz Lublin 14
Kubić Rafał Moc Roślin 14
18-20. Pańko Łukasz Lublin 12
Sztal Sebastian Bike Boys 12
Motecki Gerard Isover MTB Team Lublin 12
21. Borkowski Sylwester Isover MTB Team Lublin 11
22-23. Mijakowski Adam Gliwice 10
Łusiak Piotr Brodex Party Profesional 10
24-25. Wiejak Krzysztof Puławy 8
Kukuryka Mariusz Lublin 8
26. Krzywicki Grzegorz Lublin 7
27. Sobczak Mariusz Puławy 6
28. Rejmak Kazimierz Lublin 5
29. Jóźwicki Mariusz MTB Puławy 3
30. Hoszowski Jerzy Energia Kozienice 2
31. Wróblewski Wojciech Puławy 0