ptkkf.pulawy.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Przedświąteczne granie tenisistów

Drukuj PDF

Kolejny turniej tegorocznej edycji Grand Prix Puław w tenisie stołowym odbył się w niedzielę 25 marca i zgromadził na starcie ponad 30 zawodników. Tym razem rywalizacja odbywała się w „dorosłych” grupach wiekowych oraz deblowym i indywidualnym turnieju open. W poszczególnych grupach triumfowali: Marcin Trochim (18-39 lat), Leszek Gawidziel (40-55 lat), Marek Taczalski (56 lat i starsi), Filip Pawelec (open) oraz duet Marcin Trochim/Mariusz Trochim (debel).

18-39 lat

Miejsce Imię i nazwisko Klub/miejscowość Punkty
1. Marcin Trochim Turze Rogi 20
2. Łukasz Chudzik MKS Puławy 17
3. Filip Pawelec Sygnał Lublin 14
4. Mariusz Dydo Puławy 12
5-6. Piotr Matraszek MKS Puławy 10,5

Przemysław Jakubaszek Leopoldów 10,5
7-8. Piotr Bocian MKS Puławy 8,5

Dawid Koral Witoszyn 8,5
9-10. Emil Matraszek MKS Puławy 6,5

Kazimierz Matraszek Wronów 6,5

 

40-55 lat

Miejsce Imię i nazwisko Klub/miejscowość Punkty
1. Leszek Gawidziel MKS Puławy 20
2. Mariusz Trochim Turze Rogi 17
3. Bogdan Grzybek Chodel 14
4. Jerzy Domański Turze Rogi 12
5-6. Marek Krupa LZS Orzeł Komaszyce 10,5

Tomasz Ciurkowski Puławy 10,5
7-8. Krystian Mateusiak Wojcieszków 8,5

Leszek Bigaj Lublin 8,5
9-11. Dariusz Smaga Opole Lubelskie 6

Piotr Mitruczuk Puławy 6

Ryszard Zawadzki Puławy 6
12-13. Andrzej Bichta Niemce 3,5

Dariusz Ciołek Błękitni Leopoldów 3,5

 

56 lat i starsi

Miejsce Imię i nazwisko Klub/miejscowość Punkty
1. Marek Taczalski Perła Rokitno 20
2. Andrzej Pioś Puławy 17
3. Tadeusz Berliński Puławy 14
4. Stanisław Kowalczyk Puławy 12
5. Leszek Matraszek Końskowola 11

 

OPEN

Miejsce Imię i nazwisko Klub/miejscowość Punkty
1. Filip Pawelec Sygnał Lublin 25
2. Marcin Trochim Turze Rogi 22
3. Łukasz Chudzik MKS Puławy 19
4. Leszek Gawidziel MKS Puławy 17
5-6. Emil Matraszek MKS Puławy 15,5

Bogdan Grzybek Chodel 15,5
7-8. Marek Taczalski Perła Rokitno 13,5

Piotr Bocian MKS Puławy 13,5
9-12. Mariusz Trochim Turze Rogi 10,5

Leszek Bigaj Lublin 10,5

Przemysław Jakubaszek Leopoldów 10,5

Jerzy Domański Turze Rogi 10,5
13-16. Piotr Mitruczuk Puławy 6,5

Mariusz Dydo Puławy 6,5

Tomasz Ciurkowski Puławy 6,5

Dawid Koral Witoszyn 6,5
17-22. Tadeusz Berliński Puławy 1,5

Andrzej Bichta Niemce 1,5

Dariusz Smaga Opole Lubelskie 1,5

Andrzej Pioś Puławy 1,5

Ryszard Zawadzki Puławy 1,5

Marek Krupa LZS Orzeł Komaszyce 1,5
23-24. Dariusz Ciołek Błękitni Leopoldów 0

Stanisław Kowalczyk Puławy 0

 

Debel

Miejsce Imię i nazwisko Klub/miejscowość Punkty
1. Marcin Trochim Turze Rogi 20
Mariusz Trochim
2. Leszek Gawidziel Puławy 17
Norbert Mazurkiewicz Łęczna
3. Tomasz Ciurkowski Puławy 14
Mariusz Dydo
4. Radosław Poświatowski Puławy 12
Piotr Bocian
5-6. Marek Taczalski Perła Rokitno 10,5
Filip Pawelec Sygnał Lublin

Emil Matraszek MKS Puławy 10,5
Piotr Matraszek
7-8. Kazimierz Matraszek Wronów 8,5
Przemysław Jakubaszek Leopoldów

Marek Krupa LZS Orzeł Komaszyce 8,5
Piotr Mitruczuk Puławy
9-12. Łukasz Chudzik MKS Puławy 5,5
Leszek Matraszek Końskowola

Tadeusz Berliński Puławy 5,5
Jerzy Domański Turze Rogi

Stanisław Kowalczyk Puławy 5,5
Andrzej Pioś

Dawid Koral Witoszyn 5,5
Ryszard Zawadzki Puławy
13-14. Bogdan Grzybek Chodel 2,5
Dariusz Smaga Opole Lubelskie

Krystian Mateusiak Wojcieszków 2,5
Dariusz Ciołek Błękitni Leopoldów