ptkkf.pulawy.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Grand Prix Puław w tenisie stołowym 2018

Drukuj PDF

 

Grupa młodzieżowa

Miejsce Nazwisko i imię Klub/miejscowość Punkty
1. Kramek Bartłomiej LZS Orzeł Komaszyce 120
2. Fiuk Jakub LZS Orzeł Komaszyce 85
3. Wawer Filip Puławy 72
4. Wasiak Mateusz Łęki 65
5. Koral Dawid Witoszyn 60
6. Borowski Karol Kazimierz Dolny 17
7. Borowski Bartłomiej Kazimierz Dolny 14
8. Bernat Adrian Wola Osowińska 12

 

Mężczyźni 18 – 39 lat

Miejsce Nazwisko i imię Klub/miejscowość Punkty
1. Maciąg Dominik CKFiS Bełżyce 111,5
2. Bocian Piotr MKS Puławy 110,5
3-4. Chudzik Łukasz MKS Puławy 93,5
Dydo Mariusz Puławy 93,5
5. Matraszek Emil MKS Puławy 64
6. Kępka Jacek Rudy 58
7. Domagalski Cezary MKS Puławy 54
8. Koral Dawid Witoszyn 53
9. Woźniak Kacper Sygnał Lublin 52,5
10.. Matraszek Piotr MKS Puławy 45,5
11. Sieroń Mikołaj LOB Dęblin 42,5
12-13. Kołodziejczyk Jacek CKFiS Bełżyce 37
Plewik Miłosz CKFiS Bełżyce 37
14. Matraszek Kazimierz Wronów 32,5
15. Bartoszuk Michał LOB Dęblin 22,5
16-17. Trochim Marcin Turze Rogi 20
Bernat Łukasz Wola Osowińska 20
18. Plis Jan CKFiS Bełżyce 19
19. Chemperek Michał CKFiS Bełżyce 16
20-22. Królak Arkadiusz Kosyldów 14
Pawelec Filip Sygnał Lublin 14
Gołębiowski Kamil Topspin Kurów 14
23. Gzubicki Rafał LOB Dęblin 11
24-26. Zielony Norbert Kozienice 10,5
Jakubaszek Przemysław Leopoldów 10,5
Bartkiewicz Michał Puławy 10,5
27. Kozłowski Jarosław Kozienice 10
28-30. Rak Daniel 8,5
Pałka Kamil LZS Orzeł Komaszyce 8,5
Chabros Kamil Topspin Kurów 8,5
31. Pelc Paweł Puławy 6,5
32-33. Pawlonka Maciej LOB Dęblin 5,5
Górka Andrzej LOB Dęblin 5,5
34-36. Prokopiak Wojciech Chruślanka Józefowska 1,5
Suchodolski Mariusz Kosyldów 1,5
Redzik Konrad Wnętrzne 1,5
37-41. Wilkiewicz Dariusz Zwoleń 0
Cywiński Paweł Idalin 0
Czuba Mateusz Świdno 0
Gryczka Norbert Kosyldów 0
Redzik Cezary Wnętrzne 0

 

Mężczyźni 40 – 55 lat

Miejsce Nazwisko i imię Klub/miejscowość Punkty
1. Grzybek Bogdan Chodel 126,5
2. Gawidziel Leszek MKS Puławy 112,5
3. Poświatowski Radosław Puławy 99
4. Smaga Dariusz Opole Lubelskie 96,5
5. Mazurkiewicz Norbert Łęczna 83,5
6. Krupa Marek LZS Orzeł Komaszyce 65
7. Mitruczuk Piotr Puławy 64,5
8. Ciurkowski Tomasz Puławy 64
9. Ciołek Zbigniew Wojciechówka 63
10. Jasiocha Sylwester Topspin Kurów 58,5
11. Bigaj Leszek Lublin 51,5
12. Zawadzki Ryszard Puławy 49,5
13. Moszczyński Krzysztof Skoki 44
14. Stepniak Jerzy MKS Puławy 40
15. Chawryło Roman Lublin 30,5
16. Trochim Mariusz Turze Rogi 17
17-19. Domański Jerzy Turze Rogi 12
Ciołek Dariusz Błękitni Leopoldów 12
Kasprzak Artur Warszawa 12
20-21. Sidoruk Tadeusz LOB Dęblin 10,5
Gołębiowski Piotr Kozienice 10,5
22. Bichta Andrzej Niemce 9
23. Mateusiak Krystian Wojcieszków 8,5
24. Marzec Tomasz LZS Orzeł Komaszyce 7
25-26 Futa Marek Lublin 5,5
Kociszewski Dariusz Otwock 5,5
27. Skrzęta Sławomir Końskowola 2,5
28-29. Jankowski Piotr LOB Dęblin 2
Zagożdżon Wojciech Kozienice 2

 

Mężczyźni 56 lat i starsi

Miejsce Nazwisko i imię Klub/miejscowość Punkty
1. Berliński Tadeusz Puławy 133
2. Kowalczyk Stanisław Puławy 104
3. Taczalski Marek Perła Rokitno 100
4. Głodek Andrzej Żelechów 88
5. Plachta Marek Kozienice 82,5
6. Matraszek Leszek Końskowola 72
7. Pańczyk Waldemar Puławy 46,5
8. Grabowski Krzysztof Piotrawin 32
9. Pioś Andrzej Puławy 31
10. Kotulski Bogdan Puławy 30
11. Domagalski Roman Puławy 15
12. Węgrowicz Wojciech Otwock 10,5

 

OPEN

Miejsce Nazwisko i imię Klub/miejscowość Punkty
1. Poświatowski Radoslaw Puławy 132,5
2. Bocian Piotr MKS Puławy 132
3. Maciąg Dominik CKFiS Bełżyce 131,5
4. Chudzik Łukasz MKS Puławy 120
5. Matraszek Emil MKS Puławy 107
6. Taczalski Marek Perla Rokitno 105,5
7. Gawidziel Leszek MKS Puławy 92,5
8. Mazurkiewicz Norbert Łęczna 90,5
9. Grzybek Bogdan Chodel 84
10. Smaga Dariusz Opole Lubelskie 72
11. Dydo Mariusz Puławy 64
12. Domagalski Cezary MKS Puławy 57,5
13. Kołodziejczyk Jacek CKFiS Bełżyce 50
14. Plewik Miłosz CKFiS Bełżyce 48,5
15. Woźniak Kacper Sygnał Lublin 47,5
16. Trochim Marcin Turze Rogi 44
17. Bigaj Leszek Lublin 41
18. Matraszek Piotr MKS Puławy 37,5
19. Ostrowski Rafał Lublin 32,5
20. Sieroń Mikołaj LOB Dęblin 32
21-22. Ciurkowski Tomasz Puławy 31,5
Jasiocha Sylwester Topspin Kurów 31,5
23. Kępka Jacek Rudy 31
24. Gzubicki Rafał LOB Dęblin 30,5
25. Berliński Tadeusz Puławy 30
26. Wojciechowski Michał Lublin 28,5
27. Ciołek Zbigniew Wojciechówka 27,5
28. Plis Jan CKFiS Bełżyce 26
29. Pawelec Filip Sygnał Lublin 25
30. Lewczuk Dariusz Świdnik 24
31. Moszczyński Krzysztof Skoki 22,5
32-34. Mitruczuk Piotr Puławy 22
Zielony Norbert Kozienice 22
Gołębiowski Kamil Topspin Kurów 22
35. Kowalczyk Stanisław Puławy 21
36. Stępniak Jerzy MKS Puławy 19
37-40. Trochim Mariusz Turze Rogi 17
Bernat Łukasz Wola Osowińska 17
Głodek Andrzej Żelechów 17
Chawryło Roman Lublin 17
41-42. Bartoszuk Michał LOB Dęblin 15,5
Koral Dawid Witoszyn 15,5
43. Krupa Marek LZS Orzel Komaszyce 15
44-45. Domański Jarosław Turze Rogi 12
Płachta Marek Kozienice 12
46-47. Chemperek Michał CKFiS Bełżyce 10,5
Jakubaszek Przemysław Leopoldów 10,5
48. Matraszek Kazimierz Wronów 9,5
49. Kramek Bartłomiej LZS Orzel Komaszyce 8,5
50-51. Bartkiewicz Michał Puławy 8
Bichta Andrzej Przytoczno 8
52-56. Sidoruk Tadeusz LOB Dęblin 6,5
Gołębiowski Piotr Kozienice 6,5
Wasiak Mateusz Łęki 6,5
Zawadzki Ryszard Puławy 6,5
Skrzęta Sławomir Końskowola 6,5
57. Grabowski Krzysztof Piotrawin 5
58-59. Marzec Tomasz LZS Orzel Komaszyce 3,5
Pańczyk Waldemar Puławy 3,5
60-61. Pelc Paweł Puławy 2,5
Chabros Kamil Topspin Kurów 2,5
62-63. Fiuk Jakub LZS Orzel Komaszyce 2
Kotulski Bogdan Puławy 2
64-68. Kozłowski Jarosław Kozienice 1,5
Jankowski Piotr LOB Dęblin 1,5
Matraszek Leszek Końskowola 1,5
Pioś Andrzej Puławy 1,5
Górka Andrzej LOB Dęblin 1,5
69. Wawer Filip Puławy 0,5
70-77. Wilkiewicz Dariusz Zwoleń 0
Czuba Mateusz Świdno 0
Cywiński Paweł Idalin 0
Prokopiak Wojciech Chruślanka Józefowska 0
Pawlonka Maciej LOB Dęblin 0
Zagożdżon Wojciech Zwoleń 0
Benyey Jan Puławy 0
Ciołek Dariusz Błękitni Leopoldów 0

 

Debel

Miejsce Nazwisko i imię Klub/miejscowość Punkty
1. Poświatowski Radosław Puławy 111
Bocian Piotr MKS Puławy 111
2. Dydo Mariusz Puławy 109
Ciurkowski Tomasz Puławy 109
3. Grzybek Bogdan Chodel 104
Smaga Dariusz Opole Lubelskie 104
4. Gawidziel Leszek MKS Puławy 68
Mazurkiewicz Norbert Łęczna 68
5. Kołodziejczyk Jacek CKFiS Bełżyce 57
Plis Jan CKFiS Bełżyce 57
6. Matraszek Emil MKS Puławy 50,5
Matraszek Piotr MKS Puławy 50,5
7. Kępka Jacek Rudy 49,5
Matraszek Kazimierz Wronów 49,5
8. Maciąg Dominik CKFiS Bełżyce 48
Plewik Miłosz CKFiS Bełżyce 48
9. Ciołek Zbigniew Wojciechówka 36,5
Mitruczuk Piotr Puławy 36,5
10. Domagalski Cezary MKS Puławy 34
Chudzik Łukasz MKS Puławy 34
11. Taczalski Marek Perła Rokitno 31
Lewczuk Dariusz Świdnik 31
12. Ostrowski Paweł Lublin 25,5
Wojciechowski Michał Lublin 25,5
13-16. Trochim Marcin Turze Rogi 20
Trochim Mariusz Turze Rogi 20
Barnat Łukasz Wola Osowińska 20
Trochim Mariusz Turze Rogi 20
Gołebiowski Kamil Topspin Kurów 20
Jasiocha Sylwester Topspin Kurów 20
Domagalski Cezary MKS Puławy 20
Maciąg Dominik CKFiS Bełżyce 20
17. Maciąg Dominik CKFiS Bełżyce 19
Krupa Marek LZS Orzeł Komaszyce 19
18. Kramek Bartłomiej LZS Orzeł Komaszyce 18,5
Fiuk Jakub LZS Orzeł Komaszyce 18,5
19. Taczalski Marek Zakrzówek 17
Stępniak Jerzy MKS Puławy 17
20. Koral Dawid Witoszyn 15
Zawadzki Ryszard Puławy 15
21. Mitruczuk Piotr Puławy 14,5
Berliński Tadeusz Puławy 14,5
22. Jasiocha Sylwester Topspin Kurów 14
Taczalski Marek Zakrzówek 14
23-24. Bigaj Leszek Lublin 12
Chawryło Roman Lublin 12
Chudzik Łukasz MKS Puławy 12
Ciurkowski Tomasz Puławy 12
25. Woźniak Kacper Sygnał Lublin 11
Matraszek Emil MKS Puławy 11
26-33. Kozłowski Jarosław Kozienice 10,5
Zielony Norbert Kozienice 10,5
Sieroń Mikołaj LOB Dęblin 10,5
Pawlonka Maciej LOB Dęblin 10,5
Redzik Cezary Wnętrzne 10,5
Królak Arkadiusz Kosyldów 10,5
Taczalski Marek Perła Rokitno 10,5
Pawelec Filip Sygnał Lublin 10,5
Bigaj Leszek Lublin 10,5
Mazurkiewicz Norbert Łęczna 10,5
Taczalski Marek Perła Rokitno 10,5
Grabowski Krzysztof Piotrawin 10,5
Smaga Dariusz Opole Lubelskie 10,5
Płachta Marek Kozienice 10,5
Jasiocha Sylwester Topspin Kurów 10,5
Gawidziel Leszek MKS Puławy 10,5
34-40. Taczalski Marek Perła Rokitno 8,5
Chemperek Michał CKFiS Bełżyce 8,5
Górka Andrzej LOB Dęblin 8,5
Sieroń Mikołaj LOB Dęblin 8,5
Matraszek Kazimierz Wronów 8,5
Jakubaszek Przemysław Leopoldów 8,5
Krupa Marek LZS Orzeł Komaszyce 8,5
Mitruczuk Piotr Puławy 8,5
Trochim Mariusz Turze Rogi 8,5
Domański Jarosław Turze Rogi 8,5
Woźniak Kacper Sygnał Lublin 8,5
Maciąg Dominik CKFiS Bełżyce 8,5
Jasiocha Sylwester Topspin Kurów 8,5
Moszczyński Krzysztof Skoki 8,5
41. Zawadzki Ryszard Puławy 7,5
Kotulski Bogdan Puławy 7,5
42. Matraszek Emil MKS Puławy 7
Matraszek Leszek Końskowola 7
43-64 Sidoruk Tadeusz LOB Dęblin 5,5
Głodek Andrzej Żelechów 5,5
Jankowski Piotr LOB Dęblin 5,5
Bartoszuk Michał LOB Dęblin 5,5
Moszczyński Krzysztof Skoki 5,5
Berliński Tadeusz Puławy 5,5
Berliński Tadeusz Puławy 5,5
Głodek Andrzej Żelechów 5,5
Chawryło Roman Lublin 5,5
Grabowski Krzysztof Piotrawin 5,5
Chemperek Michał CKFiS Bełżyce 5,5
Rak Daniel 5,5
Bigaj Leszek Lublin 5,5
Jasiocha Sylwester Topspin Kurów 5,5
Kowalczyk Stanisław Puławy 5,5
Pioś Andrzej Puławy 5,5
Chudzik Łukasz MKS Puławy 5,5
Matraszek Leszek Końskowola 5,5
Berliński Tadeusz Puławy 5,5
Domański Jerzy Turze Rogi 5,5
Bartkiewicz Michał Puławy 5,5
Koral Dawid Witoszyn 5,5
Jasiocha Sylwester Topspin Kurów 5,5
Berliński Tadeusz Puławy 5,5
Krupa Marek LZS Orzeł Komaszyce 5,5
Pałka Kamil LZS Orzeł Komaszyce 5,5
Zawadzki Ryszard Puławy 5,5
Kowalczyk Stanisław Puławy 5,5
Płachta Marek Kozienice 5,5
Berliński Tadeusz Puławy 5,5
Kępka Jacek Rudy 5,5
Matraszek Leszek Końskowola 5,5
Gzubicki Rafał LOB Dęblin 5,5
Sieroń Mikołaj LOB Dęblin 5,5
Bigaj Leszek Lublin 5,5
Moszczyński Krzysztof Skoki 5,5
Głodek Andrzej Żelechów 5,5
Stępniak Jerzy MKS Puławy 5,5
Chabros Kamil Topspin Kurów 5,5
Skrzęta Sławomir Końskowola 5,5
Kowalczyk Stanisław Puławy 5,5
Pelc Paweł Puławy 5,5
Zawadzki Ryszard Puławy 5,5
Berliński Tadeusz Puławy 5,5
Kowalczyk Stanisław Puławy 5,5
Kotulski Bogdan Puławy 5,5
66-68. Bartkiewicz Michał Puławy 2,5
Benyey Jan Puławy 2,5
Mateusiak Krystian Wojcieszków 2,5
Ciołek Dariusz Błękitni Leopoldów 2,5
Krupa Marek LZS Orzeł Komaszyce 2,5
Kotulski Bogdan Puławy 2,5
69-74. Płachta Marek Kozienice 1,5
Gołębiowski Piotr Kozienice 1,5
Węgrowicz Wojciech Otwock 1,5
Kociszewski Dariusz Otwock 1,5
Kozłowski Jarosław Kozienice 1,5
Płachta Marek Kozienice 1,5
Berliński Tadeusz Puławy 1,5
Futa Marek Lublin 1,5
Berliński Tadeusz Puławy 1,5
Górka Andrzej LOB Dęblin 1,5
Mazurkiewicz Norbert Łęczna 1,5
Mitruczuk Piotr Puławy 1,5
75-79. Guba Mateusz Świdno 0
Kowalczyk Stanisław Puławy 0
Chemperek Michał CKFiS Bełżyce 0
Krupa Marek LZS Orzeł Komaszyce 0
Cywiński Paweł Idalin 0
Prokopiak Wojciech Chruslanka Józefowska 0
Zagożdżon Wojciech Zwoleń 0
Wilkiewicz Dariusz Zwoleń 0
Redzik Konrad Wnętrzne 0
Gryczka Norbert Kosyldów 0