• Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Wrócili koszykarze

Drukuj PDF

Po świąteczno-noworocznej przerwie do rozgrywek powrócili uczestnicy Puławskiej Ligi Koszykówki i uczciwie trzeba przyznać, że III kolejka przyniosła sporo emocji, ale jednak była bardzo dziwna. Zwłaszcza tyczy się to konfrontacji Banku Spółdzielczego z Pogonią, gdzie każdą kwartę na zmianę dość wyraźnie wygrywała inna ekipa. Zaczęło się od prowadzenia Pogoni po I kwarcie różnicą 10 punktów, ale drugą Bankowcy wygrali niespotykanym od lat rezultatem 14-0. W III kwarcie Pogoń wygrała 21-8, a w ostatniej odsłonie Bank odrobił straty doprowadzając do dogrywki w której pokazał już swą wyższość.

Podobnie toczyła się również konfrontacja Altry z Chemikiem, jednak ci pierwsi wyżej wygrywali swe kwarty i ostatecznie w pełni zasłużenie odnieśli trzeci sukces umacniając się na pozycji lidera.

Bank Spółdzielczy – Pogoń  58 – 54 (5 – 15, 14 – 0, 8 – 21, 18 – 9, d. 13 – 9)