ptkkf.pulawy.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Koszykówka - wyniki

Email Drukuj PDF

XXXII PUŁAWSKA LIGA KOSZYKÓWKI TKKF
SEZON 2012/2013

23.11.2012

Bank Spółdzielczy ? Czart Remo  80 ? 55 (20 ? 13, 16 ? 11, 21 ? 13, 23 ? 18)
Bank Spółdzielczy
: Chojnacki Zbigniew 16, Strumnik Marek 16, Strumnik Tomasz 7, Pecio Jerzy 2, Zdunek Krzysztof 10, Wikiera Kamil 29.
Czart Remo: Chojnacki Michał 14, Billewicz Maksymilian 16, Masłowski Rafał 16, Górecki Adam 1, Padewski mateusz 4, Tomczyk Bartek 2, Karbowniczek Damian, Grzegorzak Grzegorz 2..

Dbros ? Young Gunz 75 ? 43 (16 ? 11, 21 ? 6, 12 ? 15, 26 ? 14)
Dbros
: Pruchniak Janusz 26, Kędziora Krzysztof 15, Wasiłek Norbert 14, Szymanek Grzegorz 11, Rusa Łukasz, Kostrzewa Maciej 7, Dębski Jerzy 2.
Young Gunz: Dębski Rafał 2, Lisowski Kamil 8, Wręga Paweł 10, Zolech Konrad, Janiszewski Marcin 8, Gębal Mateusz 12, Kalinowski Sebastian 6..

Altra ? Saletra 70 ? 43 (15 ? 11, 20 ? 8, 16 ? 7, 19 ? 17)
Altra
: Banaszek Hubert 2, Kulik Robert 8, Szymanek Krzysztof 2, Bodak Łukasz 12, Banaszek Konrad, Poświatowski Radosław 2, Woźniak Aleksander 14, Maciejczyk Michał 23, Szymankiewicz Krzesimir 3, Kulig Grzegorz 4.
Saletra: Iwon Artur, Stężycki Rafał 3, Kasiborski Tomasz 17, Jaśkowski Marcin 6, Łyszcz Radosław 11, Koza Paweł 4, Skwira Marcin 2, Łopatek Kamil.

PIWET ? Escobud 57 ? 44 (16 ? 15, 15 ? 6, 9 ? 11, 17 ? 12)
PIWET
: Koziński Mirosław 7, Franas Marcin 27, Mizerski Maciej 21, Iwon Adam, Jabłoński Artur, Woszczek Piotr, Muszyński Sebastian 2.
Escobud: Wawrzycki Zbigniew 2, Tomaszewski Kamil 14, Zakrocki Waldemar 6, Dziewoński Krzysztof 2, Kowalski Dariusz 2, Burek Andrzej 6, Burek Daniel, Płaczkowski Sebastian 12, Lutkiewicz Mateusz, Wasilewski Paweł.

30.11.2012

Bank Spółdzielczy ? Escobud  50 ? 32 (15 ? 10, 10 ? 7, 16 ? 9, 9 ? 6)
Bank Spółdzielczy
: Chojnacki Zbigniew 6, Strumnik Marek 11, Strumnik Tomasz 5, Pecio Jerzy 7, Zdunek Krzysztof 10, Wikiera Kamil 11.
Escobud: Dziewoński Krzysztof 3, Kowalski Dariusz, Burek Andrzej 2, Burek Daniel, Tomaszewski Kamil 13, Drab Patryk, Płaczkowski Sebastian 8, Lutkiewicz Mateusz 2, Kopański Rafał 4.

Dbros ? Saletra 78 ? 50 (16 ? 10, 18 ? 9, 19 ? 21, 25 ? 10)
Dbros
: Pruchniak Janusz 7, Kędziora Krzysztof 24, Wasiłek Norbert 17, Szymanek Grzegorz 20, Rusa Łukasz 6, Palica Paweł 4.
Saletra: Kasiborski Tomasz 21, Stężycki rafał 2, Jaśkowski Marcin 4, Iwon Artur 10, Łyszcz Radosław 11, Skwira Marcin 2, Koza Paweł, Łopatek Kamil.

Altra ? Young Gunz 67 ? 48 (11 ? 15, 17 ? 12, 21 ? 10, 18 ? 11)
Altra
: Banaszek Hubert 2, Kulik Robert 15, Szymanek Krzysztof 8, Bodak Łukasz 10, Banaszek Konrad 2, Poświatowski Radosław 2, Woźniak Aleksander 6, Maciejczyk Michał 19, Szymankiewicz Krzesimir 3.
Young Gunz: Dębski Rafał 3, Wręga Paweł 17, Zolech Konrad 2, Lisowski Kamil 15, Kalinowski Sebastian 4, Janiszewski Marcin 4, Gębal Mateusz 3.

PIWET ? Czart Remo 86 ? 45 (18 ? 17, 18 ? 13, 17 ? 10, 33 ? 5)
PIWET
: Koziński Mirosław 6, Franas Marcin 30, Mizerski Maciej 13, Iwon Adam 2, Woszczek Piotr 25, Muszyński Sebastian 10.
Czart Remo: Chojnacki Michał 2, Billewicz maksymilian 13, Masłowski Rafał 12, Tomczyk Bartek 3, Grzegorzak Grzegorz 8, Siwiec Łukasz 7.

07.12.2012

Bank Spółdzielczy ? PIWET  74 ? 65 (15 ? 12, 22 ? 13, 18 ? 19, 19 ? 21)
Bank Spółdzielczy
: Chojnacki Zbigniew 4, Strumnik Marek 28, Pecio Jerzy 10, Zdunek Krzysztof 10, Wikiera Kamil 22.
PIWET: Iwon Adam, Koziński Mirosław 21, Jabłoński Artur 2, Franas Marcin 15, Bigoraj Tomasz 17, Mizerski Maciej 10.

Dbros ? A.R. Altra 69 ? 65 (17 ? 14, 16 ? 13, 16 ? 20, 20 ? 18)
Dbros
: Pruchniak Janusz 11, Kędziora Krzysztof 5, Wasiłek Norbert 18, Szymanek Grzegorz 27, Rusa Łukasz, Palica Paweł 6, Dębski Jerzy 2.
A.R. Altra: Kulik Robert 6, Kulig Grzegorz 21, Banaszek Hubert, Banaszek Konrad, Maciejczyk Michał 14, Poświatowski Radosław 2, Szymanek Krzysztof 2, Woźniak Aleksander 10, Szymankiewicz Krzesimir 10.

Young Gunz ? Saletra 58 ? 46 (14 ? 6, 17 ? 10, 12 ? 20, 15 ? 10)
Young Gunz:
Zolech Konrad, Lisowski Kamil 9, Janiszewski Marcin, Kalinowski Sebastian 6, Wręga Paweł 26, Gębal Mateusz 13, Dębski Rafał 4.
Saletra: Kasiborski Tomasz 20, Łyszcz Radosław 6, Jaśkowski Marcin 4, Stężycki Rafał 2, Skwira Marcin 1, Koza Paweł 2, Łopatek Kamil 2, Mańkowski Radosław, Wydra Łukasz, Iwon Artur 9.

Escobud ? Czart Remo 43 ? 37 (14 ? 9, 12 ? 10, 7 ? 7, 10 ? 11)
Escobud
: Tomaszewski Kamil 12, Płaczkowski Sebastian 8, Zakrocki Waldemar 10, Kowalski Dariusz 4, Drąg Patryk 2, Lutkiewicz Mateusz 2, Dziewoński Krzysztof 3, Burek Andrzej, Wawrzycki Zbigniew, Kowalik Grzegorz, Kopański Rafał.
Czart Remo: Chojnacki Michał 5, Billewicz Maksymilian 5, Masłowski Rafał 18, Tomczyk Bartek, Grzegorzak Grzegorz 2, Siwiec Łukasz 5, Górecki Adam, Padewski Mateusz 2, Karbowniczek Damian.

14.12.2012

Bank Spółdzielczy ? Young Gunz  60 ? 49 (19 ? 10, 7 ? 16, 16 ? 10, 18 ? 13)
Bank Spółdzielczy
: Chojnacki Zbigniew 10, Strumnik Marek 7, Pecio Jerzy 5, Zdunek Krzysztof 18, Wikiera Kamil 17; Strumnik Tomasz 3.
Young Gunz: Dębski Rafał 4, Wręga Paweł 16, Janiszewski Marcin 10, Zolech Konrad, Kalinowski Sebastian 2, Gębal Mateusz 17.

Dbros ? Czart Remo 81 ? 29 (21 ? 9, 10 ? 6, 22 ? 14, 28 ? 0)
Dbros
: Pruchniak Janusz 20, Wasiłek Norbert 14, Szymanek Grzegorz 24, Rusa Łukasz, Palica Paweł 9, Dębski Jerzy 5, Kostrzewa Maciej 9.
Czart Remo: Chojnacki Michał 12, Billewicz Maksymilian 3, Masłowski Rafał 6, Padewski Mateusz, Tomczyk Bartek 2, Grzegorzak Grzegorz 2, Karbowniczek Damian 4.

PIWET ? Saletra 86 ? 44 (19 ? 8, 22 ? 6, 29 ? 6, 16 ? 24)
PIWET
: Iwon Adam 2, Koziński Mirosław 12, Jabłoński Artur 2, Franas Marcin 27, Woszczek Piotr 13, Bigoraj Tomasz 10, Mizerski Maciej 19, Muszyński Sebastian 1.
Saletra: Kasiborski Tomasz 13, Łyszcz Radosław 17, Jaśkowski Marcin 9, Stężycki Rafał, Skwira Marcin, Koza Paweł 3, Mańkowski Radosław 2, Wydra Łukasz.

A.R. Altra ? Escobud 61 ? 38 (12 ? 11, 20 ? 10, 12 ? 10, 17 ? 7)
A.R. Altra
: Maciejczyk Michał 31, Banaszek Hubert 5, Banaszek Konrad, Szymanek Krzysztof 6, Poświatowski Radosław, Kulik Robert 5, Bodak Łukasz 7, Szymankiewicz Krzesimir 5, Woźniak Aleksander 2
Escobud: Tomaszewski Kamil 8, Płaczkowski Sebastian 5, Kowalski Dariusz 7, Dziewoński Krzysztof 16, Burek Andrzej 2, Wawrzycki Zbigniew, Kowalik Grzegorz, Kopański Rafał, Burek Daniel, Drąg Patryk, Wasilewski Paweł.

21.12.2012

Bank Spółdzielczy ? Saletra  68 ? 52 (18 ? 9, 14 ? 18, 12 ? 13, 24 ? 12)
Bank Spółdzielczy
: Chojnacki Zbigniew 5, Strumnik Marek 11, Pecio Jerzy 7, Zdunek Krzysztof 5, Wikiera Kamil 31; Strumnik Tomasz 9.
Saletra: Kasiborski Tomasz 21, Łyszcz Radosław 15, Jaśkowski Marcin 4, Stężycki Rafał, Iwon Artur 6, Koza Paweł, Skwira Marcin 6, Łopatek Kamil, Mańkowski Radosław, Wydra Łukasz.

Young Gunz ? PIWET 54 ? 49 (13 ? 12, 14 ? 5, 18 ? 20, 9 ? 12)
Young Gunz
: Zolech Konrad 5, Lisowski Kamil 5, Dębski Rafał 8, Janiszewski Marcin 8, Kalinowski Sebastian 8, Gębal Mateusz 20.
PIWET: Iwon Adam, Pochwatka Ireneusz 4, Franas Marcin 22, Woszczek Piotr 16, Mizerski Maciej 5, Muszyński Sebastian 2..

A.R. Altra ? Czart Remo 97 ? 36 (16 ? 9, 27 ? 6, 25 ? 11, 29 ? 10)
A.R. Altra
: Maciejczyk Michał 23, Banaszek Hubert, Banaszek Konrad 12, Szymanek Krzysztof 17, Poświatowski Radosław 6, Kulik Robert 8, Bodak Łukasz 4, Szymankiewicz Krzesimir 21, Woźniak Aleksander 2, Kulig Grzegorz 4.
Czart Remo: Chojnacki Michał 4, Billewicz Maksymilian 9, Masłowski Rafał 9, Górecki Adam 6, Grzegorzak Grzegorz 2, Karbowniczek Damian 6.

04.01.2013

Saletra ? Escobud  49 ? 33 (15 ? 7, 10 ? 6, 8 ? 13, 16 ? 7)
Saletra
: Kasiborski Tomasz 29, Łyszcz Radosław 7, Jaśkowski Marcin 4, Stężycki Rafał, Koza Paweł 7, Skwira Marcin 1, Łopatek Kamil, Wydra Łukasz.
Escobud: Kowalski Dariusz, Dziewoński Krzysztof 11, Tomaszewski Kamil 5, Burek Andrzej 2, Burek Daniel, Wawrzycki Zbigniew 2, Kowalik Grzegorz 2, Lutkiewicz Mateusz 6, Płaczkowski Sebastian 3, Wasilewski Paweł 2.  

Young Gunz ? Czart Remo 57 ? 47 (23 ? 14, 12 ? 13, 12 ? 9, 10 ? 11)
Young Gunz
: Zolech Konrad, Lisowski Kamil 16, Dębski Rafał 4, Janiszewski Marcin 6, Kalinowski Sebastian 3, Gębal Mateusz 12, Wręga Paweł 16
Czart Remo: Chojnacki Michał 6, Billewicz Maksymilian 2, Masłowski Rafał 12, Górecki Adam 1, Grzegorzak Grzegorz, Karbowniczek Damian, Chmielewski Szymon 13, Padeski Mateusz, Kowalski Sylwester 8, Filipek Damian 5, Binięda Damian.

A.R. Altra ? PIWET 82 ? 61 (18 ? 16, 18 ? 15, 25 ? 11, 21 ? 19)
A.R. Altra
: Maciejczyk Michał 31, Banaszek Hubert, Banaszek Konrad, Szymanek Krzysztof 4, Poświatowski Radosław 2, Bodak Łukasz 2, Szymankiewicz Krzesimir 17, Woźniak Aleksander 6, Kulig Grzegorz 20.
PIWET: Iwon Adam 3, Koziński Mirosław 15, Pochwatka Ireneusz, Franas Marcin 8, Woszczek Piotr 12, Bigoraj Tomasz 14, Mizerski Maciej 9, Muszyński Sebastian.

Dbros ? Bank Spółdzielczy 78 ? 56 (20 ? 16, 15 ? 12, 15 ? 17, 28 ? 11)
Dbros
: Dębski Jerzy 7, Wasiłek Norbert 6, Szymanek Grzegorz 21, Palica Paweł 16, Rusa Łukasz 2, Kędziora Krzysztof, 22, Kostrzewa Maciej 4.
Bank Spółdzielczy: Strumnik Marek 15, Wikiera Kamil 17, Pecio Jerzy 14, Zdunek Krzysztof 4, Chojnacki Zbigniew 6, Misztal Jarosław.

08.01.2013

Dbros ? Escobud  74 ? 36 (17 ? 6, 10 ? 8, 29 ? 11, 18 ? 11)
Dbros
: Rusa Łukasz 2, Wasiłek Norbert 12, Dębski Jerzy 12, Palica Paweł 16, Pruchniak Janusz 11, Kostrzewa Maciej, Szymanek Grzegorz 21.
Escobud: Kowalski Dariusz 2, Dziewoński Krzysztof 5, Tomaszewski Kamil 8, Burek Andrzej 2, Burek Daniel, Kopański Rafał, Kowalik Grzegorz 3, Lutkiewicz Mateusz 6, Płaczkowski Sebastian 8, Wasilewski Paweł 2.

11.01.2013

Saletra ? Czart Remo 55 ? 48 (8 ? 11, 16 ? 12, 16 ? 10, 15 ? 15)
Salerta
: Kasiborski Tomasz 20, Łyszcz Radosław 9, Jaśkowski Marcin 16, Stężycki Rafał, Koza Paweł 2, Skwira Marcin 2, Iwon Artur 6, Łopatek Kamil, Wydra Łukasz
Czart Remo: Chojnacki Michał 12, Billewicz Maksymilian 12, Masłowski Rafał 19, Górecki Adam, Grzegorzak Grzegorz, Karbowniczek Damian, Padewski Mateusz, Binięda Damian 5.

Dbros ? PIWET 75 ? 72 (22 ? 13, 24 ? 20, 17 ? 12, 12 ? 27)
Dbros
: Kędziora Krzysztof 22, Wasiłek Norbert 8, Pruchniak Janusz 27, Szymanek Grzegorz 12, Rusa Łukasz, Palica Paweł 4, Kostrzewa Maciej 2..
PIWET: Koziński Mirosław 8, Franas Marcin 12, Woszczek Piotr 4, Bigoraj Tomasz 11, Mizerski Maciej 19, Muszyński Sebastian, Mizerski Bogusz 18.

Bank Spółdzielczy ? A.R. Altra 55 ? 53 (12 ? 15, 9 ? 8, 21 ? 14, 13 ? 16)
Bank Spółdzielczy
: Strumnik Marek 11, Strumnik Tomasz 22, Pecio Jerzy 3, Zdunek Krzysztof 11, Chojnacki Zbigniew 4, Misztal Jarosław 4.
A.R. Altra: Maciejczyk Michał 24, Kulig Grzegorz 8, Szymankiewicz Krzesimir 8, Kulik Robert 2, Poświatowski Radosław, Szymanek Krzysztof, Banaszek Konrad 7, Bodak Łukasz 2, Banaszek Hubert, Woźniak Aleksander 2.

Escobud ? Young Gunz 39 ? 35 (10 ? 9, 10 ? 8, 7 ? 7, 12 ? 10)
Escobud
: Tomaszewski Kamil 13, Płaczkowski Sebastian 7, Kowalski dariusz 2, Burek Andrzej, Burek Daniel, Kopański Rafał 1, Dziewoński Krzysztof 14, Lutkiewicz Mateusz 2, Kowalik Grzegorz.
Young Gunz
: Dębski Rafał, Lisowski Kamil 4, Zolech Konrad, Wręga Paweł 18, Kalinowski Sebastian 2, Janiszewski Marcin 2, Gębal Mateusz 8.

I runda play off
18.01.2013

A.R. Altra ? Saletra 96 ? 35 (20 ? 11, 21 ? 7, 14 ? 7, 41 ? 10)
A.R. Altra
: Maciejczyk Michał 36, Banaszek Konrad, Poświatowski Radosław, Kulik Robert 19, Szymanek Krzysztof 13, Szymankiewicz Krzesimir 15, Woźniak Aleksander 13.
Saletra: Kasiborski Tomasz 14, Łyszcz Radosław 12, Jaśkowski Marcin, Stężycki Rafał 6, Koza Paweł, Iwon Artur, Skwira Marcin, Wydra Łukasz 3.

Dbros ? Czart Remo 90 ? 71 (19 ? 12, 23 ? 9, 24 ? 21, 24 ? 29)
Dbros
: Kędziora Krzysztof 17, Pruchniak Janusz 32, Szymanek Grzegorz 17, Rusa Łukasz, Palica Paweł 10, Kostrzewa Maciej 14.
Czart Remo: Chojnacki Michał 24, Billewicz Maksymilian 18, Masłowski Rafał 21, Grzegorzak Grzegorz 6, Karbowniczek Damian 2.

Bank Spółdzielczy ? Escobud 58 ? 43 (14 ? 16, 13 ? 5, 17 ? 12, 14 ? 10)
Bank Spółdzielczy
: Strumnik Marek 10, Strumnik Tomasz 11, Pecio Jerzy 6, Zdunek Krzysztof 15, Chojnacki Zbigniew 8, Misztal Jarosław 5, Wikiera Kamil 3.
Escobud: Dziewoński Krzysztof 14, Placzkowski Sebastian 8, Bernaś Szymon 13, Lutkiewicz Mateusz, Tomaszewski Kamil 2, Kowalski Dariusz 6, Burek Andrzej.

PIWET ? Young Gunz 74 ? 49 (11 ? 15, 27 ? 5, 19 ? 15, 17 ? 14)
PIWET
: Iwon Adam 2, Koziński Mirosław 9, Franas Marcin 25, Woszczek Piotr 3, Bigoraj Tomasz 14, Mizerski Maciej 21.
Young Gunz: Dębski Rafał 3, Lisowski Kamil 8, Zolech Konrad 2, Wręga Paweł 10, Kalinowski Sebastian 2, Janiszewski Marcin 17, Gębal Mateusz 7.

25.01.2013

A.R. Altra ? Saletra 97 ? 33 (25 ? 7, 23 ? 11, 23 ? 6, 26 ? 9)
A.R. Altra
: Maciejczyk Michał 45, Banaszek Konrad 8, Kulik Robert 14, Szymanek Krzysztof 8, Szymankiewicz Krzesimir 4, Woźniak Aleksander 18.
Saletra: Kasiborski Tomasz 9, Łyszcz Radosław 11, Stężycki Rafał 3, Iwon Artur, Skwira Marcin 2, Wydra Łukasz, Łyszcz Paweł 8.

Dbros ? Czart Remo 79 ? 64 (20 ? 19, 15 ? 11, 23 ? 13, 21 ? 21)
Dbros
: Kędziora Krzysztof 20, Szymanek Grzegorz 30, Rusa Łukasz 2, Palica Paweł 14, Kostrzewa Maciej 13.
Czart Remo: Chojnacki Michał 18, Billewicz Maksymilian 17, Masłowski Rafał 15, Grzegorzak Grzegorz 10, Karbowniczek Damian 4.

Bank Spółdzielczy ? Escobud 65 ? 48 (15 ? 12, 16 ? 14, 7 ? 10, 27 ? 12)
Bank Spółdzielczy
: Strumnik Marek 6, Strumnik Tomasz 3, Pecio Jerzy 15, Zdunek Krzysztof 13, Chojnacki Zbigniew 14, Misztal Jarosław 3, Wikiera Kamil 10.
Escobud: Dziewoński Krzysztof 12, Placzkowski Sebastian 7, Bernaś Szymon 20, Tomaszewski Kamil 7, Kowalski Dariusz, Wasilewski Paweł 2, Kopański Rafał.

PIWET ? Young Gunz 73 ? 47 (18 ? 11, 19 ? 8, 13 ? 16, 23 ? 12)
PIWET
: Iwon Adam, Koziński Mirosław 12, Franas Marcin 16, Woszczek Piotr 12, Bigoraj Tomasz 10, Mizerski Maciej 23.
Young Gunz: Dębski Rafał 4, Lisowski Kamil 14, Zolech Konrad 2, Wręga Paweł 4, Kalinowski Sebastian 7, Gębal Mateusz 16.

01.02.2013

miejsca I - IV

A.R. Altra ? Bank Spółdzielczy 59 ? 58 (18 ? 18, 9 ? 16, 15 ? 10, 17 ? 14)
A.R. Altra
: Maciejczyk Michał 29, Banaszek Konrad 3, Kulik Robert 4, Szymanek Krzysztof 2, Kulig Grzegorz 11, Woźniak Aleksander 2, Poświatowski Radosław 2, Bodak Łukasz 6
Bank Spółdzielczy: Chojnacki Zbigniew 4, Strumnik Marek 12, Wikiera Kamil 10, Misztal Jarosław 3, Strumnik Tomasz 13, Pecio Jerzy 6, Zdunek Krzysztof 10.

PIWET ? Dbros 88 ? 76 (28 ? 17, 17 ? 23, 19 ? 15, 24 ? 21)
PIWET
: Koziński Mirosław 8, Mizerski Bogusz 26, Franas Marcin 29, Woszczek Piotr, Mizerski Maciej 20, Muszyński Sebastian 5, Iwon Adam.
Dbros: Kędziora Krzysztof 15, Palica Paweł 5, Próchniak Janusz 13, Wasiłek Norbert 17, Szymanek Grzegorz 24, Kostrzewa Maciej 2.

miejsca V - VIII

Escobud ? Saletra 51 ? 39 (15 ? 9, 14 ? 16, 4 ? 6, 18 ? 8)
Escobud
: Dziewoński Krzysztof 8, Płaczkowski Sebastian 3, Kowalski Dariusz, Tomaszewski Kamil 16, Wawrzycki Zbigniew, Zakrocki Waldemar, Burek Andrzej, Bernaś Szymon 24, Kowalik Grzegorz.
Saletra: Kasiborski Tomasz 8, Łyszcz Paweł 8, Jaśkowski Marcin 4, Stężycki Rafał 4, Skotnicki Przemysław 14, Koza Paweł, Skwira Marcin, Iwon Artur, Łopatek Kamil 1.

Young Gunz ? Czart Remo 77 ? 40 (16 ? 8, 24 ? 7, 24 ? 6, 13 ? 19)
Young Gunz
: Wręga Paweł 37, Zolech Konrad 13, Kalinowski Sebastian 8, Janiszewski Marcin 7, Lisowski Kamil 6, Dębski Rafał 4, Gębal Mateusz 2.
Czart Remo: Chojnacki Michał 15, Billewicz Maksymilian 7, Grzegorzak Grzegorz 4, Padewski Mateusz 4, Górecki Adam 7, Binięda Daniel 3.

01.03.2013

miejsca I - IV

A.R. Altra ? Bank Spółdzielczy 80 ? 53 (22 ? 13, 17 ? 12, 21 ? 8, 20 ? 20)
A.R. Altra
: Maciejczyk Michał 32, Banaszek Konrad 2, Kulik Robert 10, Szymanek Krzysztof 6, Kulig Grzegorz 18, Woźniak Aleksander 2, Poświatowski Radosław 7, Banaszek Hubert, Szymankiewicz Krzesimir 3.
Bank Spółdzielczy: Chojnacki Zbigniew 4, Strumnik Marek 6, Wikiera Kamil 28, Misztal Jarosław, Strumnik Tomasz, Pecio Jerzy 5, Zdunek Krzysztof 10.

PIWET ? Dbros 58 ? 57 (17 ? 10, 20 ? 16, 8 ? 12, 13 ? 19)
PIWET
: Koziński Mirosław 4, Mizerski Bogusz 17, Franas Marcin 19, Mizerski Maciej 15, Muszyński Sebastian 2, Żaczek Robert 1.
Dbros: Kędziora Krzysztof 5, Palica Paweł 8, Hubert Jarosz 6, Wasiłek Norbert 23, Szymanek Grzegorz 12, Kostrzewa Maciej, Marcin Chrust 3.

miejsca V - VIII

Escobud ? Saletra 56 ? 61 (10 ? 20, 16 ? 8, 19 ? 17, 11 ? 16)
Escobud
: Dziewoński Krzysztof 12, Płaczkowski Sebastian 10, Tomaszewski Kamil 8, Wawrzycki Zbigniew, Zakrocki Waldemar 7, Burek Andrzej, Bernaś Szymon 19, Lutkiewicz Mateusz.
Saletra: Kasiborski Tomasz 20, Łyszcz Radosław 16, Jaśkowski Marcin 10, Stężycki Rafał 3, Skotnicki Przemysław 6,Skwira Marcin, Iwon Artur 6, Łopatek Kamil, Wydra Łukasz.

Young Gunz ? Czart Remo 97 ? 55 (16 ? 8, 24 ? 7, 24 ? 6, 13 ? 19)
Young Gunz
: Wręga Paweł 22, Zolech Konrad 5, Kalinowski Sebastian 12, Janiszewski Marcin 19, Lisowski Kamil 15, Dębski Rafał 2, Gębal Mateusz 22.
Czart Remo: Chojnacki Michał 8, Billewicz Maksymilian 6, Grzegorzak Grzegorz 4, Padewski Mateusz 6, Górecki Adam, Binięda Daniel 2, Masłowski Rafał 22, Karbowniczek Damian 4, Molenda Marcin 7.

08.03.2013

o miejsce I

A.R. Altra ? PIWET 69 ? 69 (17 ? 9, 15 ? 19, 18 ? 17, 19 ? 24)
A.R. Altra
: Maciejczyk Michał 23, Banaszek Konrad, Kulik Robert 9, Szymanek Krzysztof 2, Kulig Grzegorz 9, Poświatowski Radosław 5, Banaszek Hubert 9, Szymankiewicz Krzesimir 12.
PIWET: Żaczek Robert 8, Koziński Mirosław 8, Franas Marcin 26, Mizerski Maciej 25, Muszyński Sebastian, Menel Piotr 2.

o miejsce III

Bank Spółdzielczy ? Dbros 67 ? 54 (18 ? 12, 14 ? 10, 9 ? 17, 26 ? 15)

Bank Spółdzielczy
: Chojnacki Zbigniew 2, Strumnik Marek 16, Wikiera Kamil 30, Misztal Jarosław, Strumnik Tomasz 8, Pecio Jerzy 5, Zdunek Jarosław 6.
Dbros: Kędziora Krzysztof 10, Palica Paweł, Wasiłek Norbert 15, Szymanek Grzegorz 17, Kostrzewa Maciej, Marcin Chrust, Próchniak Janusz 12.

o miejsce V

Young Gunz ? Escobud 61 ? 33 (11 ? 9, 22 ? 4, 14 ? 11, 14 ? 9)
Young Gunz
: Lisowski Kamil 14, Gębal Mateusz 19, Dębski Rafał, Kalinowski Sebastian, Wręga Paweł 18, Zolech Konrad, Janiszewski Marcin 10.
Escobud: Bernaś Szymon 5, Tomaszewski Kamil 10, Dziewoński Krzysztof 6, Płaczkowski Sebastian, Lutkiewicz Mateusz 2, Burek Andrzej, Kowalski Dariusz 2, Zakrocki Waldemar 8, Wawrzycki Zbigniew.

o miejsce VII

Czart Remo ? Saletra 61 ? 55 (18 ? 20, 15 ? 13, 13 ? 7, 15 ? 15)
Czart Remo
: Chojnacki Michał 5, Billewicz Maksymilian 11, Masłowski Rafał 11, Górecki Adam 4, Grzegorzak Grzegorz 2, Karbowniczek Damian, Binięda Daniel 6, Chmielewski Szymon 19, Molenda Marcin 3.
Saletra: Skwira Marcin 3, Jaśkowski Marcin 18, Łopatek Kamil 3, Iwon Artur 2, Stężycki Rafał 4, Wydra Łukasz, Mańkowski Radosław, Koza Paweł 1, Skotnicki Przemysław 24.

15.03.2013

o miejsce I

A.R. Altra ? PIWET 66 ? 69 (17 ? 10, 11 ? 16, 16 ? 13, 22 ? 29)
A.R. Altra
: Maciejczyk Michał 15, Banaszek Konrad, Kulik Robert 5, Szymanek Krzysztof 4 Kulig Grzegorz 14, Banaszek Hubert 9, Szymankiewicz Krzesimir 7, Wożniak Aleksander 10, Kulig Grzegorz 14, Bodak Łikasz 2.
PIWET: Żaczek Robert 1, Koziński Mirosław 6, Franas Marcin 13, Mizerski Maciej 21, Muszyński Sebastian, Mizerskli Bogusz 11, Bigoraj Tomasz 17

o miejsce III

Bank Spółdzielczy ? Dbros 64 ? 60 (21 ? 17, 22 ? 15, 9 ? 25, 12 ? 3)
Bank Spółdzielczy
: Chojnacki Zbigniew 6, Strumnik Marek 13, Wikiera Kamil 15, Misztal Jarosław 2, Strumnik Tomasz, Pecio Jerzy 6, Zdunek Jarosław 22.
Dbros: Kędziora Krzysztof 9, Palica Paweł 13, Szymanek Grzegorz 28, Kostrzewa Maciej 3, Karpiński Jacek 7.

o miejsce V

Young Gunz ? Escobud 40 ? 42 (14 ? 9, 11 ? 6, 6 ? 12, 9 ? 15)
Young Gunz
: Lisowski Kamil 12, Gębal Mateusz 10, Kalinowski Sebastian 5, Wręga Paweł 12, Zolech Konrad, .Tarłowski Jakub 1
Escobud: Bernaś Szymon 10, Tomaszewski Kamil 13, Dziewoński Krzysztof 7, Płaczkowski Sebastian 6, Lutkiewicz Mateusz 6, Kowalski Dariusz, Zakrocki Waldemar.

o miejsce VII

Czart Remo ? Saletra 50 ? 60 (13 ? 17, 9 ? 10, 19 ? 11, 15 ? 16)
Czart Remo
: Chojnacki Michał 6, Billewicz Maksymilian 12, Masłowski Rafał 15, Górecki Adam 5, Grzegorzak Grzegorz 2, Binięda  Molenda Marcin 6.
Saletra: Skwira Marcin 6, Jaśkowski Marcin 12, Łopatek Kamil, Iwon Artur, Stężycki Rafał,  Skotnicki Przemysław 18, Łyszcz Radosław 15, Kasiborski Tomasz 9.

 

Sonda

Jaka dyscyplina TKKF cieszy się największą popularnością
 

Gości online

Naszą witrynę przegląda teraz 3 gości