ptkkf.pulawy.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Kolarze po raz trzeci

Drukuj PDF

Prawie 50 zawodników stanęło na starcie trzeciego wyścigu tegorocznej edycji Grand Prix Puław w kolarstwie MTB jaki odbył się w minioną sobotę, 11 czerwca. W zależności od kategorii uczestnicy rywalizowali na dystansie od kilku do ponad 20 kilometrów. W poszczególnych grupach najlepsi okazali się: kobiety ? Aleksandra Wnuczek (Erkado Kraśnik), do 10 lat ? Mateusz Cywiński (Lublin); 11 ? 13 lat ? Krzysztof Oszust (Kraśnik); 14 ? 16 lat ? Kamil Grenda (LKKG Lublin); 17 ? 30 lat ? Grzegorz Jazurek (Erkado); 31 lat i starsi ? Marek Kulik (LKKG).

Kobiety

Miejsce Imię i nazwisko Klub/miejscowość Punkty
1. Aleksandra Wnuczek Erkado RT Kraśnik 20
2. Natalia Piwowarczyk LKKG Lublin 17
3. Weronika Cywińska Lublin 14
4. Karolina Wnuk Puławy 12

 

Ch do 10 lat

 

Miejsce Imię i nazwisko Klub/miejscowość Punkty
1. Mateusz Cywiński Lublin 20
2. Szymon Czechowski Opatkowice 17
3. Tomasz Branicki Rowerowy Lublin 14
4. Kamil Janasz Puławy 12
5. Dawid Gawęda Opatkowice 11
6. Eryk Grzeszczak Puławy 10
7. Bartosz Nadzieja Puławy 9
8. Konrad Karasiński Opatkowice 8

 

Ch 11 ? 13 lat

 

Miejsce Imię i nazwisko Klub/miejscowość Punkty
1. Krzysztof Oszust Kraśnik 20
2. Mateusz Leśniak LKKG Lublin 17
3. Robert Cieślak Puławy 14

 

Ch 14 ? 16 lat

 

Miejsce Imię i nazwisko Klub/miejscowość Punkty
1. Kamil Grenda LKKG Toro Bike Lublin 20
2. Michał Wnuk Puławy 17
3. Adam Kaczkowski Puławy 14
4. Eryk Kuchta Puławy 12

 

M 17 ? 30 lat

 

Miejsce Imię i nazwisko Klub/miejscowość Punkty
1. Grzegorz Jazurek Erkado 20
2. Bartłomiej Bereza LKKG Toro Bike 17
3. Przemysław Koza CST Puławy 14
4. Damian Kowalczyk LKKG Toro Bike 12
5. Adam Zembrzuski Rowerowy Lublin 11
6. Bartłomiej Brus LKKG Toro Bike 10
7. Kamil Piasek Rowerowy Lublin 9
8. Paweł Andrzejczyk Lublin 8
9. Maciej Wilk Erkado RT Kraśnik 7
10. Michał Sztembis LKKG Lublin 6
11. Szymon Skrzypczak Erkado RT Kraśnik 5
12. Dawid Pawelec Rowerowy Lublin 4
13. Sebastian Brygoła Rowerowy Lublin 3
14. Mateusz Chołuj Zwoleń 2
15. Kamil Adamski Zwoleń 1
16. Adam Mijakowski Carolina Medical Center 0
17. Andrzej Piasek Głowaczów 0
18. Bartłomiej Romanowski Erkado RT Kraśnik 0
19. Kamil Karbowiński Zwoleń 0

 

 

M 31 lat i starsi

Miejsce Imię i nazwisko Klub/miejscowość Punkty
1. Marek Kulik LKKG Toro Bike 20
2. Tomasz Branicki Rowerowy Lublin 17
3. Bartosz Silmanowicz Rowerowy Lublin 14
4. Adam Markiewicz Erkado RT Kraśnik 12
5. Przemysław Krawczyk Rowerowy Lublin 11
6. Andrzej Cywiński LTC Lublin 10