ptkkf.pulawy.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Biegi o Błękitną Wstęgę Wisły 2011 - wyniki

Drukuj PDF

Klasyfikacja końcowa
Ogólnopolskich Uliczno ? Przełajowych Biegów o ?Błękitną Wstęgę Wisły?
Puławy 03.05.2011

Bieg główny  

Mężczyźni (ok. 8km)

 

Miejsce Nazwisko Imię Rok urodzenia Klub/miejscowość Czas Punkty
1 Slavenski Ilya 1982 Białoruś 22.23  
2 Marchuk Sergii 1986 Ukraina 22.43  
3 Breszka Michał 1984 WSOSP Dęblin 23.26 35
4 Czarnecki Rafał 1979 LKB Rudnik 23.51 32
5 Młynarz Kamil 1990 AZS Lublin 23.53 29
6 Piech Kacper 1990 WAWEL Kraków 23.54 27
7 Raczyński Paweł 1990 SKB Kraśnik 23.55 26
8 Buczak Tomasz 1989 AGROS Zamość 24.07 25
9 Wosik Daniel 1980 LKB Rudnik 24.46 24
10 Marzec Stanisław 1962 AGRO Natura Nałęczów 24.53 23
11 Kępa Damian 1992 SKB Kraśnik 25.07 22
12 Podlipny Marek 1974 LW Bogdanka 25.21 21
13 Zacharczuk Albin 1993 Unia Hrubieszów 25.24 20
14 Krakowiak Łukasz 1989 Unia Hrubieszów 25.42 19
15 Jagieło Michał 1986 LKB Rudnik 25.46 18
16 Sroczyński Rafał 1970 Kartonex Krasnystaw 26.20 17
17 Terentowicz Stanisław 1966 AGRO Natura Nałęczów 26.27 16
18 Grabola Karol 1978 LKB Rudnik 26.30 15
19 Podleśny Bogumił 1968 Charlęż Kolonia 26.36 14
20 Falczyński Maciej 1985 AGRO Natura Nałęczów 26.40 13
21 Krasucki Marcin 1989 Osiny 26.49 12
22 Kamola Kazimierz 1960 Chemik Ad Blue 26.53 11
23 Rajzer Krzysztof 1973 Entre PL Team 26.59 10
24 Orzeł Paweł 1977 Euro Instal Puławy 27.18 9
25 Leśniewski Andrzej 1963 Poltechnika Warszawska 27.21 8
26 Kitliński Piotr 1972 LSB Lublin 27.27 7
27 Orman Tomasz 1966 Szydłowiec 27.35 6
28 Wąsik Arkadiusz 1982 Przykwa 27.37 5
29 Soból Krzysztof 1963 LKB Rudnik 27.41 4
30 Dudek Sylwester 1961 LKB Rudnik 27.52 3
31 Pruszyński Romuald 1969 Chemik Ad Blue 27.53 2
32 Florczak Bartłomiej 1991 ZS Nr 3 Puławy 27.58 1
33 Majos Arkadiusz 1982 LKB Rudnik 28.33 0
34 Przykaza Waldemar 1959 Chemik Ad Blue 28.35 0
35 Ducki Łukasz 1989 Puławy 28.40 0
36 Kowalczyk Mateusz 1990 Wisła Puławy 28.43 0
37 Stelmach Zbigniew 1960 LW Bogdanka 24.48 0
38 Mucha Krzysztof 1973 Lubartów 29.08 0
39 Murat Jan 1953 Chemik Ad Blue 29.12 0
40 Falczyński Tomasz 1978 Lublin 29.22 0
41 Oniszczuk Marcin 1977 Kozłówka 29.37 0
42 Wrona Jerzy 1962 Stolmach Krężnica 29.38 0
43 Frankowski Łukasz 1984 LW Bogdanka 29.39 0
44 Kowalski Henryk 1950 SKOK Chmielewskiego 30.02 0
45 Kogucki Tomasz 1981 Chełm 30.06 0
46 Kania Krzysztof 1966 Lublin 30.26 0
47 Pawłowski Zbigniew 1951 Chemik Ad Blue 30.29 0
48 Gogacz Sebastian 1976 Wodnik Włocławek 30.31 0
49 Sikorski Stanisław 1961 LW Bogdanka 30.40 0
50 Kot Leszek 1951 LW Bogdanka 30.47 0
51 Jankowski Eugeniusz 1954 OPEC Puławy 31.14 0
52 Iwanicki Władysław 1959 LW Bogdanka 31.19 0
53 Szczęśniak Krzysztof 1976 ZS Nr 2 Puławy 31.20 0
54 Waluśiński Jarosław 1991 Puławy 31.21 6
55 Jonik Marcin 1974 Lublin 31.23 0
56 Medyński Szymon 1980 Chełm 31.36 0
57 Jacniak Krzysztof 1988 SKB Kraśnik 31.57 0
58 Dębski Piotr 1963 LKB Rudnik 32.04 0
59 Lebowa Marian 1964 SKB Kraśnik 32.12 0
60 Maliszewski Leszek 1976 Otwock 32.30 0
61 Bordzoł Jan 1951 Lubartów 33.22 0
62 Prażmo Roman 1956 Samoklęski 33.36 0
63 Tomaszewski Leon 1954 LW Bogdanka 33.45 0
64 Juś Leszek 1969 Nałęczów 34.22 0
65 Popek Lechosław 1960 Rejowiec 34.52 0
66 Warda Adam 1970 Gołąb 35.24 0
67 Bohdan Krzysztof 1975 AZS Puławy 36.30 0
68 Belowski Leszek 1953 Chemik Ad Blue 36.37 0
69 Kuk Daniel 1989 Politechnika Lubelska 36.46 0
70 Ośka Roman 1945 SKB Kraśnik 36.47 0
71 Płusa Ireneusz 1941 Sadek 39.02 0

 

Kobiety (ok. 4km)

 

Miejsce Nazwisko Imię Rok urodzenia Klub/miejscowość Czas Punkty
1 Sętowska-Dryk Ewelina 1980 Puławy 13.07 35
2 Jakymowych Natalia 1968 Ukraina 13.21  
3 Semyryak Kataryna 1986 Ukraina 13.46  
4 Antończyk Anna 1986 Puławy Ad Blue 14.44 32
5 Gacoń Karolina 1975 LKB Rudnik 15.14 29
6 Maśloch Patrycja 1992 SKB Kraśnik 15.27 27
7 Rolka Gabriela 1989 Nowy Sącz 15.27 26
8 Dziura Agata 1994 SKB Kraśnik 15.33 25
9 Pytel Lidia 1985 Stęporków 16.43 24

 

do 19 lat

 

Miejsce Nazwisko Imię Rok urodzenia Klub/miejscowość Czas Punkty
1 Kępa Damian 1992 SKB Kraśnik 25.07 35
2 Zacharczuk Albin 1993 Unia Hrubieszów 25.25 32:p>


20 ? 29 lat

 

Miejsce Nazwisko Imię Rok urodzenia Klub/miejscowość Czas Punkty
1 Slavenski Ilya 1982 Białoruś 22.23  
2 Marchuk Sergii 1986 Ukraina 22.43  
3 Breszka Michał 1984 WSOSP Dęblin 23.26 35
4 Młynarz Kamil 1990 AZS Lublin 23.53 32
5 Piech Kacper 1990 WAWEL Kraków 23.54 29
6 Raczyński Paweł 1990 SKB Kraśnik 23.55 27
7 Buczak Tomasz 1989 AGROS Zamość 24.07 26
8 Krakowiak Łukasz 1989 Unia Hrubieszów 25.42 25
9 Jagieło Michał 1986 LKB Rudnik 25.46 24
10 Falczyński Maciej 1985 AGRO Natura Nałęczów 26.40 23
11 Krasucki Marcin 1989 Osiny 26.49 22
12 Wąsik Arkadiusz 1982 Przykwa 27.37 21
13 Florczak Bartłomiej 1991 ZS Nr 3 Puławy 27.58 20
14 Majos Arkadiusz 1982 LKB Rudnik 28.33 19
15 Ducki Łukasz 1989 Puławy 28.40 18
16 Kowalczyk Mateusz 1990 Wisła Puławy 28.43 17
17 Frankowski Łukasz 1984 LW Bogdanka 29.39 16
18 Waluśiński Jarosław 1991 Puławy 31.21 15
19 Jacniak Krzysztof 1988 SKB Kraśnik 31.57 14
20 Kuk Daniel 1989 Politechnika Lubelska 36.46 13


30 ? 39 lat

 

Miejsce Nazwisko Imię Rok urodzenia Klub/miejscowość Czas Punkty
1 Czarnecki Rafał 1979 LKB Rudnik 23.51 35
2 Wosik Daniel 1980 LKB Rudnik 24.46 32
3 Podlipny Marek 1974 LW Bogdanka 25.21 29
4 Grabola Karol 1978 LKB Rudnik 26.30 27
5 Rajzer Krzysztof 1973 Entre PL Team 26.59 26
6 Orzeł Paweł 1977 Euro Instal Puławy 27.18 25
7 Kitliński Piotr 1972 LSB Lublin 27.27 24
8 Mucha Krzysztof 1973 Lubartów 29.08 23
9 Falczyński Tomasz 1978 Lublin 29.22 22
10 Oniszczuk Marcin 1977 Kozłówka 29.37 21
11 Kogucki Tomasz 1981 Chełm 30.06 20
12 Gogacz Sebastian 1976 Wodnik Włocławek 30.31 19
13 Szczęśniak Krzysztof 1976 ZS Nr 2 Puławy 31.20 18
14 Jonik Marcin 1974 Lublin 31.23 17
15 Medyński Szymon 1980 Chełm 31.36 16
16 Maliszewski Leszek 1976 Otwock 32.30 15
17 Bohdan Krzysztof 1975 AZS Puławy 36.30 14


40 ? 49 lat

 

Miejsce Nazwisko Imię Rok urodzenia Klub/miejscowość Czas Punkty
1 Marzec Stanisław 1962 AGRO Natura Nałęczów 24.53 35
2 Sroczyński Rafał 1970 Kartonex Krasnystaw 26.20 32
3 Terentowicz Stanisław 1966 AGRO Natura Nałęczów 26.27 29
4 Podleśny Bogumił 1968 Charlęż Kolonia 26.36 27
5 Leśniewski Andrzej 1963 Poltechnika Warszawska 27.21 26
6 Orman Tomasz 1966 Szydłowiec 27.35 25
7 Soból Krzysztof 1963 LKB Rudnik 27.41 24
8 Pruszyński Romuald 1969 Chemik Ad Blue 27.53 23
9 Wrona Jerzy 1962 Stolmach Krężnica 29.38 22
10 Kania Krzysztof 1966 Lublin 30.26 21
11 Dębski Piotr 1963 LKB Rudnik 32.04 20
12 Lebowa Marian 1964 SKB Kraśnik 32.12 19
13 Juś Leszek 1969 Nałęczów 34.22 18
14 Warda Adam 1970 Gołąb 35.24 17


50 ? 59 lat

 

Miejsce Nazwisko Imię Rok urodzenia Klub/miejscowość Czas Punkty
1 Kamola Kazimierz 1960 Chemik Ad Blue 26.53 35
2 Dudek Sylwester 1961 LKB Rudnik 27.52 32
3 Przykaza Waldemar 1959 Chemik Ad Blue 28.35 29
4 Stelmach Zbigniew 1960 LW Bogdanka 28.48 27
5 Murat Jan 1953 Chemik Ad Blue 29.12 26
6 Sikorski Stanisław 1961 LW Bogdanka 30.40 25
7 Jankowski Eugeniusz 1954 OPEC Puławy 31.14 24
8 Iwanicki Władysław 1959 LW Bogdanka 31.19 23
9 Prażmo Roman 1956 Samoklęski 33.36 22
10 Tomaszewski Leon 1954 LW Bogdanka 33.45 21
11 Popek Lechosław 1960 Rejowiec 34.52 20
12 Belowski Leszek 1953 Chemik Ad Blue 36.37 19

 

60 lat i starsi

 

Miejsce Nazwisko Imię Rok urodzenia Klub/miejscowość Czas Punkty
1 Kowalski Henryk 1950 SKOK Chmielewskiego 30.02 0
2 Pawłowski Zbigniew 1951 Chemik Ad Blue 30.29 0
3 Kot Leszek 1951 LW Bogdanka 30.47 0
4 Bordzoł Jan 1951 Lubartów 33.22 0
5 Ośka Roman 1945 SKB Kraśnik 36.47 0
6 Płusa Ireneusz 1941 Sadek 39.02 0

 

Klasyfikacja klubowa

Miejsce Klub Punkty
1. LKB Rudnik 125
2. SKB Kraśnik 100
3. Agro Natura Nałęczów 52
4. Unia Hrubieszów 39
5. Chemik Ad Blue Puławy 36
6. WSOSP Dęblin 35
7. AZS Lublin 29
8. Wawel Kraków 27
9. Agros Zamość 25
10. LW Bogdanka 21
11. Kartonex Krasnystaw 17
12. Entre PL Team 10
13. Euro Instal Puławy 9
14. Politechnika Warszawska 8
15. LSB Lublin 7
16. ZS 3 Puławy 1
17-23. ZS nr 2 Puławy 0
  Wisła Puławy 0
  Skok Chmielewskiego 0
  Wodnik Włocławek 0
  OPEC Puławy 0
  AZS Puławy 0
  Politechnika Lubelska 0


Nagrody specjalne:

Najstarsi zawodnicy

Natalia Jakymowych i Ireneusz Płusa  

Najlepsi biegający nauczyciele

Gacoń Karolina i Breszka Michał  

Najlepsi Puławianie

Ewelina Sętowska ? Dryk i Kazimierz Kamola  

Biegi młodzieżowe  

D 2000 i młodsze

 

Miejsce Nazwisko i imię Rok urodzenia Szkoła/klub/miejscowość Czas Punkty
1. Szymanek Natalia 2000 SP 1 Puławy 2.05,34 35
2. Mirosławska Weronika 2000 SP Samoklęski 2.11,52 32
3. Kruk Katarzyna 2000 SP 6 Puławy 2.13,62 29
4. Cieniuch Anna 2000 SP Leszkowice 2.15,97 27
5. Czajka Jowita 2000 SP 1 Puławy 2.16,47 26
6. Stefani Kasina 2000 SP 6 Puławy 2.21,43 25
7. Antończyk Sylwia 2000 SP 10 Puławy 2.25,80 24
8. Duda Sandra 2000 SP Rudnik 2.28,74 23
9. Adamska Emilia 2000 SP 6 Puławy 2.31,81 22
10. Grodzicka Melania 2000 SP 1 Puławy 2.33,93 21
11. Swatek Iza 2001 SP 1 Puławy   20
12. Olek Patrycja 2000 SP Leszkowice   19
13. Muszyńska Natalia 2001 SP 6 Puławy   18
14. Dziewit Patrycja 2000 SP 6 Puławy   17
15. Wiejak Aleksandra 2000 SP 1 Puławy   16
16. Ozga Patrycja 2000 SP 1 Puławy   15
17. Banach Natalia 2000 SP 6 Puławy   14
18. Szymczyk Aleksandra 2002 SP 1 Puławy   13
19. Przychodzeń Barbara 2000 SP 1 Puławy   12
20. Wasilewska Gabriela 2000 SP 6 Puławy   11
21. Owczarska Klaudia 2000 SP 6 Puławy   10
22. Osmałek Paulina 2000 SP 6 Puławy   9
23. Brzozowska Julia 2000 SP 1 Puławy   8
24. Korzeniowska Małgorzata 2001 SP Samoklęski   7
25. Mielczarska Marta 2000 SP 6 Puławy   6
26. Rodzoś Klaudia 2000 SP 6 Puławy   5
27. Dziak Weronika 2001 SP 6 Puławy   4
28. Karamon Zofia 2002 SP 1 Puławy   3
29. Kaca Karolina 2000 SP 6 Puławy   2
30. Kawalec Agnieszka 2000 SP 6 Puławy   1
31. Gruszecka Natalia 2000 SP 6 Puławy   0
32. Strzałkowska Ada 2001 SP 3 Puławy   0
33. Mączka Natalia 2000 SP 3 Puławy   0
34. Kostrubiec Justyna 2001 SP 6 Puławy   0
35. Bator Anna 2000 SP 1 Puławy   0
36. Nowacka Weronika 2001 SP 3 Puławy   0
37. Surzyn Laura 2002 SP 1 Puławy   0
38. Bartuzi Julia 2000 SP 1 Puławy   0
39. Bielawska Klaudia 2001 SP 6 Puławy   0
40. Drążyk Karolina 2001 SP 3 Puławy   0
41. Frycz Aleksandra 2000 SP 1 Puławy   0
42. Tomaszuk Aleksandra 2000 SP 6 Puławy   0
43. Dyryło Julia 2001 SP 3 Puławy   0
44. Nowaczek Katarzyna 2001 SP 3 Puławy   0
45. Karamon Teresa 2005 Puławy   0

 

D 1999/1998

 

Miejsce Nazwisko i imię Rok urodzenia Szkoła/klub/miejscowość Czas Punkty
1. Dyoniziak Majka 1998 SP Rudnik 2.45,26 35
2. Olko Katarzyna 1999 SP 6 Puławy 2.45,53 32
3. Kiełczykowska Angelika 1999 SP Leszkowice 2.45,87 29
4. Grabowska Ola 1998 SP 3 Puławy 2.48,35 27
5. Chodun Joanna 1998 SP 3 Hrubieszów 2.49,10 26
6. Szymczak Angelika 1998 SP 1 Puławy 2.52,96 25
7. Kęczkowska Katarzyna 1998 SP 1 Puławy 3.00,18 24
8. Ciesielczuk Wiktoria 1998 SP 3 Hrubieszów 3.02,56 23
9. Goździkowska Karla 1999 SP 6 Puławy 3.05,35 22
10. Ligęza Eliza 1999 SP Leszkowice 3.08,53 21
11. Poznańska Eliza 1998 SP 1 Puławy   20
12. Supryn Paulina 1998 SP Leszkowice   19
13. Grymuza Julia 1998 SP Samoklęski   18
14. Supryn Natalia 1999 SP Leszkowice   17
15. Derebas Justyna 1999 SP 1 Puławy   16
16. Jabłońska Maja 1999 SP 6 Puławy   15
17. Bagińska Weronika 1999 SP 1 Puławy   14
18. Babulewicz Patrycja 1999 SP 1 Puławy   13
19. Kurzempa Wiktoria 1999 SP 6 Puławy   12
20. Brzostek Agata 1998 SP 4 Puławy   11
21. Grądziel Natalia 1998 SP 4 Puławy   10
22. Swatek Klaudia 1999 SP 1 Puławy   9
23. Wójcik Bernadetta 2001 SP 6 Puławy   8
24. Sobala Edyta 1999 SP Janowiec   7
25. Drozd Ola 1999 SP 1 Puławy   6
26. Choroszyńska Agata 1998 SP 6 Puławy   5
27. Słomka Karolina 1999 SP 1 Puławy   4
28. Szczotka Katarzyna 1998 SP 6 Puławy   3
29. Rodak Paulina 1998 SP 6 Puławy   2
30. Siuta Oliwia 1999 SP 1 Puławy   1
31. Cąkała Klaudia 1999 SP 6 Puławy   0
32. Zmorka Magdalena 1999 SP 1 Puławy   0
33. Panecka Katarzyna 1999 SP 1 Puławy   0
34. Ostrach Wiktoria 1998 SP 6 Puławy   0
35. Ząbek Anna 1999 SP 1 Puławy   0
36. Lewkowicz Anna 1999 SP 1 Puławy   0


D 1997/1996

 

Miejsce Nazwisko i imię Rok urodzenia Szkoła/klub/miejscowość Czas Punkty
1. Filipowska Agnieszka 1997 PG Krynki 2.49,77 35
2. Zebzda Monika 1996 PG Horodło 2.52,73 32
3. Sadowska Aleksandra 1996 SKB Kraśnik 2.55,13 29
4. Filipowska Monika 1997 PG Krynki 2.56,53 27
5. Mielcarek Beata 1996 PG Gorajec 3.01,59 26
6. Wąsik Dominika 1997 PG 4 Puławy 3.21,32 25
7. Pokrywka Aleksandra 1996 PG Hrubieszów 3.25,35 24
8. Solis Karolina 1996 SKB Kraśnik 3.28,22 23
9. Kondraciuk Justyna 1997 PG 1 Puławy 3.29,59 22
10. Kania Joanna 1996 3.39,53   21
11. Bachan Dominika 1997 PG 4 Puławy   20


D 1995/1994

 

Miejsce Nazwisko i imię Rok urodzenia Szkoła/klub/miejscowość Czas Punkty
1. Szczęch Milena 1995 PG Wola Sernicka 3.46,43 35
2. Biała Agata 1994 SKB Kraśnik 3.48,25 32
3. Miłek Antonina 1994 LO 2 Puławy 3.48,74 29
4. Sadowska Magdalena 1995 SKB Kraśnik 3.56,08 27
5. Worozbit Paulina 1994 ZS 2 Hrubieszów 3.57,80 26
6. Polikowska Agata 1995 PG Honiatycze 4.08,00 25
7. Kubiś Monika 1995 SKB Kraśnik 4.08,51 24
8. Kustra Aleksandra 1995 PG 1 Puławy 4.10,14 23
9. Przech Karolina 1995 SKB Kraśnik 4.11,10 22
10. Mielniczuk Magdalena 1994 ZS 2 Hrubieszów   21
11. Głąb Karolina 1994 ZS 2 Hrubieszów   20


D 1993/1992

 

Miejsce Nazwisko i imię Rok urodzenia Szkoła/klub/miejscowość Czas Punkty
1. Klimkowska Klaudia 1992 ZS 3 Puławy 4.06,03 35
2. Kożuch Kamila 1993 ZS 2 Hrubieszów   32


Ch 2000 i młodsi

 

Miejsce Nazwisko i imię Rok urodzenia Szkoła/klub/miejscowość Czas Punkty
1. Grochowski Jakub 2000 SP 1 Puławy 2.03,64 35
2. Koniczyński Karol 2000 SP Samoklęski 2.09,62 32
3. Bernat Damian 2000 SP 1 Puławy 2.11,14 29
4. Wydra Jakub 2000 SP 2 Puławy 2.12.54 27
5. Wawerski Ernest 2001 SP Samoklęski 2.13,34 26
6. Grabowski Domicjan 2000 SP 1 Puławy 2.15,32 25
7. Przychodzeń Ryszard 2000 SP 1 Puławy 2.15,59 24
8. Wójtowicz Damian 2000 SP Samoklęski 2.16,04 23
9. Wróbel Szymon 2000 SP 6 Puławy 2.16,48 22
10. Arciuch Piotr 2000 SP 2 Puławy 2.16,92 21
11. Mazurek Paweł 2000 SP Leszkowice   20
12. Matraszek Dawid 2000 SP 1 Puławy   19
13. Czałka Maciej 2000 SP 4 Puławy   18
14. Madejski Mateusz 2000 SP 4 Puławy   17
15. Lisowski Igor 2000 SP 1 Puławy   16
16. Żyła Adam 2000 SP 1 Puławy   15
17. Chojnacki Daniel 2001 SP 6 Puławy   14
18. Łuka Patryk 2000 SP 4 Puławy   13
19. Gołębiowski Oskar 2000 SP 29 Lublin   12
20. Kuta Patryk 2000 SP Samoklęski   11
21. Goździkowski Kewin 2000 SP 6 Puławy   10
22. Pawlonka Bartłomiej 2000 SP 6 Puławy   9
23. Więsek Paweł 2000 SP 1 Puławy   8
24. Ciszewski Marcin 2000 SP 1 Puławy   7
25. Koniczyński Mateusz 2001 SP Samoklęski   6
26. Gałązka Szymon 2001 SP 11 Puławy   5
27. Bielecki Szymon 2000 SP 1 Puławy   4
28. Gołębiowski Jakub 2001 SP 3 Puławy   3
29. Meler Igor 2001 SP 3 Puławy   2
30. Baj Andrzej 2000 SP 1 Puławy   1
31. Białek Michał 2001 SP Samoklęski   0
32. Mielcarek Sebastian 2002 SP Gorajec   0
33. Wójcik Wiktor 2001 SP 6 Puławy   0
34. Włodarczyk Maciej 2000 SP 6 Puławy   0
35. Sadowski Gabriel 2000 SP 6 Puławy   0
36. Rusiecki Patryk 2000 SP 6 Puławy   0
37. Mączka Marek 2003 SP 3 Puławy   0
38. Kryk Jakub 2000 SP 1 Puławy   0
39. Wójcik Mateusz 2000 SP 6 Puławy   0
40. Wielicki Marek 2000 SP 1 Puławy   0
41. Śmich Patryk 2000 SP 6 Puławy   0
42. Płaskociński Jacek 2001 SP 6 Puławy   0


Ch 1999/1998

 

Miejsce Nazwisko i imię Rok urodzenia Szkoła/klub/miejscowość Czas Punkty
1. Dębski Mateusz 1998 SP Rudnik 3.23,49 35
2. Filipek Dylan 1998 SP 10 Puławy 3.27,50 32
3. Klocek Grzegorz 1998 SP Wąwolnica 3.40,14 29
4. Supryn Adrian 1998 SP Leszkowice 3.41,71 27
5. Litwinek Bartosz 1998 SP Rudnik 3.44,48 26
6. Kitliński Michał 1998 SP 21 Lublin 3.46,88 25
7. Urbaniak Przemysław 1998 SP 2 Puławy 3.47,30 24
8. Kanta Karol 1998 SP 21 Lublin 3.51,38 23
9. Włodek Jakub 1999 SP Leszkowice 3.54,39 22
10. Złotnik Maciej 1998 SP 1 Puławy 3.55,78 21
11. Samcik Maciej 1998 SP 1 Puławy   20
12. Dziewit Paweł 1998 SP 6 Puławy   19
13. Ligęza Krystian 1998 SP Leszkowice   18
14. Pałka Mateusz 1999 SP 10 Puławy   17
15. Szyszka Mariusz 1998 SP 6 Puławy   16
16. Antończyk Krystian 1998 SP 10 Puławy   15
17. Kwietniewski Mateusz 1999 SP 6 Puławy   14
18. Kamiński Robert 1999 SP 3 Puławy   13
19. Serewis Sebastian 1998 SP 6 Puławy   12
20. Cieślak Robert 1999 SP 6 Puławy   11
21. Górnik Mateusz 1999 SP 6 Puławy   10
22. Kozak Sebastian 1998 SP 6 Puławy   9
23. Jedut Wiktor 1999 SP 1 Puławy   8
24. Czarnecki Kamil 1999 SP 1 Puławy   7
25. Tchórzewski Radosław 1999 SP 6 Puławy   6
26. Cisłak Krystian 1999 SP 6 Puławy   5
27. Bernat Kamil 1999 SP 1 Puławy   4
28. Nalewajek Arkadiusz 1998 SP 1 Puławy   3
29. Tomasiewicz Dawid 1999 SP Samoklęski   2
30. Kuna Konrad 1998 SP 6 Puławy   1
31. Korpysa Marcin 1998 SP 3 Puławy   0
32. Korzeniowski Arkadiusz 1999 SP Samoklęski   0
33. Kuczyński Igor 1998 SP 1 Puławy   0
34. Banach Michał 1999 SP 6 Puławy   0
35. Stępień Łukasz 1998 SP Pożóg   0
36. Górnik Piotr 1998 SP 6 Puławy   0
37. Janoszczyk Ernest 1999 SP 6 Puławy   0
38. Korczak Damian 1998 SP 6 Puławy   0
39. Kapusta Maciej 1999 SP 6 Puławy   0
40. Bielawski Mateusz 1998 SP 6 Puławy   0
41. Mańturzyk Patryk 1998 SP 6 Puławy   0
42. Kula Damian 1998 SP 6 Puławy   0
43. Sadowski Kacper 1998 SP 6 Puławy   0
44. Skubisz Paweł 1998 SP 6 Puławy   0


Ch 1997/1996

 

Miejsce Nazwisko i imię Rok urodzenia Szkoła/klub/miejscowość Czas Punkty
1. Borkowski Mateusz 1997 PG Krynki 3.12,64 35
2. Szumiła Bartosz 1996 PG Wola Sernicka 3.15,86 32
3. Jacniak Marcin 1997 SKB Kraśnik 3.31,52 29
4. Nowaczek Piotr 1996 ZSO 2 Puławy 3.31,95 27
5. Borowski Tomasz 1997 PG 2 Puławy 3.35,75 26
6. Przygodzki Maciej 1996 PG 3 Puławy 3.36,11 25
7. Gogacz Mikołaj 1997 PG 4 Puławy 3.40,47 24
8. Sagan Jakub 1997 PG Wola Sernicka 3.42,20 23
9. Cybul Krystian 1996 PG Ostrówek 3.47,54 22
10. Czeladka Piotr 1997 PG Ostrówek 3.50,75 21
11. Gadzała Mateusz 1996 PG Ostrówek   20
12. Jasik Łukasz 1996 ZSO 2 Puławy   19
13. Kniaziuk Bartek 1997 SP Samoklęski   18


Ch 1995/1994

 

Miejsce Nazwisko i imię Rok urodzenia Szkoła/klub/miejscowość Czas Punkty
1. Świrgoń Adam 1994 LO 15 Lublin 5.35,24 35
2. Kępka Kamil 1994 LO 5 Lublin 5.35,70 32
3. Jastrzębski Damian 1994 SKB Kraśnik 5.52,13 29
4. Dziura Tomasz 1994 SKB Kraśnik 5.54,22 27
5. Matysiak Piotr 1994 ZS 2 Puławy 6.00,93 26
6. Łyszcz Marek 1994 ZS 2 Puławy 6.03,13 25
7. Mileniczuk Jakub 1995 PG 2 Hrubieszów 6.04,35 24
8. Wrona Bartłomiej 1995 PG Krężnica Jara 6.05,50 23
9. Szczypa Sylwester 1994 ZS 2 Puławy   22
10. Gruba Marek 1995 PG Ostrówek   21
11. Grela Grzegorz 1994 ZS 2 Puławy   20
12. Czeladka Damian 1995 PG Ostrówek   19


Ch 1993/1992

 

Miejsce Nazwisko i imię Rok urodzenia Szkoła/klub/miejscowość Czas Punkty
1. Klocek Wacław 1993 LO 21 Lublin 5.34,83 35
2. Ligaj Łukasz 1993 LO 23 Lublin 5.37,99 32
3. Ośko Michał 1992 ZSZ 1 Dęblin   29
4. Grzebalski Karol 1992 ZSZ 1 Dęblin   27
5. Wesołowski Damian 1992 ZSZ 1 Dęblin   26
6. Kordula Marcin 1992 ZS Kębło   25

 
 

Klasyfikacja zespołowa

SP D

Miejsce Szkoła Punkty
1. SP 1 Puławy 301
2. SP 6 Puławy 272
3. SP Leszkowice 132
4. SP Rudnik 58
5. SP Samoklęski 57
6. SP 3 Hrubieszów 49
7. SP 3 Puławy 27
8. SP 10 Puławy 24
9. SP 4 Puławy 21
10. SP Janowiec 7

 

SP Ch

Miejsce Szkoła Punkty
1. SP 1 Puławy 246
2. SP 6 Puławy 158
3. SP Samoklęski 100
4. SP Leszkowice 87
5. SP 2 Puławy 72
6. SP 10 Puławy 64
7. SP Rudnik 61
8-9. SP 4 Puławy 48
  SP 21 Lublin 48
10. SP Wąwolnica 29
11. SP 3 Puławy 18
12. SP 29 Lublin 12
13. SP 11 Puławy 5
14-15. SP Gorajec 0
  SP Pożóg 0

 

Gimnazja D

  

Miejsce Szkoła Punkty
1. PG Krynki 62
2-3. PG 4 Puławy 45
  PG 1 Puławy 45
4. PG Wola Sernicka 35
5. PG Horodło 32
6. PG Gorajec 26
7. PG Honiatycze 25
8. PG Hrubieszów 24
9. PG 18 Lublin 21

Gimnazja Ch

Miejsce Szkoła Punkty
1. PG Ostrówek 103
2. PG Wola Sernicka 55
3. ZSO 2 Puławy 46
4. PG Krynki 35
5. PG 2 Puławy 26
6. PG 3 Puławy 25
7-8. PG 4 Puławy 24
  PG 2 Hrubieszów 24
9. PG Krężnica Jara 23


Ponadgimnazjalne D

  

Miejsce Szkoła Punkty
1. ZS 2 Hrubieszów 78
2. ZS 3 Puławy 35
3. LO 2 Puławy 29
4. ZS 2 Hrubieszów 21


Ponadgimnazjalne Ch

  

Miejsce Szkoła Punkty
1. ZS 2 Puławy 93
2. ZSZ 1 Dęblin 82
3-4. LO 15 Lublin 35
  LO 21 Lublin 35
5-6. LO 5 Lublin 32
  LO 23 Lublin 32
7. ZS Kębło 25


Wózki inwalidzkie

Paraplegia K

  

Miejsce Nazwisko i imię Miejscowość Czas
1. Bubłyk Maria Iwano Frankowsk (Ukraina) 27:16
2. Stefaruk Nadia Iwano Frankowsk (Ukraina) 31:20
3. Szypuła Agnieszka Wojsławice 39:15


Paraplegia M

  

Miejsce Nazwisko i imię Miejscowość Czas
1. Pyclik Jan Dąbrowa Rzeczyca 18:58
2. Włodarski Mariusz Skierniewice 19:09
3. Popłoński Marek Skierniewice 19:44
4. Tęcza Paweł Lublin 19:45
5. Urban Przemysław Stężyca 22:15
6. Plich Arkadiusz Warszawa 23:29
7. Wójcik Tomasz Lublin 24:45
8. Bąk Andrzej Lublin 25:44
9. Maraszek Tomasz Garwolin 25:46
10. Szkoła Paweł Podgórz 29:30
11. Kuta Henryk Puławy 31:06
12. Stefański Łukasz Ostrowiec Świętokrzyski 32:20
13. Mensik Marcin Puławy 36:45


Tetraplegia M

Miejsce Nazwisko i imię Miejscowość Czas
1. Abramek Mirosław Puławy 26:52
2. Gregorczyk Dariusz Radom 27:00
3. Adach Piotr Góra Puławska 33:03
4. Kipeszczuk Igor Iwano Frankowsk (Ukraina) 33:12
5. Sulima Grzegorz Góra Puławska 40:30
6. Kosiba Ryszard Stalowa Wola 40:37
7. Gregorczyk Dawid Puławy 41:24
8. Makar Mikołaj Iwano Frankowsk (Ukraina) 42:03
9. Dąbrowski Jerzy Sokołów Malopolski 42:19


Open

 

Miejsce Nazwisko i imię Miejscowość Czas
1. Pieńkosz Piotr Dęblin 23:40
2. Czechaniuk Bożena Ryki 23:50
3. Wojtaś Sylwester Ryki 24:00


Dzieci

 

Miejsce Nazwisko i imię Miejscowość Czas
1. Tęcza Paweł Lublin 19:45
2. Mazur Wojciech Lublin 28:03
3. Piłat Karolina Lublin 43:45

Biegi dodatkowe

D 2003/2002

 

Miejsce Nazwisko i imię Rok urodzenia Szkoła/miejscowość
1. Tomaszewska Magdalena 2002 SP 6 Puławy
2. Wróbel Amelia 2002 SP 6 Puławy
3. Litwinek Weronika 2002 SP Rudnik
4. Kruk Krystyna 2003 SP 6 Puławy
5. Kaca Agata 2002 SP 6 Puławy
6. Rajzer Karolina 2003 SP 1 Marki
7. Sikora Daria 2003 SP 6 Puławy
8. Karamon Zofia 2002 SP 1 Puławy
9. Gałązka Ola 2003 SP 11 Puławy
10. Gołębiowska Oliwia 2002 SP 28 Lublin
11. Kędziora Agata 2002 SP 6 Puławy
12. Siłuch Aleksandra 2002 SP 6 Puławy
13. Goldsztejn Wiktoria 2003 SP 11 Puławy


Ch 2003/2002

 

Miejsce Nazwisko i imię Rok urodzenia Szkoła/miejscowość
1. Tustanowski Michał 2002 SP 50 Lublin
2. Skubisz Piotr 2002 SP 6 Puławy
3. Smolarek Piotr 2002 SP 1 Puławy
4. Czopek Hubert 2002 SP 6 Puławy
5. Nadzieja Bartłomiej 2002 SP 6 Puławy
6. Sławiński Marek 2002 SP 6 Puławy
7. Rusiecki Paweł 2002 SP 6 Puławy
8. Gruszecki Szymon 2003 SP 6 Puławy
9. Grodzicki Filip 2003 SP 10 Puławy
10. Susek Alan 2002 SP 6 Puławy
11. Świgoń Tomasz 2002 SP 23 Lublin
12. Butryn Ernest 2002 SP 6 Puławy
13. Mazurek Konrad 2003 SP 6 Puławy
14. Mielcarek Sebastian 2002 SP Gorajec
15. Ghukasyan Edgar 2002 SP 6 Puławy
16. Grabowski Jakub 2003 SP 3 Puławy
17. Gałązka Mateusz 2002 SP 11 Puławy
18. Abramczyk Bartosz 2003 SP 1 Puławy
19. Wierzbiński Michał 2002 SP 6 Puławy


Skrzaty (2004)

 

Miejsce Nazwisko i imię Rok urodzenia Szkoła/miejscowość
1. Tustanowska Martyna 2004 SP 50 Lublin
2. Łakomy Szymon 2004 Lublin
3. Kitliński Bartosz 2004 Lublin
4. Muszyński Jakub 2004 Puławy
5. Gadomski Adrian 2004 Starachowice
6. Duda Klaudia 2004 SP Rudnik
7. Sikora Klaudia 2004 SP 6 Puławy
8. Fijoł Łukasz 2004 Puławy
9. Suseł Jakub 2004 SP 6 Puławy
10. Grodzicka Blanka 2004 SP 10 Puławy
11. Arciuch Henryk 2004 SP 2 Puławy
12. Gołębiowski Antoni 2004 SP 3 Puławy
13. Olszak Zuzanna 2004 SP 1 Puławy
14. Mańturzyk Sławomir 2004 SP 6 Puławy


Śpiochy (2006/2005)

 

Miejsce Nazwisko i imię Rok urodzenia Szkoła/miejscowość
1. Maliszewska Natalia 2005 Otwock
2. Urbaniak Lena 2006 Puławy
3. Słowińska Wiktoria 2005 Puławy
4. Kawka Maksymilian 2005 Puławy
5. Adamczewski Rafał 2006 Puławy
6. Butryn Adrian 2005 Puławy
7. Makowski Patryk 2006 Puławy
8. Banach Mikołaj 2005 Puławy
9. Jędrych Eliza 2005 Puławy
10. Cyranek Daria 2006 Puławy
11. Król Oliwka 2005 Puławy
12. Plaskocińska Amelia 2005 Puławy
13. Michta Anita 2005 Puławy
14. Antończyk Emilia 2006 Puławy
15. Bonecka Justyna 2006 Puławy
16. Tomczyk Anna 2006 Puławy
17. Poświatowska Anna 2006 Puławy
18. Maciejewski Szymon 2005 Puławy


Bobasy (2007 i młodsi)

   

Miejsce Nazwisko i imię Rok urodzenia Szkoła/miejscowość
1. Szewczyk Kacper 2008 Puławy
2. Michalak Magdalena 2007 Puławy
3. Wydra Maja 2008 Puławy
4. Rajzer Konrad 2008 Marki
5. Makarewicz Szymon 2007 Puławy
6. Janasz Jakub 2007 Puławy
7. Bonecki Patryk 2008 Puławy
8. Kołodziejski Mikołaj 2008 Puławy
9. Poświatowska Maria 2008 Puławy