ptkkf.pulawy.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Biegi Niepodległości 2010

Drukuj PDF

Wyniki Biegów Niepodległości 2010

Bieg główny

Mężczyźni

Miejsce

Imię i Nazwisko

Rok ur.

Klub/Miejscowość

Czas

Punkty

1

Michał Breszka

1984

UKS EKO-MAT Lębork

16:12

35

2

Jewgienij Bożko

1975

Ukraina

16:18

 

3

Artur Kern

1980

Unia Hrubieszów

16:21

32

4

Oleksy Medentsov

1982

Ukraina

16:27

 

5

Rafał Czarnecki

1979

LKB Rudnik

17:00

29

6

Jan Szewczyk

1991

ZS 2 Puławy

17:02

27

7

Paweł Szostak

1993

Unia Hrubieszów

17:04

26

8

Kamil Jastrzębski

1992

SKB Kraśnik

17:22

25

9

Łukasz Krakowiak

1989

ZS Unia Hrubieszów Honiatycze

18:11

24

10

Marek Podlipny

1974

LW Bogdanka

18:20

23

11

Kazimierz Kamola

1960

TKKF Chemik Puławy

18:42

22

12

Krzysztof Gruca

1960

LW Bogdanka

18:50

21

13

Tomasz Orman

1966

Szydłowiec

18:54

20

14

Tomasz Pawłowski

1990

Lublin

19:02

19

15

Mariusz Weronowicz

1976

Kozienice

19:19

18

16

Sylwester Dudek

1963

LKB Rudnik

19:22

17

17

Romuald Prószyński

1969

TKKF Chemik Puławy

19:23

16

18

Ryszard Miduch

1964

TKKF Chemik Puławy

19:31

15

19

Zbigniew Stelmach

1960

LW Bogdanka

19:45

14

20

Michał Jagieło

1986

LKB Rudnik

19:58

13

21

Jan Murat

1953

TKKF Chemik Puławy

20:01

12

22

Michał Fila

1988

Politechnika Lubelska

20:02

11

23

Jerzy Wrona

1962

Krężnica Jara

20:04

10

24

Krzysztof Misiurek

1988

LKB Rudnik

20:06

9

25

Waldemar Przykaza

1959

TKKF Chemik Puławy

20:15

8

26

Bartosz Kowalczyk

1977

Garbów

20:18

7

27

Szymon Dudek

1991

LKB Rudnik

20:28

6

28

Henryk Kowalski

1950

Lublin SKOK Chmielewskiego

20:34

5

29

Eugeniusz Jankowski

1954

OPEC Puławy

20:45

4

30

Marek Bisek

1962

LW Bogdanka

20:54

3

31

Krzysztof Szczęśniak

1976

ZS nr 2 Puławy

20:57

2

32

Robert Dziaduch

1972

Puławy

21:02

1

33

Paweł Orzeł

1977

Puławy Euro-Instal

21:14

0

34

Dariusz Dębski

1971

ZTE Radom

21:29

0

35

Zbigniew Pawłowski

1951

TKKF Chemik Puławy

21:31

0

36

Marcin Jonik

1974

Lublin

21:46

0

37

Sylwester Uzdowski

1984

Puławy

21:57

0

38

Rafał Wojda

1989

Dęblin

21:59

0

39

Grzegorz Nalepa

1974

Era Running Team Lublin

22:06

0

40

Mateusz Chomiczewski

1990

AZS Biała Podlaska

22:07

0

41

Kazimierz Borek

1960

Skarżysko-Kamienna

22:10

0

42

Henryk Ostrykiewicz   

1949

Tomaszów Lubelski

22:18

0

43

Bartłomiej Księżak

1983

Era Running Team Lublin

22:19

0

44

Krzysztof Mucha

1973

Firlej

22:19

0

45

Jarosław Walusiński

1991

Puławy

22:20

0

46

Marcin Galus

1974

Lublin

22:26

0

47

Leszek Kot

1951

LW Bogdanka

22:28

0

48

Marek Sorbian

1955

Bliżyn

22:30

0

49

Leszek Juś

1969

SPARTAN Lublin

22:37

0

50

Adam Janeczek

1973

Radom

23:24

0

51

Roman Prażmo

1956

Samoklęski

23:27

0

52

Marek Dachno

1985

Lublin

23:30

0

53

Leon Tomaszewski

1954

LW Bogdanka

23:33

0

54

Jan Bordzoł

1951

Lubartów

23:59

0

55

Leszek Belowski

1953

TKKF Chemik Puławy

25:06

0

56

Roman Ośka

1945

Kraśnik

25:26

0

57

Marian Michno

1947

Lublin

25:29

0

58

Grzegorz Plewicki

1964

Gliwice

25:56

0

59

Ryszard Siwek

1952

Lublin

26:14

0

60

Daniel Dachno

1959

Lublin

27:48

0

61

Ireneusz Policht      

1939

LW Bogdanka

32:23

0

Kobiety

 

Miejsce

Imię i Nazwisko

Rok ur.

Klub/Miejscowość

Czas

Punkty

1

Natalia Bartak

1988

Kowel

18:44

 

2

Tetyana Kuzubowa

1987

Kowel

18:52

 

3

Joanna Tekień

1987

KS Warszawianka

18:56

35

4

Ganna Peczko

1986

Kowel

19:30

 

5

Karolina Gacoń

1975

LKB Rudnik

21:28

32

6

Patrycja Maśloch

1992

SKB Kraśnik

21:36

29

7

Paulina Klimkowska      

1990

TKKF Chemik Puławy

22:17

27

8

Ewelina Malinowska

1991

UKS Mechanik ZSZ 1 Dęblin

22:38

26

9

Małgorzata Janiak

1990

AZS WSSP Lublin

23:18

25

 

M do 19 lat

Miejsce

Imię i Nazwisko

Rok ur.

Klub/Miejscowość

Czas

Punkty

1

Jan Szewczyk

1991

ZS 2 Puławy

17:02

35

2

Paweł Szostak

1993

Unia Hrubieszów

17:04

32

3

Kamil Jastrzębski

1992

SKB Kraśnik

17:22

29

4

Szymon Dudek

1991

LKB Rudnik

20:28

27

5

Jarosław Walusiński

1991

Puławy

22:20

26

 

M 20-29 lat

Miejsce

Imię i Nazwisko

Rok ur.

Klub/Miejscowość

Czas

Punkty

1

Michał Breszka

1984

UKS EKO-MAT Lębork

16:12

35

2

Oleksy Medentsov

1982

Ukraina

16:27

32

3

Łukasz Krakowiak

1989

ZS Unia Hrubieszów Honiatycze

18:11

29

4

Tomasz Pawłowski

1990

Lublin

19:02

27

5

Michał Jagieło

1986

LKB Rudnik

19:58

26

6

Michał Fila

1988

Politechnika Lubelska

20:02

25

7

Krzysztof Misiurek

1988

LKB Rudnik

20:06

24

8

Sylwester Uzdowski

1984

Puławy

21:57

23

9

Rafał Wojda

1989

Dęblin

21:59

22

10

Mateusz Chomiczewski

1990

AZS Biała Podlaska

22:07

21

11

Bartłomiej Księżak

1983

Era Running Team Lublin

22:19

20

12

Marek Dachno

1985

Lublin

23:30

19

 

M 30-39 lat

Miejsce

Imię i Nazwisko

Rok ur.

Klub/Miejscowość

Czas

Punkty

1

Jewgienij Bożko

1975

Ukraina

16:18

 

2

Artur Kern

1980

Unia Hrubieszów

16:21

35

3

Rafał Czarnecki

1979

LKB Rudnik

17:00

32

4

Marek Podlipny

1974

LW Bogdanka

18:20

29

5

Mariusz Weronowicz

1976

Kozienice

19:19

27

6

Bartosz Kowalczyk

1977

Garbów

20:18

26

7

Krzysztof Szczęśniak

1976

ZS nr 2 Puławy

20:57

25

8

Robert Dziaduch

1972

Puławy

21:02

24

9

Paweł Orzeł

1977

Puławy Euro-Instal

21:14

23

10

Dariusz Dębski

1971

ZTE Radom

21:29

22

11

Marcin Jonik

1974

Lublin

21:46

21

12

Grzegorz Nalepa

1974

Era Running Team Lublin

22:06

20

13

Krzysztof Mucha

1973

Firlej

22:19

19

14

Marcin Galus

1974

Lublin

22:26

18

15

Adam Janeczek

1973

Radom

23:24

17

 

M 40-49 lat

Miejsce

Imię i Nazwisko

Rok ur.

Klub/Miejscowość

Czas

Punkty

1

Tomasz Orman

1966

Szydłowiec

18:54

35

2

Sylwester Dudek

1963

LKB Rudnik

19:22

32

3

Romuald Prószyński

1969

TKKF Chemik Puławy

19:23

29

4

Ryszard Miduch

1964

TKKF Chemik Puławy

19:31

27

5

Jerzy Wrona

1962

Krężnica Jara

20:04

26

6

Marek Bisek

1962

LW Bogdanka

20:54

25

7

Leszek Juś

1969

SPARTAN Lublin

22:37

24

8

Grzegorz Plewicki

1964

Gliwice

25:56

23

M 50-59 lat

 

Miejsce

Imię i Nazwisko

Rok ur.

Klub/Miejscowość

Czas

Punkty

1

Kazimierz Kamola

1960

TKKF Chemik Puławy

18:42

35

2

Krzysztof Gruca

1960

LW Bogdanka

18:50

32

3

Zbigniew Stelmach

1960

LW Bogdanka

19:45

29

4

Jan Murat

1953

TKKF Chemik Puławy

20:01

27

5

Waldemar Przykaza

1959

TKKF Chemik Puławy

20:15

26

6

Eugeniusz Jankowski

1954

OPEC Puławy

20:45

25

7

Zbigniew Pawłowski

1951

TKKF Chemik Puławy

21:31

24

8

Kazimierz Borek

1960

Skarżysko-Kamienna

22:10

23

9

Leszek Kot

1951

LW Bogdanka

22:28

22

10

Marek Sorbian

1955

Bliżyn

22:30

21

11

Roman Prażmo

1956

Samoklęski

23:27

20

12

Leon Tomaszewski

1954

LW Bogdanka

23:33

19

13

Jan Bordzoł

1951

Lubartów

23:59

18

14

Leszek Belowski

1953

TKKF Chemik Puławy

25:06

17

15

Ryszard Siwek

1952

Lublin

26:14

16

16

Daniel Dachno

1959

Lublin

27:48

15

 

M 60-69 lat

Miejsce

Imię i Nazwisko

Rok ur.

Klub/Miejscowość

Czas

Punkty

1

Henryk Kowalski

1950

Lublin SKOK Chmielewskiego

20:34

35

2

Henryk Ostrykiewicz   

1949

Tomaszów Lubelski

22:18

32

3

Roman Ośka

1945

Kraśnik

25:26

29

4

Marian Michno

1947

Lublin

25:29

27

 

M 70 lat i starsi

Miejsce

Imię i Nazwisko

Rok ur.

Klub/Miejscowość

Czas

Punkty

1

Ireneusz Policht      

1939

LW Bogdanka

32:23

35

 

Drużynowo

Miejsce

Klub

Punkty

1

LKB Rudnik

89

2

TKKF Chemik Puławy

87

3

Unia Hrubieszów

75

4

LW Bogdanka

53

5

SKB Kraśnik

48

6

UKS Eko-Mat Lębork

35

7

KS Warszawianka

35

8

ZS 2 Puławy

29

9

UKS Mechanik ZSZ 1 Dęblin 

23

10

AZS WSSP Lublin

22

11

Politechnika Lubelska

9

12

Skok Chmielewskiego Lublin  

3

13

OPEC Puławy

2

 

Biegi Młodzieżowe - indywidualnie

D 1992-1993

Miejsce

Imię i Nazwisko

Szkoła/Klub/Miejscowość

Punkty

1

Weronika Wierzbicka

ZS 2 Lubartów

35

2

Marianna Hulanicka

ZS 2 Hrubieszów

32

3

Lucyna Kopeć

LO Olsztyn

29

4

Natalia Wawer

ZS 3 Puławy

27

5

Emilia Lasota

ZS 3 Puławy

26

6

Martyna Śmietanka

ZS 3 Puławy

25

7

Karolina Wójcik

ZS 3 Puławy

24

D 1994-1995

 

Miejsce

Imię i Nazwisko

Szkoła/Klub/Miejscowość

Punkty

1

Agata Dziura

SKB Kraśnik

35

2

Agata Biała

SKB Kraśnik

32

3

Agata Palikowska

ZSP Moniatycze

29

4

Patrycja Mrozowska

PG Adamów

27

5

Magdalena Sadowska  

SKB Kraśnik

26

6

Karolina Przech

SKB Kraśnik

25

7

Monika Kubiś

SKB Kraśnik

24

8

Lidia Kurkiewicz

ZST Puławy

23

9

Aleksandra Kustra

PG 1 Puławy

22

10

Monika Klepacka

PG Urszulin

21

11

Iwona Sokołowska

ZSP Moniatycze

20

12

Patrycja Smaga

ZSP Moniatycze

19

13

Aleksandra Wiśniecka

ZS 3 Puławy

18

 

D 1996-1997

Miejsce

Imię i Nazwisko

Szkoła/Klub/Miejscowość

Punkty

1

Agnieszka Filipowska

PG Krynki

35

2

Dominika Całka

PG Adamów

32

3

Monika Zebzda

PG Horodle

29

4

Aleksandra Sadowska

SKB Kraśnik

27

5

Wiktoria Soja  

PG 3 Hrubieszów

26

6

Aleksandra Zielińska

PG Urszulin

25

7

Małgorzata Kuraś

PG Urszulin

24

8

Monika Filipowska

PG Krynki

23

9

Aleksandra Pokrywka

PG Hrubieszów

22

10

Natalia Piskorska

PG 1 Puławy

21

11

Jagoda Kowalczyk

PG 4 Puławy

20

12

Karolina Solis

SKB Kraśnik

19

13

Dominika Wącik

PG 4 Puławy

18

14

Katarzyna Mirowska

ZSP Moniatycze

17

15

Paulina Koza

PG 1 Puławy

16

16

Weronika Szymczyk

PG Urszulin

15

17

Karolina Kryk

PG 1 Puławy

14

18

Martyna Leszek

PG 4 Puławy

13

19

Dominika Szymczyk

PG Urszulin

12

20

Kamila Szwed

PG 1 Puławy

11

 

D 1998-1999

Miejsce

Imię i Nazwisko

Szkoła/Klub/Miejscowość

Punkty

1

Angelika Kiełczykowska 

SP Leszkowice

35

2

Julia Pieskaczyńska

Lublin

32

3

Maja Dyoniziak

SP Rudnik

29

4

Angelika Szymczak

SP 1 Puławy

27

5

Julia Borys  

SP Leszkowice

26

6

Katarzyna Kęczkowska

SP 1 Puławy

25

7

Dominika Łakoma

SP 1 Puławy

24

8

Monika Górna

SP Samoklęski

23

9

Wiktoria Ciesielczyk

SP 3 Hrubieszów

22

10

Paulina Kilianek

SP Janowiec

21

11

Kamila Korona

SP Urszulin

20

12

Paulina Supron

SP Leszkowice

19

13

Michalina Dynos

SP Urszulin

18

14

Eliza Petniak

SP 2 Puławy

17

15

Justyna Derebas

SP 1 Puławy

16

16

Patrycja Babulewicz

SP 1 Puławy

15

17

Magdalena Chęć

SP 3 Puławy

14

18

Patrycja Flig

SP 3 Puławy

13

19

Róża Warmińska

SP Pożóg

12

20

Katarzyna Nowakowska

SP Janowiec

11

21

Natalia Łyszcz

Janowiec

10

22

Kamila Grzegorczyk

SP 3 Puławy

9

23

Klaudia Tadasiewicz

SP 1 Puławy

8

24

Iga Pilaszek

SP 2 Puławy

7

25

Agata Jędrych

SP 6 Puławy

6

26

Wiktoria Kurzypa

SP 6 Puławy

5

27

Karolina Wypych

SP 3 Puławy

4

28

Karolina Słomka

SP 1 Puławy

3

29

Zofia Gąsiorowska

SP 1 Puławy

2

30

Aleksandra Dzido

SP 3 Puławy

1

31

Kamila Kotowska

SP Janowiec

0

32

Aleksandra Woźniak

SP Janowiec

0

33

Agata Wójcik

SP Janowiec

0

34

Dominika Żywiecka

SP 3 Puławy

0

35

Natalia Piotrowska

SP Janowiec

0

36

Julia Włodarczyk

SP 3 Puławy

0

37

Aleksandra Drozd

SP 1 Puławy

0

38

Aleksandra Nowicka

SP 1 Puławy

0

39

Oliwia Siuta

SP 1 Puławy

0

40

Karina Jaśkowska

SP Janowiec

0

41

Laura Tarkowska

 

0

 

D 2000 i młodsze

Miejsce

Imię i Nazwisko

Szkoła/Klub/Miejscowość

Punkty

1

Paulina Zielińska

SP Urszulin

35

2

Natalia Szymanek

SP 1 Puławy

32

3

Weronika Mirosławska

SP Samoklęski

29

4

Anna Cieniuch

SP Leszkowice

27

5

Patrycja Góźdź 

SP Samoklęski

26

6

Sylwia Górna

SP Samoklęski

25

7

Jowita Czajka

SP 1 Puławy

24

8

Oliwia Ciesielczyk

SP 3 Hrubieszów

23

9

Monika Basaj

SP Pożóg

22

10

Izabela Światek

SP 1 Puławy

21

11

Katarzyna Skoczek

SP 1 Puławy

20

12

Martyna Prosiak

SP 3 Puławy

19

13

Aleksandra Szymanek

SP 1 Puławy

18

14

Melania Grodzicka

SP 1 Puławy

17

15

Patrycja Ozga

SP 1 Puławy

16

16

Patrycja Fila

SP 1 Puławy

15

17

Kinga Olszak

SP 10 Puławy

14

18

Kinga Kołcz

SP 3 Puławy

13

19

Roksana Sobczak

SP 1 Puławy

12

20

Ilona Jeżyna

SP 3 Puławy

11

21

Patrycja Saran

SP 1 Puławy

10

22

Paulina Figura

SP 3 Puławy

9

23

Dominika Zając

SP 2 Puławy

8

24

Agata Rusek

SP Pożóg

7

25

Natalia Banach

SP 6 Puławy

6

26

Barbara Przychodzeń

SP 1 Puławy

5

27

Klaudia Gowin

SP 6 Puławy

4

28

Izabela Gawęda

SP 3 Puławy

3

29

Julia Brzozowska

SP 1 Puławy

2

30

Aleksandra Wiejak

SP 1 Puławy

1

31

Weronika Dziak

SP 6 Puławy

0

32

Monika Milicka

SP Pożóg

0

33

Daria Gierczyk

SP 1 Puławy

0

34

Katarzyna Przewłoka

SP 3 Puławy

0

35

Natalia Mączka

SP 3 Puławy

0

36

Katarzyna Mączka

SP Pożóg

0

37

Julia Cholewa

SP 1 Puławy

0

38

Paulina Wac

SP 1 Puławy

0

39

Joanna Jasiakiewicz

SP 1 Puławy

0

40

Zuzanna Olszak

SP 1 Puławy

0

41

Agata Zając

Przedszkole 16 Puławy

0

42

Natalia Bałaszcz

SP 1 Puławy

0

43

Aleksandra Frycz

SP 1 Puławy

0

44

Julia Bartuzi

SP 1 Puławy

0

 

Ch 1992-1993

Miejsce

Imię i Nazwisko

Szkoła/Klub/Miejscowość

Punkty

1

Dawid Borkowski

ZSZ 3 Starachowice

35

2

Albin Zachorczuk

ZS 3 Hrubieszów

32

3

Dawid Wysokiński

LO II Włodawa

29

4

Jakub Kucharski

LO 1 Puławy

27

5

Mateusz Balcerowski

LO 1 Puławy

26

6

Michał Ośko

ZSZ 1 Dęblin

25

7

Radosław Usarek

LO 1 Puławy

24

8

Adam Piskorski

LO 1 Puławy

23

9

Andrzej Skibniewski

ZS 2 Puławy

22

10

Grzegorz Kurek

ZSZ 1 Dęblin

21

11

Karol Korczak

ZS 2 Puławy

20

12

Arkadiusz Michalski

LO 1 Puławy

19

13

Marcin Kawaler

ZS 1 Hrubieszów

18

14

Michał Kalita

MOW Puławy

17

15

Piotr Górski

MOW Puławy

16

16

Adrian Rokita

MOW Puławy

15

17

Adam Jarmołowicz

MOW Puławy

14

18

Bartosz Krakowiak

MOW Puławy

13

19

Marcin Kordula

ZS Wąwolnica

12

 

Ch 1994-1995

Miejsce

Imię i Nazwisko

Szkoła/Klub/Miejscowość

Punkty

1

Mateusz Wójtowicz

ZSZ 3 Hrubieszów

35

2

Adrian Iwaniuk

PG Urszulin

32

3

Jakub Kozłowski

LO 1 Puławy

29

4

Piotr Stolarz

LO 1 Puławy

27

5

Karol Więsyk

ZS 2 Puławy

26

6

Grzegorz Grela

ZS 2 Puławy

25

7

Sebastian Morawski

ZS 1 Kozienice

24

8

Bartłomiej Wrona

Krężnica Jara

23

9

Maciej Wolanin

SKB Kraśnik

22

10

Bartłomiej Olek

PG Ostrówek

21

11

Piotr Matyasik

ZS 2 Puławy

20

12

Sebastian Niewiadomski

ZS 2 Puławy

19

13

Mateusz Suwała

LO 1 Puławy

18

14

Bartosz Andrejek

ZS 2 Puławy

17

15

Sylwester Szczypa

ZS 2 Puławy

16

16

Arkadiusz Miśkiewicz

PG 2 Kozienice

15

17

Damian Rycak

PG Urszulin

14

18

Marcin Strzelecki

ZST Puławy

13

19

Marek Łyszcz

ZS 2 Puławy

12

20

Grzegorz Korzeniowski

PG Urszulin

11

21

Norbert Siedlecki

ZS 1 Puławy

10

22

Piotr Kowieski

MOW Puławy

9

23

Przemysław Kurzępa

MOW Puławy

8

24

Patryk Dębicki

PG Urszulin

7

 

Ch 1996-1997

Miejsce

Imię i Nazwisko

Szkoła/Klub/Miejscowość

Punkty

1

Mateusz Borkowski

PG Krynki

35

2

Jacek Cyngot

PG 2 Kozienice

32

3

Bartłomiej Karasek

PG Ostrówek

29

4

Hubert Saran

PG 4 Puławy

27

5

Patryk Szczęch

PG Ostrówek

26

6

Kacper Szczypa

PG 1 Puławy

25

7

Krzysztof Korzeniowski

Urszulin

24

8

Mateusz Gadzała

PG Ostrówek

23

9

Mikołaj Zyga

SKB Kraśnik

22

10

Kamil Gawriołek

PG 1 Puławy

21

11

Artur Markiewicz

SKB Kraśnik

20

12

Michał Woźniak

PG 2 Hrubieszów

19

13

Krystian Gorczyca

SKB Kraśnik

18

14

Mateusz Szażyński

PG 4 Puławy

17

15

Rafał Gawriołek

ZS 1 Puławy

16

16

Nathan Sangha

PG 2 Puławy

15

17

Kacper Mrowiec

PG 1 Puławy

14

18

Daniel Lenart

PG 1 Puławy

13

19

Jakub Gawinowski

PG 4 Puławy

12

 

Ch 1998-1999

Miejsce

Imię i Nazwisko

Szkoła/Klub/Miejscowość

Punkty

1

Mateusz Dębski

PSP 23 Radom

35

2

Przemysław Urbaniak

SP 2 Puławy

32

3

Bartosz Litwinek

SP Rudnik

29

4

Adrian Supryn

SP Leszkowice

27

5

Jakub Włodek

SP Leszkowice

26

6

Aleksander Lis

SP Pożóg

25

7

Maciej Samicik

SP 1 Puławy

24

8

Mateusz Kwietniewski

SP 6 Puławy

23

9

Adrian Łyszcz

SP Janowiec

22

10

Piotr Bedłuszak

SP Urszulin

21

11

Patryk Przybylski

SP 3 Puławy

20

12

Adrian Janek

SP Samoklęski

19

13

Adrian Kopczyński

SP 11 Puławy

18

14

Jakub Przybylski

SP 3 Puławy

17

15

Wiktor Jedut

SP 1 Puławy

16

16

Jacek Sikora

SP 1 Puławy

15

17

Łukasz Nadolski

SP 1 Puławy

14

18

Krystian Ligęza

SP Leszkowice

13

19

Mariusz Szyszka

SP 6 Puławy

12

20

Robert Kamiński

SP 3 Puławy

11

21

Kacper Mchawrab

SP 3 Puławy

10

22

Patryk Rusiecki

SP 2 Puławy

9

23

Jakub Dyoniziak

SP Rudnik

8

24

Tobiasz Kopka

SP 1 Puławy

7

25

Łukasz Stępień

SP Pożóg

6

26

Jakub Lisiowski

SP Janowiec

5

27

Eryk Maruszak

SP 1 Puławy

4

28

Damian Sajewski

SP Janowiec

3

29

Kamil Czarnecki

SP 1 Puławy

2

30

Jakub Kiljanek

SP Janowiec

1

31

Michał Jurek

SP 3 Dęblin

0

32

Michał Banach

SP 6 Puławy

0

33

Marek Sułek

SP 3 Puławy

0

34

Piotr Nadolski

SP 1 Puławy

0

35

Kacper Krych

SP 1 Puławy

0

36

Maciej Cieślak

SP 1 Puławy

0

37

Szymon Kukier

SP 2 Puławy

0

38

Mateusz Czajkowski

Puławy

0

39

Mateusz Gniwek

SP 3 Puławy

0

40

Ernest Janoszczyk

SP 6 Puławy

0

41

Konrad Kamiński

SP 1 Puławy

0

42

Maciej Jankowski

SP 6 Puławy

0

43

Kacper Olszewski

SP Urszulin

0

44

Artur Sulej

SP 3 Puławy

0

45

Krystian Cisłak

SP 6 Puławy

0

46

Dawid Tomasiewicz

SP Samoklęski

0

47

Jacek Syroka

SP Końskowola

0

48

Bartłomiej Kniaziuk

SP Samoklęski

0

49

Patryk Mańturzyk

SP 6 Puławy

0

50

Patryk Marczuk

SP 1 Puławy

0

51

Adam Zagrajek

SP 1 Puławy

0

52

Krzysztof Kułaga

Społeczna SP Puławy

0

53

Bartłomiej Gaj

SP Janowiec

0

54

Dawid Drążyk

SP 3 Puławy

0

55

Mateusz Kiljanek

SP Janowiec

0

56

Dariusz Szczepański

SP 1 Puławy

0

57

Jakub Salasa

SP 1 Puławy

0

58

Damian Kłak

SP 3 Puławy

0

59

Mikołaj Podraska

SP 3 Puławy

0

Ch 2000 i młodsi

 

Miejsce

Imię i Nazwisko

Szkoła/Klub/Miejscowość

Punkty

1

Karol Koniczyński

SP Samoklęski

35

2

Daniel Zabielski

SP Leszkowice

32

3

Jakub Grochowski

SP 1 Puławy

29

4

Paweł Mazurek

SP Leszkowice

27

5

Ryszard Przychodzeń

SP 1 Puławy

26

6

Ernest Wawerski

SP Samoklęski

25

7

Łukasz Łakomy

SP 1 Puławy

24

8

Damian Bernat

SP 1 Puławy

23

9

Adam Żyła

SP 1 Puławy

22

10

Mateusz Koniczyński

SP Samoklęski

21

11

Jacek Michałowicz

SP 10 Puławy

20

12

Michał Białek

SP Samoklęski

19

13

Rafał Mazurek

SP 2 Puławy

18

14

Daniel Chojnacki

SP 6 Puławy

17

15

Oskar Fierzbik

SP 10 Puławy

16

16

Jakub Kłaczkowski

SP 1 Puławy

15

17

Adrian Mróz

SP 3 Puławy

14

18

Wiktor Wieczorek

SP 2 Dęblin

13

19

Jan Reniuszek

SP Pożóg

12

20

Kamil Wójcicki

Janowice

11

21

Igor Lisowski

SP 1 Puławy

10

22

Marcin Ciszewski

SP 1 Puławy

9

23

Przemysław Teper

SP 1 Puławy

8

24

Piotr Ulanicki

SP Horodło

7

25

Patryk Kuta

SP Samoklęski

6

26

Albert Próchniak

SP Pożóg

5

27

Paweł Węsek

SP 1 Puławy

4

28

Mateusz Korpas

SP 1 Puławy

3

29

Domicjan Grabowski

SP 1 Puławy

2

30

Kamil Pochwatka

SP Samoklęski

1

31

Michał Koza

SP 2 Puławy

0

32

Cezary Weronowicz

SP 1 Kozienice

0

33

Daniel Mizak

SP 10 Puławy

0

34

Mateusz Godziszewski

SP 1 Puławy

0

35

Jakub Kosidło

SP 1 Puławy

0

36

Marcin Żyłka

SP 3 Puławy

0

37

Damian Markiewicz

SP 1 Puławy

0

38

Łukasz Witaszek

SP 1 Puławy

0

39

Szymon Bielecki

SP 1 Puławy

0

40

Damian Wargocki

SP 1 Puławy

0

41

Dawid Mitura

SP 1 Puławy

0

42

Rafał Parzyszek

SP 1 Puławy

0

43

Mateusz Łyszcz

Janowiec

0

44

Jakub Matuszak

SP 1 Puławy

0

45

Marcin Malec

SP 1 Puławy

0

46

Marceli Maruszak

SP 1 Puławy

0

47

Karol Kamola

SP 1 Puławy

0

48

Krystian Mianowany

Janowiec

0

49

Dominik Jaworski

SP 11 Puławy

0

50

Damian Górecki

SP 1 Puławy

0

51

Adrian Zawisza

SP 1 Puławy

0

52

Mateusz Padaż

SP 1 Puławy

0

53

Kacper Pietras

SP 10 Puławy

0

54

Wiktor Wójcik

SP 6 Puławy

0

55

Adam Zielonka

SP 6 Puławy

0

56

Jakub Zieliński

SP 1 Puławy

0

57

Maciej Poliszuk

SP 1 Puławy

0

58

Mateusz Świderski

SP 1 Puławy

0

59

Szymon Nowakowski

SP 1 Puławy

0

60

Jakub Głos

SP 10 Puławy

0

61

Konrad Walaszek

Dęblin

0

62

Łukasz Nowakowski

Przedszkole nr 8 Puławy

0

63

Kacper Wrzesiński

SP 1 Puławy

0

64

Filip Koper

Przedszkole nr 16 Puławy

0

65

Dominik Guzek

Przedszkole Integracyjne

0

66

Piotr Dobosz

SP 1 Puławy

0

67

Jakub Kłak

SP 3 Puławy

0

68

Maciej Polak

SP 3 Puławy

0

 

Biegi młodzieżowe - drużynowo

D Podstawówki

Miejsce

Klub

Punkty

1

SP 1 Puławy

313

2

SP Leszkowice

107

3

SP Samoklęski

103

4

SP 3 Puławy

96

5

SP Urszulin

73

6

SP 3 Hrubieszów   

45

7

SP Janowiec

42

8

SP Pożóg

41

9

SP 2 Puławy

32

10

SP Rudnik

29

11

SP 6 Puławy

21

12

SP 10 Puławy

14

D Gimnazja

 

Miejsce

Klub

Punkty

1

SP 1 Puławy

257

2

SP Samoklęski

126

3

SP Leszkowice

125

4

SP 3 Puławy

72

5

SP 2 Puławy

59

6

SP 6 Puławy   

52

7

SP Pożóg

48

8

SP Janowiec

42

9

SP Rudnik

37

10

SP 10 Puławy

36

11

PSP 23 Radom

35

12

SP Urszulin

21

13

SP 11 Puławy

18

14

SP 2 Dęblin

13

15

SP 1 Horodło

7

 

D Sz. średnie

Miejsce

Klub

Punkty

1

PG Urszulin

97

2

PG 1 Puławy

84

3

PG Krynki

58

4

PG 4 Puławy

51

5

PG 3 Hrubieszów

48

6

PG Adamów  

32

7

PG Horodle

29

8

PG Adamów

27

Ch Podstawówki

Miejsce

Klub

Punkty

1

PG 1 Puławy

89

2

PG Urszulin

88

3

PG Ostrówek

78

4

PG 4 Puławy

56

5

PG 2 Kozienice

47

6

PG Krynki  

35

7

PG Krężnica Jara

23

8

PG 2 Hrubieszów

19

9

PG 2 Puławy

15

Ch Gimnazja

Miejsce

Klub

Punkty

1

ZS 3 Puławy

120

2

ZSP Moniatycze

85

3

ZS 2 Lubartów

35

4

ZS 2 Hrubieszów

32

5

LO Olsztyn

29

6

ZST Puławy

23

 

Ch Sz. średnie

Miejsce

Klub

Punkty

1

LO I Puławy

193

2

ZS 2 Puławy

177

3

MOW Puławy

92

4

ZS 3 Hrubieszów

67

5

ZSZ 1 Dęblin

46

6

ZSZ 3 Starachowice

35

7

LO II Włodawa

29

8

ZS 1 Kozienice

24

9

ZS 1 Hrubieszów

18

10

ZST Puławy

13

11

ZS Wąwolnica

12

12

ZS 1 Puławy

10