ptkkf.pulawy.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Mistrzowie Województwa wyłonieni

Drukuj PDF

Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w kolarstwie MTB jakie odbyły się w ostatnią sobotę były ostatnim akcentem tegorocznej edycji Grand Prix Puław. Na starcie rywalizacji o tytuły na rok 2010 stanęło ponad 30 zawodników, którzy w zależności od kategorii wiekowej mieli do pokonania dystans od 6 do ponad 30 kilometrów, a biorąc pod uwagę nienajlepszą ostatnio aurę, nie było to najłatwiejsze.

W poszczególnych grupach tytuły mistrzowskie przypadły: Kobiety ? Judyta Wardzińska (Puławy); do 10 lat ? Maciej Tarłowski (Puławy); 11 ? 13 lat ? Mateusz Karasiński (Opatkowice); 14 ? 16 lat ? Krzysztof Wojdaszka (Końskowola); 17 ? 30 lat ? Przemysław Koza (CST Puławy); 31 lat i starsi ? Rafał Brzyski (Wąwolnica).

Kobiety 

Miejsce Imię i nazwisko Klub/miejscowość Punkty
1 Judyta Wardzińska    Puławy 20
2 Martyna Juszczuk Puławy 17
3 Karolina Wnuk Puławy 12

Chłopcy do 10 lat

Miejsce Imię i nazwisko Klub/miejscowość Punkty
1 Maciej Tarłowski Puławy 20
2 Mateusz Cywiński     Lublin 17
3 Eryk Grzeszczak Puławy 14
4 Kacper Cholewa Puławy 12
5 Konrad Karasiński      Opatkowice 11
6 Hubert Janasz    Puławy 10
7 Kamil Janasz Puławy 9

Chłopcy 11 - 13 lat

Miejsce Imię i nazwisko Klub/miejscowość Punkty
1 Mateusz Karasiński     Opatkowice 20
2 Piotr Pękala Mostostal Puławy 17
3 Jakub Śmietanko Mostostal Puławy 14
4 Robert Cieślak Puławy 12

Chłopcy 14 - 16 lat

Miejsce Imię i nazwisko Klub/miejscowość Punkty
1 Krzysztof Wojtaszka    Końskowola 20
2 Mikołaj Bajew Mostostal Puławy 17
3 Kamil Grenda Lublin 14
4 Michał Wnuk Puławy 12
5 Adam Kaczkowski   Puławy 11

Mężczyźni 17 - 30 lat

Miejsce Imię i nazwisko Klub/miejscowość Punkty
1 Przemysław Koza CST Puławy  20
2 Grzegorz Jazurek Lublin 17
3 Sebastian Brygoła Lublin 14
4 Adam Mijakowski  Carolina Medical Center 12
5 Damian Kowalczyk        LKKG Toro Bike Lublin 11
Michał Kostrzewa Radom 10

Mężczyźni 31 lat i starsi

Miejsce Imię i nazwisko Klub/miejscowość Punkty
1 Rafał Brzyski Wąwolnica 20
2 Tomasz Małasiewicz      Garbów 17
3 Dariusz Paszczyk Mayday Lublin 14
4 Andrzej Cywiński Lublin 12