ptkkf.pulawy.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Klasyfikacja generalna MTB 2022

Drukuj PDF

Dziewczęta do 10 lat

Miejsce Nazwisko i imię klub/miejscowość punkty
1. Maj Natalia Lublin 54
2. Mitura Łucja Jastków 45
3. Wróblewska Julia Atol Bike Puławy 40

 

Kobiety

Miejsce Nazwisko i imię klub/miejscowość punkty
1. Nowaczek Nikola Puławy 57
2. Mączka Julita Puławy 37
3. Silmanowicz Michalina Lublin 28
4. Silmanowicz Maja Lublin 24

 

Chłopcy do 10 lat

Miejsce Nazwisko i imię klub/miejscowość punkty
1. Beda Bartłomiej Mostostal Puławy 46
2. Mitura Ignacy Jastków 43
3. Sztembis Leon Jastków 37
4. Ogonowski Bartosz Puławy 34
5. Wróblewski Bartosz Atol Bike Puławy 26
6-7. Koza Krzysztof Puławy 20

Łuczkiewicz Ernest Vortune Equity Bike Team 20
8. Orzeł Antoni Radawiec Duży 14
9. Sztembis Jan Jastków 8
10. Beda Mikołaj Puławy 7

 

Chłopcy 11-14 lat

Miejsce Nazwisko i imię klub/miejscowość punkty
1. Szulowski Michał Mostostal Janowiec 57
2. Kuba Dawid Janowiec 45
3. Cywiński Piotr MayDay Lublin 36
4. Maj Przemysław Lublin 31
5. Szulowski Szymon Wojszyn 29
6. Szulowski Piotr Mostostal Janowiec 20
7. Beda Franciszek Mostostal Puławy 12
8. Szulowski Adam Mostostal Janowiec 10
9. Mączka Błażej Puławy 0


Chłopcy 15-17 lat

Miejsce Nazwisko i imię klub/miejscowość punkty
1. Nowaczek Dawid Puławy 40


Mężczyźni 18-35 lat

Miejsce Nazwisko i imię klub/miejscowość punkty
1. Mrowiec Karol Puławy 60
2. Kowalik Marcin Huragan Międzyrzec 31
3. Gawron Sebastian Jastków 29
4. Łuczkiewicz Kamil Vortune Eqity Bike Team 17
5-6. Trojak Krzysztof Lublin 14

Wójtowicz Wojciech Puławy 14
7. Piskorek Patryk Wierzchoniów 12
8. Żydek Paweł Vortune Eqity Bike Team 11


Mężczyźni 36 lat i starsi

Miejsce Nazwisko i imię klub/miejscowość punkty
1. Koza Przemysław Atol Bike Puławy 45
2. Kulik Marek Puławy 40
3. Błądek Tomasz Pułavelo Puławy 37
4. Wróblewski Wojciech Puławy 29
5-6. Kmiecik Łukasz Puławy 24

Orzeł Grzegorz Metro Bike 24
7. Modecki Gerard Vortune Equity Bike Team 20
8. Różalski Kamil Bike Boys Lublin 17
9-10. Lipa Marek Lublin 15

Gawron Marek Jastków 15
11. Brygoła Sebastian Lublin 14
12. Maj Kamil Bike Boys Lublin 12
13. Paszczyk Dariusz Lublin 11
14. Karp Łukasz Lublin 9
15. Wachocki Bartosz Warszawa 8
16. Bartusiak Marcin Vortune Equity Bike Team 6
17. Wójcik Marcin Bike Boys Lublin 4
18. Wiejak Krzysztof Wojszyn 3