ptkkf.pulawy.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Po raz XXX

Drukuj PDF

Ostatnim tenisowym akcentem tego sezonu był XXX drużynowy i indywidualny Wojewódzki Turniej  w ramach współzawodnictwa sportowego „Aktywni – zdrowi – sprawni”. W zmaganiach zespołowych wzięło udział 8 ekip, które w początkowej fazie walczyły w dwóch grupach eliminacyjnych z których dwie najlepsze awansowały do półfinału. Ostatecznie najlepsza okazała się drużyna Kłoczewa, która w finale po zaciętym pojedynku okazała się lepsza 2 – 1 od Daro Okrzeja. Z kolei w rywalizacji indywidualnej palma pierwszeństwa przypadła Marcinowi Grzybowi, a obok niego na podium stanęli Marian Wardzyński i Mariusz Wołowiecki.
Na zakończenie imprezy trzy najlepsze ekipy oraz pierwsza „szóstka” zmagań indywidualnych nagrodzona została okazałymi pucharami i nagrodami rzeczowymi, co możliwe było, jak i organizacja turnieju, dzięki wsparciu Urzędu Marszałkowskiego w Lublinie, któremu tą drogą składamy serdeczne podziękowania.

Turniej drużynowy

 

Eliminacje

Grupa A


Cisowianka Drzewce – Topspin Kurów   2 – 0
Daro Okrzeja – Lublin                2 – 0
Cisowianka Drzewce – Lublin          2 – 0
Daro Okrzeja – Topspin Kurów         2 – 0
Daro Okrzeja – Cisowianka Drzewce    2 – 0
Lublin – Topspin Kurów               2 – 0

1. Daro Okrzeja    
3 – 0  
6 – 0
2. Cisowianka Drzewce   
2 – 1  
4 – 2
3. Lublin
1 – 2 
2 – 4
4. Topspin Kurów
0 – 3 
0 – 6



Grupa B

Kłoczew – Waleczni Puławy           2 – 0
Małolaty Dęblin – Ściegienny        2 – 0
Małolaty Dęblin – Waleczni Puławy   2 – 0
Kłoczew – Ściegienny                2 – 1
Kłoczew – Małolaty Dęblin           2 – 1
Ściegienny – Waleczni Puławy        2 – 0

1.
Kłoczew 3 – 0  
6 – 2
2.
Małolaty Dęblin 2 – 1  
5 – 2
3.
Ściegienny
1 – 2 
3 – 4
4.
Waleczni Puławy    
0 – 3 
0 – 6



o VII miejsce
Topspin Kurów – Waleczni Puławy 2 – 0

o V miejsce
Ściegienny – Lublin  2 – 0

Półfinały
Daro Okrzeja – Małolaty Dęblin 2 – 1
Kłoczew – Cisowianka Drzewce 2 – 1


Finały
o III miejsce
Cisowianka Drzewce – Małolaty Dęblin 2 – 0

o I miejsce
Kłoczew – Daro Okrzeja 2 – 1


Klasyfikacja końcowa:
1. Kłoczew (Grzyb Marcin, Baran Robert, Ciołek Zbigniew)
2. Daro Okrzeja (Ciołek Dariusz, Wardzyński Marian, Trochim Marcin, Król Andrzej)
3. Cisowianka Drzewce (Gołębiowski Kamil, Włodarczyk Tomasz, Gawidziel Leszek, Czerniak Mariusz)
4. Małolaty Dęblin (Wołowiecki Mariusz, Słomka Artur, Sieroń Mikołaj)
5. Ściegienny (Grzybek Bogdan, Smaga Dariusz, Dydo Mariusz)
6. Lublin (Cyrankiewicz Mariusz, Kalita Robert, Maciąg Dominik)
7. Topspin Kurów (Jasiocha Sylwester, Matraszek Emil, Woźniak Kacper)
8. Waleczni Puławy (Zawadzki Ryszard, Zając Artur, Ciurkowski Tomasz)

 

Turniej indywidualny

Miejsce Imię i nazwisko Klub/miejscowość
1. Grzyb Marcin Kozienice
2. Wardzyński Marian Biała Podlaska
3. Wołowiecki Mariusz Dęblin
4. Gołębiowski Kamil Cisowianka Drzewce
5. Trochim Marcin Turze Rogi
6. Słomka Artur Niedrzwica Duża
7-8. Gawidziel Leszek Cisowianka Drzewce

Baran Robert Lubartów
9–12. Sieroń Mikołaj Dęblin

Dydo Mariusz Puławy

Cyrankiewicz Mariusz Lublin

Matraszek Emil Końskowola
13-16. Ciurkowski Tomasz Puławy

Zając Artur Puławy

Grzybek Bogdan Chodel

Król Andrzej Leopoldów
17-24. Matraszek Leszek Końskowola

Włodarczyk Tomasz Cisowianka Drzewce

Czerniak Mariusz Cisowianka Drzewce

Ciołek Zbigniew Kłoczew

Smaga Dariusz Opole Lubelskie

Kalita Robert Lublin

Ciołek Dariusz Okrzeja

Zawadzki Ryszard Puławy
25-26. Woźniak Kacper Opole Lubelskie

Jasiocha Sylwester Topspin Kurów