ptkkf.pulawy.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Klasyfikacja generalna GP Puław 2022

Drukuj PDF

Dziewczęta do 12 lat

Miejsce Nazwisko i imię Klub/miejscowość Punkty
1. Woś Barbara Wąwolnica 177
2. Łaszcz Nel Puławy 153
3. Dzwonnik Natalia Pożóg 42
4. Bartoszewska Aleksandra Puławy 17
5-6. Kuc Zuzanna Puławy 14

Nowak Ola Puławy 14
7. Maj Natalia Lublin 12

 

Kobiety

Miejsce Nazwisko i imię Klub/miejscowość Punkty
1. Woś Amelia Wąwolnica 151
2. Smyrgała Martyna Opole Lubelskie 120
3. Bronisz Paulina Puławy 80
4. Rułka Aleksandra Pulawy 42
5. Maj Małgorzata Puławy 34

 

Chłopcy do 12 lat

Miejsce Nazwisko i imię Klub/miejscowość Punkty
1. Niezbecki Marek Puławy 180
2. Smyrgała Bartosz Opole Lubelskie 118
3. Ochalski Marcel Puławy 90
4. Madejski Miłosz Dęblin 34
5. Madejski Mikołaj Dęblin 25
6. Tomaszewski Maciej Puławy 17
7. Janisz Tymon Końskowola 14
8-12. Kuc Wiktor Puławy 12

Bartoszewski Jerzy Puławy 12

Miszczak Marcel Puławy 12

Maj Przemysław Lublin 12

Kiljanek Pilip Puławy 12
13-14. Staszyński Mikołaj Puławy 11

Wałęga Wojciech Puławy 11
15. Oleśkiewicz Wiktor Końskowola 10
16. Bocianowski Jakub Puławy 9

 

Juniorzy

Miejsce Nazwisko i imię Klub/miejscowość Punkty
1. Witczak Hubert Karczmiska 137
2. Kopiński Piotr Osiny 136
3. Król Mateusz Puławy 74
4. Bochra Ignacy Karczmiska 53
5. Miller Bartłomiej Rogów 24
6. Taracha Kajetan Pożóg 20
7. Węgrzynowicz Filip Puławy 17
8-9. Winsztal Michał Puławy 14

Morgaś Jakub Puławy 14
10. Sitek Stanisław Puławy 11
11. Włodarczyk Filip Puławy 9
12. Hałas Damian Puławy 8

 

Seniorzy

Miejsce Nazwisko i imię Klub/miejscowość Punkty
1. Taracha Tadeusz Pożóg 131
2. Błaziak Robert Karczmiska 120
3. Siedliski Daniel Chodlik 116
4-5. Tuźnik Kacper Kazimierz Dolny 92

Dąbrowski Bogusław Puławy 92
6. Siedliski Tomasz Chodlik 78
7. Szczęśniak Krzysztof Puławy 46
8. Seredyn Dominik Puławy 37
9. Złotucha Sławomir Puławy 25
10-11. Czopek Maciej Karczmiska 21

Bronisz Radosław Puławy 21
12-13. Partycki Przemysław Puławy 20

Staręga Piotr Puławy 20
14. Kruk Paweł Puławy 16
15. Żmuda Daniel Puławy 11
16. Grochecki Łukasz Puławy 10
17-19. Lejmanowicz Tomasz Puławy 9

Bronisz Damian Puławy 9

Majchrzak Kamil Niezabitów 9
20. Maj Kamil Lublin 7
21-22. Kulik Robert Puławy 6

Jeżewski Jeremiasz Karczmiska 6
23-24. Sagadowski Krzysztof Puławy 1

Taracha Jan Pożóg 1