ptkkf.pulawy.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Tenisiści nie próżnują

Drukuj PDF

Już po raz trzeci w tym miesiącu spotkali się tenisiści stołowi biorący udział w naszych rozgrywkach. Niedzielny turniej (26 września) był kolejnym spotkaniem w ramach tegorocznej edycji Otwartego Grand Prix Puław. Tym razem rywalizowano w poszczególnych kategoriach wiekowych oraz deblu.
Po kilku godzinach zmagań w poszczególnych grupach triumfowali: Kamil Gołębiowski (16-39 lat), Leszek Gawidziel (40-55 lat), Krzysztof Moszczyński (56 lat i starsi) oraz Andrzej Głodek i Kamil Gołębiowski w deblu.
Na kolejny turniej zapraszamy 17 października od godz. 10.00 tradycyjnie na obiektach ZSO nr 1 im. KEN przy ul. Kaniowczyków w Puławach.

16-39 lat

Miejsce Nazwisko i imię Klub/miejscowość Punkty
1. Gołębiowski Kamil Cisowianka Drzewce 20
2. Bielecki Maciej Niedrzwica 17
3. Dydo Mariusz Puławy 14
4. Bocian Piotr Puławy 12
5. Bartoszuk Michał Dęblin 11
6. Teper Konrad Puławy 10

 

40-55 lat

Miejsce Nazwisko i imię Klub/miejscowość Punkty
1. Gawidziel Leszek Góra Puławska 20
2. Poświatowski Radosław Puławy 17
3. Bielecki Robert Niedrzwica 14
4. Ciurkowski Tomasz Puławy 12
5-6. Mitruczuk Piotr Puławy 10,5

Smaga Dariusz Opole Lubelskie 10,5
7-8. Zawadzki Ryszard Puławy 8,5

Jasiocha Sylwester Topspin Kurów 8,5
9. Kalita Robert Lublin 7

 

56 lat i starsi

Miejsce Nazwisko i imię Klub/miejscowość Punkty
1. Moszczyński Krzysztof Skoki 20
2. Grzybek Bogdan Chodel 17
3. Głodek Andrzej Żelechów 14
4. Skrzęta Sławomir Końskowola 12
5. Kowalczyk Stanisław Puławy 11
6. Matraszek Leszek Końskowola 10

 

Debel

Miejsce Nazwisko i imię Klub/miejscowość Punkty
1. Gołębiowski Kamil Cisowianka Drzewce 20
Głodek Andrzej Żelechów
2. Bartoszuk Michał Dęblin 17
Gawidziel Leszek Góra Puławska
3. Poświatowski Radosław Puławy 14
Bocian Piotr
4. Dydo Mariusz Puławy 12
Ciurkowski Tomasz
5-6. Bielecki Maciej Niedrzwica 10,5
Bielecki Robert

Moszczyński Krzysztof Skoki 10,5
Jasiocha Sylwester Topspin Kurów
7-8. Grzybek Bogdan Chodel 8,5
Smaga Dariusz Opole Lubelskie

Zawadzki Ryszard Puławy 8,5
Mitruczuk Piotr