ptkkf.pulawy.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Po raz XXIX

Drukuj PDF

W niedzielę 19 września odbyła się XXIX edycja Ogólnopolskiego drużynowego i indywidualnego turnieju tenisa stołowego o Puchar Prezesa PTKKF, która była za razem finałową rozgrywką prowadzonej wspólnie z Wojewódzkim TKKF akcji „12 miesięcy aktywności fizycznej” w tej dyscyplinie sportu.

W rywalizacji drużynowej na starcie stanęło 8 ekip, które w początkowej fazie rywalizowały w dwóch grupach eliminacyjnych z których po dwie najlepsze awansowały do półfinałów. Ostatecznie w decydującej finałowej rozgrywce znalazły się drużyny LOB Dęblin i Staruchy Zakrzówek, a konfrontacja ta zakończyła triumfem tych pierwszych 2 – 1.

Z kolei w zmaganiach indywidualnych najlepszy okazał się Dominik Joński (Dęblin), a obok niego na podium stanęli Wojciech Łatyński (Chełm) i Artur Słomka (Zakrzówek).

Na zakończenie rywalizacji wszystkie zespoły nagrodzone zostały okazałymi pucharami, a najlepsza „trójka” dodatkowo nagrodami rzeczowymi. Pucharami i nagrodami rzeczowymi uhonorowano również pierwszą „szóstkę” zmagań indywidualnych. Taka pula nagród jak również sama możliwość rozegrania imprezy była możliwa dzięki wsparciu Urzędu Marszałkowskiego w Lublinie i Urzędu Miasta Puławy, którym tą drogą składamy wielkie podziękowania bo uczestnicy zaczęli się już umawiać na przyszły rok.

Turniej Finałowy w ramach akcji WTKKF „12 miesięcy aktywności fizycznej”

Turniej drużynowy

Eliminacje

Grupa A

Staruchy Zakrzówek – TKKF Chełm   2 – 0
LOB Dęblin – TKKF Chełm   2 – 0
Staruchy Zakrzówek – Topspin I Kurów   2 – 1
Topspin I Kurów – TKKF Chełm   2 – 1
Staruchy Zakrzówek – LOB Dęblin   2 – 0
LOB Dęblin – Topspin I Kurów   2 – 0

1. Staruchy Zakrzówek   
3 – 0 
6 – 0
2. LOB Dęblin
2 – 1 
4 – 2
3. Topspin I Kurów
1 – 2
1 – 5
4. TKKF Chełm
0 – 3 
1 – 6 



Grupa B

Cisowianka Drzewce – TKKF Puławy   2 – 0
Skoki – Topspin II Kurów   2 – 0
Cisowianka Drzewce – Topspin II Kurów   2 – 1
Skoki – TKKF Puławy   2 – 0
TKKF Puławy – Topspin II Kurów   2 – 0
Cisowianka Drzewce – Skoki   2 – 1

1.
Cisowianka Drzewce 3 – 0 
6 – 2
2.
Skoki
2 – 1 
5 – 2
3.
TKKF Puławy
1 – 2
3 – 4
4.
Topspin II Kurów
0 – 3 
0 – 6 



o VII miejsce
TKKF Chełm – Topspin II Kurów   2 – 0

o V miejsce
TKKF Puławy – Topspin I Kurów   2 – 0

Półfinały
Staruchy Zakrzówek – Skoki   2 – 1
LOB Dęblin – Cisowianka Drzewce   2 – 1


Finały
o III miejsce
Skoki – Cisowianka Drzewce   2 – 0

o I miejsce
LOB Dęblin – Staruchy Zakrzówek   2 – 1


Klasyfikacja końcowa:
1. LOB Dęblin (Wołowiecki Mariusz, Sieroń Mikołaj, Wojdat Jakub)
2. Staruchy Zakrzówek (Taczalski Marek, Łata Mirosław, Słomka Artur)
3. Skoki (Moszczyński Krzysztof, Baran Robert, Joński Dominik)
4. Cisowianka Drzewce (Gawidziel Leszek, Gołębiowski Kamil, Włodarczyk Tomasz)
5. TKKF Puławy (Poświatowski Radosław, Dydo Mariusz, Ciurkowski Tomasz)
6. Topspin I Kurów (Jasiocha Sylwester, Matraszek Emil, Woźniak Kacper)
7. TKKF Chełm (Łatyński Wojciech, Rymczuk Zbigniew, Linde Piotr)
8. Topspin II Kurów (Zawadzki Ryszard, Zając Artur, Zgierski Andrzej)

 

Turniej drużynowy

Miejsce Imię i nazwisko Klub/miejscowość
1. Joński Dominik Dęblin
2. Łatyński Wojciech Chełm
3. Słomka Artur Zakrzówek
4. Wołowiecki Mariusz LOB Dęblin
5. Baran Robert Lubartów
6. Gołębiowski Kamil Cisowianka Drzewce
7-8. Sieroń Mikołaj LOB Dęblin

Rymczuk Zbigniew Chełm
9–12. Łata Mirosław Opole Lubelskie

Wojdat Jakub LOB Dęblin

Moszczyński Krzysztof Skoki

Taczalski Marek Zakrzówek
13-16. Matraszek Emil Końskowola

Zgierski Andrzej Lubartów

Dydo Mariusz Puławy

Poświatowski Radosław Puławy
17-24. Bocian Piotr Puławy

Ciurkowski Tomasz Puławy

Kalita Robert Lublin

Jasiocha Sylwester Topspin Kurów

Woźniak Kacper Opole Lubelskie

Włodarczyk Tomasz Cisowianka Drzewce

Gawidziel Leszek Góra Puławska

Zając Artur Puławy
25-26. Zawadzki Ryszard Puławy

Linde Piotr Chełm