ptkkf.pulawy.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Klasyfikacja generalna GP 2021 w kolarstwie MTB

Drukuj PDF

Dziewczęta do lat 10

Miejsce Nazwisko i imię klub/miejscowość punkty
1. Mączka Julita Puławy 60
2. Silmanowicz Michalina Lublin 54
3. Silmanowicz Maja Lublin 45
4. Kusińska Alicja Lublin 24
5. Wiejak Oliwia Wojszyn 17
6. Wałach Zofia Puławy 14
7. Mitura Łucja Piotrawin 12

 

Kobiety

Miejsce Nazwisko i imię klub/miejscowość punkty
1. Nowaczek Nikola Puławy 69
2. Soleniec Anita Asol Bike Skowieszyn 65
3-4. Soleniec Klaudia Asol Bike Skowieszyn 37
Gregosiewicz Agnieszka Lublin 37
5. Smolak Zuzanna Asol Bike Skowieszyn 23
6-7. Mitura Patrycja Mayday Kurów 20
Brus Dominika Lublin 20
8. Orzeł Gabriela LKKG Radawiec Duży 11

 

Chłopcy do lat 10

Miejsce Nazwisko i imię klub/miejscowość punkty
1. Beda Franciszek Puławy 91
2. Cywiński Piotr Mayday Kurów 88
3. Beda Bartłomiej Puławy 49
4. Sztembis Leon LKKG Jastków 40
5. Orzeł Antoni LKKG Radawiec Duży 37
6. Mitura Ignacy Piotrawin 28
7. Kiedrowicz Ignacy Lublin 21
8. Gregorczyk Bartosz Lublin 20
9. Ogonowski Bartosz Puławy 18
10. Koza Krzysztof Puławy 15
11. Beda Mikołaj Puławy 13
12-14. Kowalski Piotr Kurów 12
Pyszczak Wojciech Puławy 12
Gregosiewicz Antoni LKKG Lublin 12
15-16. Grzechnik Bastian Puławy 11
Sztembis Jan LKKG Jastków 11
17-18. Kosmala Marcel Puławy 10
Wasilewski Maks Warszawa 10
19-20. Nowakowski Nikodem Lublin 9
Stawicki Tymoteusz Lublin 9
21. Stawicki Witold Lublin 8
22-23. Jusiak Jan Jastków 5
Niemirski Wojciech Lublin 5
24. Siewierski Mikołaj Lublin 4
25. Kusiński Adam Lublin 3
26-28. Rajewicz Kastiel Puławy 1
Golonka Michał Czeremcha 1
Niemirski Marcel Lublin 1

 

Chłopcy 11-14 lat

Miejsce Nazwisko i imię klub/miejscowość punkty
1. Górniak Wiktor Skowieszyn 60
2. Mączka Błażej Puławy 34
3-4. Maszkołowski Mateusz Mayday Kurów 20
Rzechuła Jakub Agros Zamość 20
5-6. Kamiński Bartłomiej Mayday Kurów 17
Wasilewski Oskar Agros Zamość 17
7-8. Kowalczyk Jakub Mayday Kurów 14
Wysocki Bartłomiej Agros Zamość 14
9-10. Mączka Błażej Puławy 12
Stręczywilk Jakub Agros Zamość 12
11-12. Gołda Piotr Lublin 11
Kosmala Bartosz Puławy 11
13. Łuczkiewicz Mikołaj Mayday Kurów 10

 

Chłopcy 15-17 lat

Miejsce Nazwisko i imię klub/miejscowość punkty
1. Nowaczek Dawid Puławy 100

 

Mężczyźni 18-30 lat

Miejsce Nazwisko i imię klub/miejscowość punkty
1. Mrowiec Karol Pułavelo Puławy 60
2. Grenda Kamil ETI LKKG 37
3. Michalski Michał ETI LKKG 31
4. Gawron Sebastian ETI LKKG 29
5. Anasiak Nikodem Radom 20
6. Wyczółkowski Paweł Puławy 0

 

Mężczyźni 31 lat i starsi

Miejsce Nazwisko i imię klub/miejscowość punkty
1. Błądek Tomasz Pułavelo Puławy 74
2. Kulik Marek Metro Bikes 57
3. Koza Przemysław Atol Bike Puławy 48
4. Lipa Marek Lublin 38
5-6. Maj Kamil Bike Boys 34
Wróblewski Wojciech Atol Bike Puławy 34
7. Orzeł Grzegorz ETI LKKG 31
8. Brygoła Sebastian Lublin 27
9. Gawron Marek LKKG Jastków 26
10-11. Trojak Krzysztof Wydolność.pl 22
Kozłowski Bartosz Pułavelo 22
12-13. Różalski Kamil Bike Boys 20
Kubicz Rafał Lublin 20
14-15. Sztembis Michał Sofar Solar LKKG 18
Bereza Bartłomiej Lublin 18
16-17. Paszczyk Dariusz Lublin 17
Siewierski Tomasz Vortune Eqvity Bike Team 17
18. Modecki Gerard Vortuna Bike Team 12
19. Wójtowicz Wojciech Puławy 11
20-21. Wójcik Mariusz Bike Boys 10
Pańko Łukasz Wydolność.pl 10
22. Rybak Przemysław Pułavelo 9
23-24. Kmiecik Łukasz Pułavelo 8
Beda Karol Atol Bike Puławy 8
25. Wójcik Łukasz GTC Garage Świdnik 7
26-27. Lewkowski Andrzej Lublin 6
Wasilewski Mateusz Warszawa 6
28. Byczyk Mariusz Lublin 4
29-30. Małyska Emil Lublin 1
Gierała Robert Lublin 1
31-34. Bala Tomasz Puławy 0
Wiejak Rafał Puławy 0
Bartusiak Marcin Vortuna Bike Team 0
Sadura Marcin Pułavelo 0
1.    Błądek Tomasz    Pułavelo Puławy    74
2.    Kulik Marek    Metro Bikes    57
3.    Koza Przemysław    Atol Bike Puławy    48
4.    Lipa Marek    Lublin    38
5-6.    Maj Kamil    Bike Boys     34
Wróblewski Wojciech    Atol Bike Puławy    34
7.    Orzeł Grzegorz    ETI LKKG    31
8.    Brygoła Sebastian    Lublin    27
9.    Gawron Marek    LKKG Jastków    26
10-11.    Trojak Krzysztof    Wydolność.pl    22
Kozłowski Bartosz    Pułavelo    22
12-13.    Różalski Kamil    Bike Boys     20
Kubicz Rafał    Lublin    20
14-15.    Sztembis Michał    Sofar Solar LKKG    18
Bereza Bartłomiej    Lublin    18
16-17.    Paszczyk Dariusz    Lublin    17
Siewierski Tomasz    Vortune Eqvity Bike Team    17
18.    Modecki Gerard    Vortuna Bike Team    12
19.    Wójtowicz Wojciech    Puławy    11
20-21.    Wójcik Mariusz    Bike Boys     10
Pańko Łukasz    Wydolność.pl    10
22.    Rybak Przemysław    Pułavelo    9
23-24.    Kmiecik Łukasz    Pułavelo    8
Beda Karol    Atol Bike Puławy    8
25.    Wójcik Łukasz    GTC Garage Świdnik    7
26-27.    Lewkowski Andrzej    Lublin    6
Wasilewski Mateusz    Warszawa    6
28.    Byczyk Mariusz    Lublin    4
29-30.    Małyska Emil    Lublin    1
Gierała Robert    Lublin    1
31-34.    Bala Tomasz    Puławy    0
Wiejak Rafał    Puławy    0
Bartusiak Marcin    Vortuna Bike Team    0
Sadura Marcin    Pułavelo    0