ptkkf.pulawy.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Kolarze po raz drugi

Drukuj PDF

W sobotę 22 sierpnia odbył się II wyścig tegorocznej edycji Otwartego Grand Prix Puław w kolarstwie MTB. Przy upalnej pogodzie na bardzo urozmaiconej technicznie trasie o długości od 2,5 do ponad 20 km ( w zależności od kategorii wiekowej) zmagało się prawie 40 zawodników, a prawdziwymi gwiazdami imprezy byli najmłodsi uczestnicy poruszający się jeszcze na rowerkach biegowych. Ostatecznie po emocjonującej walce w poszczególnych grupach triumfowali: Wójcik Julia (do 10 lat), Wasil Magdalena (kobiety), Beda Franciszek (do 10 lat), Nowaczek Dawid (11-14 lat) i Marek Kulik (elita).
Kolejny wyścig odbędzie się 12 września od godz. 9.30 (grupy powyżej 15 lat) i nie wcześniej jak 10.30 grupy młodsze. Zapraszamy!!!

 

Dziewczęta do 10 lat

 

Miejsce Nazwisko i imię Klub/miejscowość Punkty
1. Wójcik Julia Lublin 20
2. Wiejak Zuzanna Puławy 17
3. Wiejak Hanna Puławy 14

 

Kobiety

Miejsce Nazwisko i imię Klub/miejscowość Punkty
1. Wasil Magdalena Isover MTB Lublin 20
2. Jusiak Julia LKKG Jastków 17
3. Wójcik Wiktoria Lublin 14
4. Nowaczek Nikola Puławy 12
5. Jusiak Jagoda LKKG Jastków 11

 

Chłopcy do 10 lat

Miejsce Nazwisko i imię Klub/miejscowość Punkty
1. Beda Franciszek Puławy 20
2. Kulik Tymon Puławy 17
3. Beda Bartłomiej Puławy 14
4. Glegoła Igor Kozienice 12
5. Wiejak Jan Puławy 11
6. Beda Mikołaj Puławy 10
7. Glegoła Eryk Kozienice 9

 

Chłopcy 11-14 lat

Miejsce Nazwisko i imię Klub/miejscowość Punkty
1. Nowaczek Dawid Puławy 20

 

Mężczyźni 31 lat i starsi

Miejsce Nazwisko i imię Klub/miejscowość Punkty
1. Kulik Marek Puławy 20
2. Maj Kamil Atol Bike Puławy 17
3. Sztembis Michał LKKG Jastków 14
4. Orzeł Grzegorz LKKG Lublin 12
5. Koza Przemysław Atol Bike Puławy 11
6. Łuczkiewicz Kamil Isover MTB Lublin 10
7. Sztal Sebastian Bike Room Team 9
8. Modecki Gerard Isover MTB Lublin 8
9. Lipa Marek Lublin 7
10. Beda Karol Atol Bike Puławy 6
11. Borkowski Sylwester Isover MTB Lublin 5
12. Bartusiak Marcin Isover MTB Lublin 4
13. Wójcik Marcin Lublin 3
14. Trojak Krzysztof Puławy 2
15. Wójcik Łukasz GTC Garage Świdnik 1
16. Jusiak Jacek LKKG Jastków 1
17. Wróblewski Wojciech Atol Bike Puławy nu