ptkkf.pulawy.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Tenisiści wrócili

Drukuj PDF

Po ponad 3 miesiącach przerwy spowodowanej pandemią w minioną sobotę, 27 czerwca, odbył się IV turniej tegorocznej edycji Grand Prix Puław w tenisie stołowym. Do rywalizacji, która odbyła się w kategoriach wiekowych i indywidualnym turnieju open stanęło prawie  40 zawodników z terenu praktycznie całej Lubelszczyzny i nie tylko. W poszczególnych grupach triumfowali: Grzyb Marcin (16-39 lat i open), Wardzyński Marian (40 – 55 lat) i Bigaj Leszek (56 lat i starsi).
Kolejne turnieje, przynajmniej taką mamy nadzieję, odbywać się będą zgodnie z wcześniejszym terminarzem (ewentualnie zmianie mogą ulec jedynie grupy rywalizujące poszczególnego dnia ale te zmiany pojawią się w terminarzu nieco później) i zawodnicy wrócą do stołów we wrześniu po wakacyjnej przerwie.

16-39 lat

Miejsce Nazwisko i imię Klub/miejscowość Punkty
1. Grzyb Marcin Adamów 20
2. Gołebiowski Kamil Topspin Kurów 17
3. Joński Dominik Dęblin 14
4. Domagalski Cezary Puławy 12
5-6. Sajnaj Grzegorz Łęczna 10,5

Bocian Piotr Puławy 10,5
7-8. Dydo Mariusz Puławy 8,5

Wołowiecki Mariusz LOB Dęblin 8,5
9-12. Kulpa Marcin Lublin 5,5

Matraszek Emil Końskowola 5,5

Sieroń Mikołaj LOB Dęblin 5,5

Woźniak Kacper Sygnał Lublin 5,5
13-16. Champerek Michał Bełżyce 1,5

Gzubicki Rafał LOB Dęblin 1,5

Lipska Agata Lubartów 1,5

Rak Daniel Bychawa 1,5
17-19 Lipska Anna Lubartów 0

Wójcik Julia Lubartów 0

Żaczek Marcin Żelechów 0


40-55 lat

Miejsce Nazwisko i imię Klub/miejscowość Punkty
1. Wardzyński Marian Biała Podlaska 20
2. Jasiocha Sylwester Topspin Kurów 17
3. Poświatowski Radosław Puławy 14
4. Burdzicki Zbigniew Biała Podlaska 12
5-6. Ciurkowski Marek Puławy 10,5

Mitruczuk Piotr Puławy 10,5
7-8. Zając Artur Puławy 8,5

Zawadzki Ryszard Puławy 8,5
9-10. Kuta Marta Topspin Kurów 6,5

Ciurkowski Tomasz Puławy 6,5


56 lat i więcej

Miejsce Nazwisko i imię Klub/miejscowość Punkty
1. Bigaj Leszek Lublin 20
2. Plachta Marek Kozienice 17
3. Skrzęta Slawomir Końskowola 14
4. Pańczyk Waldemar Puławy 12
5-6. Matraszek Leszek Końskowola 10,5

Kowalczyk Stanisław Puławy 10,5
7. Kotulski Bogdan Puławy 9


OPEN

Miejsce Nazwisko i imię Klub/miejscowość Punkty
1. Grzyb Marcin Adamów 25
2. Wardzyński Marian Biała Podlaska 22
3. Gołębiowski Kamil Topspin Kurów 19
4. Sajnaj Grzegorz Łęczna 17
5-6. Matraszek Emil Końskowola 15,5

Wołowiecki Mariusz LOB Dęblin 15,5
7-8. Wójcik Julia Lubartów 13,5

Dydo Mariusz Puławy 13,5
9-12. Rak Daniel Bychawa 10,5

Ciurkowski Tomasz Puławy 10,5

Domagalski Cezary Puławy 10,5

Joński Dominik Dęblin 10,5
13-16. Ciurkowski Marek Puławy 6,5

Sieroń Mikołaj LOB Dęblin 6,5

Poświatowski Radosław Puławy 6,5

Gzubicki Rafał LOB Dęblin 6,5
17-24. Bocian Piotr Puławy 1,5

Lipska Anna Lubartów 1,5

Skrzęta Sławomir Końskowola 1,5

Mitruczuk Piotr Puławy 1,5

Chemperek Michał Bełżyce 1,5

Burdzicki Zbigniew Biała Podlaska 1,5

Żaczek Marcin Żelechów 1,5

Jasiocha Sylwester Topspin Kurów 1,5
25-32. Woźniak Kacper Sygnał Lublin 0

Bigaj Leszek Lublin 0

Płachta Marek Kozienice 0

Lipska Agata Lubartów 0

Kotulski Bogdan Puławy 0

Pańczyk Waldemar Puławy 0

Zawadzki Ryszard Puławy 0

Matraszek Leszek Końskowola 0
33-36. Kuta Marta Topspin Kurów 0

Zając Artur Puławy 0

Kowalczyk Stanisław Puławy 0

Kulpa Marcin Lublin 0