ptkkf.pulawy.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Mistrzowie wyłonieni

Drukuj PDF

W sobotę 7 marca odbyły się Otwarte Mistrzostwa Puław na rok 2020 w szachach w których udział wzięło prawie 50 zawodników. Tym razem rywalizacja w przeciwieństwie do turniejów Grand Prix toczyła się w systemie 7–rundowym i po kilku godzinach zmagań w poszczególnych grupach triumfowali: Woś Amelia (dziewczęta, Bronisz Paulina (kobiety), Niezbecki Marek (Chłopcy), Kopiński Piotr (juniorzy) i Seredyn Dominik (seniorzy).
Kolejny turniej w ramach Grand Prix Puław 2020 odbędzie się w sobotę 4 kwietnia tradycyjnie od godz. 10.00 w gościnnych progach Młodzieżowego Domu Kultury, ul. Sieroszewskiego 4 w Puławach.

Dziewczęta do lat 12

Miejsce Nazwisko i imię Klub/miejscowość Punkty
1. Woś Amelia Puławy 25
2. Maj Małgorzata Puławy 22
3. Rułka Aleksandra Puławy 19
4. Woś Barbara Puławy 17
5. Ozga Aleksandra Puławy 16
6. Łaszcz Nel Puławy 15
7. Bratoszewska Aleksandra Puławy 14
8. Wałach Zofia Puławy 13
9. Mączka Julita Puławy 12

 

Kobiety

Miejsce Nazwisko i imię Klub/miejscowość Punkty
1. Bronisz Paulina Puławy 25
2. Maj Natalia Puławy 22

 

Chłopcy do lat 10

Miejsce Nazwisko i imię Klub/miejscowość Punkty
1. Niezbecki Marek Puławy 25
2. Miller Bartłomiej Rogów 22
3. Miszczak Marcel Puławy 19
4. Beda Franciszek Puławy 17
5. Beda Bartłomiej Puławy 16
6. Bratoszewski Jerzy Puławy 15

 

Juniorzy

Miejsce Nazwisko i imię Klub/miejscowość Punkty
1. Kopiński Piotr Osiny 25
2. Węgrzynowicz Filip Puławy 22
3. Sitek Stanisław Puławy 19
4. Taracha Jan Pożóg 17
5. Morgaś Jakub Puławy 16
6. Taracha Kajetan Pożóg 15
7. Głodek Andrzej Ryki 14

 

Seniorzy

Miejsce Nazwisko i imię Klub/miejscowość Punkty
1. Seredyn Dominik Puławy 25
2. Szczęśniak Krzysztof Puławy 22
3. Dudziak Jan Opole Lubelskie 19
4. Taracha Tadeusz Pożóg 17
5. Kruk Paweł Puławy 16
6. Zagozdon Piotr Opole Lubelskie 15
7. Błaziak Robert Karczmiska 14
8. Bronisz Radosław Puławy 13
9. Bronisz Damian Puławy 12
10. Złotucha Sławomir Niezdów 11
11. Głodek Tomasz Ryki 10
12. Wolszczak Wojciech Puławy 9
13. Dąbrowski Bogusław Puławy 8
14. Brzozowski Radosław Puławy 7
15. Siedliski Tomasz Chodlik 6
16. Tabor Filip Karczmiska 5
17. Tokarczyk Mirosław Puławy 4
18. Kubal Grzegorz Puławy 3
19. Kot Damian Puławy 2
20. Bocianowski Piotr Puławy 1