ptkkf.pulawy.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Tenisiści zakończyli sezon

Drukuj PDF

Ostatnim akcentem tegorocznego sezonu tenisa stołowego był turniej finałowy w którym prawo występu miały najlepsze „ósemki” klasyfikacji generalnej w poszczególnych kategoriach wiekowych i deblu oraz „szesnastka” w zmaganiach open. Mimo, że na starcie z różnych przyczyn zabrakło niektórych zawodników, a finałowe zmagania miały już charakter typowo towarzyski to jednak emocji nie zabrakło i byliśmy świadkami wielu zaciętych pojedynków. Ostatecznie w poszczególnych grupach najlepsi okazali się: Dominik Maciąg (16-39 lat), Krzysztof Moszczyński (40-55 lat), Bogdan Grzybek (56 lat i starsi), Mariusz Dydo (open), Mariusz Dydo/Tomasz Ciurkowski (debel). Po zakończeniu zmagań sportowych odbyło się uroczyste podsumowanie tegorocznego sezonu (łącznie sklasyfikowano prawie 90 zawodników) podczas którego medaliści w poszczególnych kategoriach (szóstka w open) nagrodzeni zostali okazałymi pucharami i nagrodami rzeczowymi, co możliwe było dzięki wsparciu całego cyklu przez Urząd Miasta Puławy i Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego którym tą drogą składamy serdeczne podziękowania.
Pełne wyniki klasyfikacji generalnej w dziale dyscypliny/tenis stołowy/klasyfikacja GP.
Początek nowego sezonu 2020 planowany jest wstępnie na dzień 26 stycznia jednak prosimy o śledzenie komunikatów na naszej stronie i facebooku.

 

16-39 lat

Miejsce Nazwisko i imię Klub/miejscowość
1. Maciąg Dominik Heksa Niedrzwica
2. Domagalski Cezary Puławy
3. Dydo Mariusz Puławy
4. Matraszek Emil Końskowola
5-6. Kępka Jacek Rudy
Bocian Piotr Puławy

 

40-55 lat

Miejsce Nazwisko i imię Klub/miejscowość
1. Moszczyński Krzysztof Skoki
2. Smaga Dariusz Opole Lubelskie
3. Jasiocha Sylwester Topspin Kurów
4. Bigaj Leszek Lublin
5-6. Poświatowski Radosław Puławy
Matraszek Kazimierz Wronów
7-8. Mitruczuk Piotr Puławy
Ciurkowski Marek Puławy

 

56 lat i starsi

Miejsce Nazwisko i imię Klub/miejscowość
1. Grzybek Bogdan Chodel
2. Berliński Tadeusz Puławy
3. Płachta Marek Kozienice
4. Pańczyk Waldemar Puławy
5-6. Matraszek Leszek Końskowola
Kotulski Bogdan Puławy

 

OPEN

Miejsce Nazwisko i imię Klub/miejscowość
1. Dydo Mariusz Puławy
2. Domagalski Cezary Puławy
3. Bocian Piotr Puławy
4. Poświatowski Radosław Puławy
5-6. Grzybek Bogdan Chodel
Matraszek Emil Końskowola
7-8. Smaga Dariusz Opole Lubelskie
Jasiocha Sylwester Topspin Kurów
9-12. Kępka Jacek Rudy
Mitruczuk Piotr Puławy
Płachta Marek Kozienice
Ciurkowski Marek Puławy
13-16. Matraszek Kazimierz Wronów
Berliński Tadeusz Puławy
Zając Artur Puławy
Ciurkowski Tomasz Puławy

 

Debel

Miejsce Nazwisko i imię Klub/miejscowość
1. Dydo Mariusz Puławy
Ciurkowski Tomasz
2. Poświatowski Radosław Puławy
Bocian Piotr
3. Grzybek Bogdan Chodel
Smaga Dariusz Opole Lubelskie
4. Kępka Jacek Rudy
Matraszek Kazimierz Wronów
5. Mitruczuk Piotr Puławy
Berliński Tadeusz