ptkkf.pulawy.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Po raz XIX o Puchary

Drukuj PDF

Na pożegnanie wiosennego sezonu byliśmy organizatorem XIX już edycji Ogólnopolskiego turnieju tenisa stołowego o Puchary Prezesa PTKKF (drużynowy) i Przewodniczącego Rady Miasta Puławy (indywidualny).

W pierwszej części zmagań wzięło udział 11 zespołów z których najlepsza okazała się pierwsza ekipa TKKF Chełm przed MKS I Puławy i POD 50 Lublin. Zwłaszcza miejsce na podium tych ostatnich należy uznać za sporą niespodziankę zwłaszcza, że już w eliminacjach o mały włos nie padli z puławskimi Oldbojami.

Z kolei w turnieju indywidualnym w czołówce w większości plasowali się faworyci, jednak kilka niespodzianek również się zdarzyło, na co z pewnością pewny wpływ miały bardzo ciężkie warunki na hali, a będące konsekwencją panujących tego dnia upałów i kilkunastu godzin zmagań. Jednak za rok już kolejna jubileuszowa XX edycja.


XIX Ogólnopolski turniej tenisa stołowego Puławy 2010

Turniej drużynowy o Puchar Prezesa PTKKF

Eliminacje

Grupa A
Wojciechówka ? TKKF II Chełm 3 ? 0
Trela Adam 1, Widyński Janusz 1,5; Ciołek Zbigniew 0,5

MKS II Puławy ? Kurów 3 ? 0
Matraszek Piotr 1,5; Radosław Poświatowski 1; Leszek Gawidziel 0,5

TKKF II Chełm ? Kurów 3 ? 0
Kozłowski Jacek 1,5; Głuszek Marek 1; Kalinowski Artur 0,5

Wojciechówka ? MKS II Puławy 2 ? 1
Widyński Janusz 1,5; Ciołek Zbigniew 0,5 ? Poświatowski Radosław 1

Wojciechówka ? Kurów 3 ? 0
Ciołek Zbigniew 1,5; Trela Adam 1; Widyński Janusz 0,5

TKKF II Chełm ? MKS II Puławy 2 ? 1
Głuszek Marek 1, Kozłowski Jacek 0,5; Kalinowski Artur 0,5 ? Poświatowski Radosław 1

1. Wojciechówka 3 7-1
2. TKKF II Chełm 2 5-4
3. MKS II Puławy 1 5-4
4. Kurów 0 0-8

Grupa B
MKS I Puławy ? LOB Dęblin 2 ? 1
Baran Robert 1; Domagalski Cezary 1 ? Bartoszuk Michał 0,5; Joński Dominik 0,5

POD 50 Lublin ? Oldboje Puławy 2 ? 1
Chawryło Roman 1; Bigaj Leszek 0,5; Futa Marek 0,5 ? Chojnacki Zbigniew 1

MKS I Puławy ? Oldboje Puławy 3 ? 0
Baran Robert 1,5; Matraszek Emil 1; Domagalski Cezary 0,5

POD 50 Lublin ? LOB Dęblin 3 ? 0
Futa Marek 1,5; Chawryło Roman 1; Bigaj Leszek 0,5

MKS I Puławy ? POD 50 Lublin 2 ? 1
Baran Robert 1,5; Domagalski Cezary 0,5

Oldboje Puławy ? LOB Dęblin 3 ? 0
Chojnacki Zbigniew 1,5; Berliński Tadeusz 1; Pańczyk Waldemar 0,5

1. MKS I Puławy 3 7-2
2. POD 50 Lublin 2 6-3
3. Oldboje Puławy 1 4-5
4. LOB Dęblin 0 1-8

Grupa C
TKKF I Chełm ? Adamów 3 ? 0
Linde Piotr 1,5; Łatyński Wojciech 1; Rymczuk Zbigniew 0,5

Dęblin ? Adamów 2 ? 1
Sidoruk Tadeusz 1,5; Utnicki Mirosław 0,5 ? Jóźwik Konrad 0,5

TKKF I Chełm ? Dęblin 3 ? 0
Rymczuk Zbigniew 1,5; Łatyński Wojciech 1; Linde Piotr 0,5

1. TKKF I Chełm 2 6-0
2. Dęblin 1 2-4
3. Adamów 0 1-5

Półfinały

POD 50 Lublin ? Wojciechówka 2 ? 1
Bigaj Leszek 1,5; Futa Marek 0,5 ? Trela Adam 1

MKS I Puławy ? Dęblin 2 ? 1
Baran Robert 1,5; Matraszek Emil 0,5 ? Utnicki Mirosław 1

TKKF I Chełm ? TKKF II Chełm 2 ? 1
Linde Piotr 1,5; Rymczuk Zbigniew 0,5 ? Kozłowski Jacek 1

Finały

Miejsca IV ? VI

TKKF II Chełm ? Dęblin 2 ? 1
Kalinowski Artur 1; Kozłowski Jacek 0,5; Głuszek Marek 0,5 ? Sidoruk Tadeusz 1

Wojciechówka ? Dęblin 2 ? 0
Ciołek Zbigniew 1; Widyński Janusz 1

Wojciechówka ? TKKF II Chełm 2 ? 0
Ciołek Zbigniew 1; Widyński Janusz 1

Miejsca I ? III

TKKF I Chełm ? MKS I Puławy 2 ? 1
Łatyński Wojciech 1,5; Linde Piotr 0,5 ? Baran Robert 1

MKS I Puławy ? POD 50 Lublin 2 ? 0
Baran Robert 1; Matraszek Emil 1

TKKF I Chełm ? POD 50 Lublin 2 ? 0
Łatyński Wojciech 1; Rymczuk Wojciech 1

Klasyfikacja końcowa:
1. TKKF I Chełm
2. MKS I Puławy
3. POD 50 Puławy
4. Wojciechówka
5. TKKF II Chełm
6. Dęblin
7. Oldboje Puławy
8. MKS II Puławy
9. Adamów
10. LOB Dęblin
11. Kurów

Turniej indywidualny o Puchar Przewodniczącego Rady Miasta Puławy

1. Marcin Grzyb (Adamów)
2. Łatyński Wojciech (Chełm)
3. Trela Adam (Lipsko)
4. Widyński Janusz (Łucka)
5. Kalinowski Artur (Chełm)
6. Baran Robert (Lubartów)
7-8. Poświatowski Radosław (MKS Puławy)
      Ciołek Zbigniew  (Wojciechówka)
9-12. Matraszek Emil (MKS Puławy)
        Futa Marek (Lublin)
        Rymczuk Zbigniew (Chełm)
        Głuszek Marek (Chełm)
13-16. Pańczyk Waldemar (Puławy)
          Linde Piotr (Chełm)
          Gawidziel Leszek (MKS Puławy)
          Sidoruk Tadeusz (Dęblin)
17-24. Chojnacki Zbigniew (Puławy)
          Chawryło Roman (Lublin)
          Kozłowski Jacek (Chełm)
          Matraszek Piotr (MKS Puławy)
          Bigaj Leszek (Lublin)
          Joński Dominik (Dęblin)
          Moszczyński Krzysztof (Dęblin)
          Walczak Emilia (Dęblin)
25-32. Berliński Tadeusz (Puławy)
          Jóźwik Konrad (Adamów)
          Mateusiak Krystian (Adamów)
          Domagalski Roman (Puławy)
          Górka Andrzej (Dęblin)
          Bartoszuk Michał (Dęblin)
          Domagalski Cezary (MKS Puławy)
          Utnicki Mirosław (Dęblin)
33-36. Józwik Mateusz (Adamów)
          Chabros Zbigniew (Kurów)
          Bąba Radosław (Rzeszów)
          Walczak Kornelia (Dęblin)
37-38. Jasiocha Sylwester (Kurów)
          Skrzęta Sławomir (Końskowola)