ptkkf.pulawy.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Już tylko finał

Drukuj PDF

W niedzielę 24 listopada odbył się ostatni klasyfikacyjny turniej tegorocznej edycji Grand Prix Puław w tenisie stołowym. Tym razem rywalizowano we wszystkich możliwych kategoriach i uczciwie trzeba przyznać, że wielu zawodników nie tylko skupiało się na własnych osiągnięciach ale również na zdobyczach swych rywali odnośnie klasyfikacji generalnej sezonu, a końcowe różnice po roku rywalizacji czasami zamykają się w granicach 0,5 punktu jeśli chodzi nie tylko w sprawie awansu do finału ale również o podium w klasyfikacji generalnej. Ostatecznie w ostatnich zmaganiach zdecydowanie najlepszy okazał się Marcin Grzyb, który triumfował w grupie 16 – 39 lat, open oraz deblu w parze z Piotrem Bocianem. W pozostałych grupach najlepsi okazali się: Filip Wawer, Krzysztof Moszczyński i Bogdan Grzybek.


Do turnieju finałowego, który odbędzie się w niedzielę 15 grudnia od godz. 10.00 w sali ZSO nr 1 im. KEN (uwaga w terminarzu przez przeoczenie podany jest termin 16 grudnia, czyli poniedziałek) w poszczególnych grupach awansowali: 16-39 lat – Grzyb Marcin, Domagalski Cezary, Maciąg Dominik, Woźniak Kacper, Bocian Piotr, Matraszek Emil, Sieroń Mikołaj, Dydo Mariusz, Kepka Jacek (Rezerwa I), Nowicki Arkadiusz (R II), Kamiński Damian (RIII). 40 – 55 lat: Smaga Dariusz, Poświatowski Radoslaw, Ciołek Zbigniew, Mitruczuk Piotr, Ciurkowski Marek, Jasiocha Sylwester, Sidoruk Tadeusz, Moszczyński Krzysztof, Bigaj Leszek (RI), Krupa Marek (RII), Matraszek Kazimierz (RIII). 56 lat i starsi: Taczalski Marek, Grzybek Bogdan, Berliński Tadeusz, Płachta Marek, Kotulski Bogdan, Kowalczyk Stanisław, Matraszek Leszek, Pańczyk Waldemar. Open: Grzyb Marcin, Taczalski Marek, Matraszek Emil, Poświatowski Radosław, Dydo Mariusz, Smaga Dariusz, Bocian Piotr, Domagalski Cezary, Ciołek Zbigniew, Woźniak Kacper, Płachta Marek, Kępka Jacek, Grzybek Bogdan, Mitruczuk Piotr, Ciurkowski Tomasz, Jasiocha Sylwester,. Berliński Tadeusz (RI), Zając Artur (RII), Ciurkowski Marek (RIII).

Debel: Grzybek/Smaga; Poświatowski/Bocian; Kępka/Matraszek Kazimierz; Mitruczuk/Berliński,; Dydo/Ciurkowski Tomasz; Matraszek Emil/Woźniak; Kamiński/Nowicki.

 

do 15 lat

Miejsce Nazwisko i imię Klub/miejscowość Punkty
1. Wawer Filip Puławy 20

 

16-39 lat

Miejsce Nazwisko i imię Klub/miejscowość Punkty
1. Grzyb Marcin Błękitni Leopoldów 20
2. Matraszek Emil Końskowola 17
3. Bocian Piotr Puławy 14
4. Sieroń Mikołaj LOB Dęblin 12
5-6. Dydo Mariusz Puławy 10,5

Woźniak Kacper Sygnał Lublin 10,5
7-8. Kępka Jacek Rudy 8,5

Grabowski Karol Piotrawin 8,5
9. Żaczek Marcin Żelechów 7

 

40-55 lat

Miejsce Nazwisko i imię Klub/miejscowość Punkty
1. Moszczyński Krzysztof Skoki 20
2. Bigaj Leszek Lublin 17
3. Ciurkowski Marek Puławy 14
4. Smaga Dariusz Opole Lubelskie 12
5-6. Jasiocha Sylwester Topspin Kurów 10,5

Sidoruk Tadeusz LOB Dęblin 10,5
7-8. Mitruczuk Piotr Puławy 8,5

Zawadzki Ryszard Puławy 8,5
9-12. Matraszek Kazimierz Wronów 5,5

Zając Artur Puławy 5,5

Ciurkowski Tomasz Puławy 5,5

Skrzęta Sławomir Końskowola 5,5

 

56 lat i starsi

Miejsce Nazwisko i imię Klub/miejscowość Punkty
1. Grzybek Bogdan Chodel 20
2. Grabowski Krzysztof Piotrawin 17
3. Berliński Tadeusz Puławy 14
4. Płachta Marek Kozienice 12
5-6. Pańczyk Waldemar Puławy 10,5

Kowalczyk Stanisław Puławy 10,5
7. Matraszek Leszek Końskowola 9

 

OPEN

Miejsce Nazwisko i imię Klub/miejscowość Punkty
1. Grzyb Marcin Błękitni Leopoldów 25
2. Dydo Mariusz Puławy 22
3. Woźniak Kacper Sygnał Lublin 19
4. Grabowski Krzysztof Piotrawin 17
5-6. Grabowski Karol Piotrawin 15,5

Jasiocha Sylwester Topspin Kurów 15,5
7-8. Bocian Piotr Puławy 13,5

Ciurkowski Tomasz Puławy 13,5
9-12. Kępka Jacek Rudy 10,5

Bigaj Leszek Lublin 10,5

Zając Artur Puławy 10,5

Płachta Marek Kozienice 10,5
13-16. Mitruczuk Piotr Puławy 6,5

Grzybek Bogdan Chodel 6,5

Skrzęta Sławomir Końskowola 6,5

Smaga Dariusz Opole Lubelskie 6,5
17-24. Żaczek Marcin Żelechów 1,5

Ciurkowski Marek Puławy 1,5

Zawadzki Ryszard Puławy 1,5

Kowalczyk Stanisław Puławy 1,5

Berliński Tadeusz Puławy 1,5

Pańczyk Waldemar Puławy 1,5

Wawer Filip Puławy 1,5

Matraszek Kazimierz Wronów 1,5

 

Debel

Miejsce Nazwisko i imię Klub/miejscowość Punkty
1. Grzyb Marcin Błękitni Leopoldów 20
Bocian Piotr Puławy
2. Jasiocha Sylwester Topspin Kurów 17
Bigaj Leszek Lublin
3. Matraszek Emil Końskowola 14
Woźniak Kacper Sygnał Lublin
4. Dydo Mariusz Puławy 12
Ciurkowski Tomasz
5-6. Grzybek Bogdan Chodel 10,5
Smaga Dariusz Opole Lubelskie

Moszczyński Krzysztof Skoki 10,5
Sidoruk Tadeusz LOB Dęblin
7-8. Ciurkowski Marek Puławy 8,5
Zawadzki Ryszard

Kępka Jacek Rudy 8,5
Matraszek Kazimierz Wronów
9-12. Kowalczyk Stanisław Puławy 5,5
Zając Artur

Mitruczuk Piotr Puławy 5,5
Berliński Tadeusz

Żaczek Marcin Żelechów 5,5
Skrzęta Stanisław Końskowola

Grabowski Krzysztof Piotrawin 5,5
Grabowski Karol