ptkkf.pulawy.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Koniec wakacji dla tenisistów

Drukuj PDF

W minioną niedzielę po wakacyjnej przerwie do rywalizacji powrócili uczestnicy tegorocznej edycji Grand Prix Puław w tenisie stołowym. Ponad 40 zawodników rywalizowało we wszystkich grupach wiekowych oraz w turnieju open. Po ponad 8 godzinach rywalizacji w poszczególnych grupach triumfowali: Serafin Gabriela (do 15 lat), Domagalski Cezary (16-39 lat i open), Kuryluk Tomasz (40-56 lat) i Taczalski Marek (56 lat i starsi).

 

 

do 15 lat

Miejsce Nazwisko i imię Klub/miejscowość Punkty
1. Serafin Gabriela Viktoria Jedlińsk 20
2. Wawer Filip Puławy 17

 

16-39 lat

Miejsce Nazwisko i imię Klub/miejscowość Punkty
1. Domagalski Cezary Puławy 20
2. Dydo Mariusz Puławy 17
3. Bocian Piotr Puławy 14
4. Sieroń Mikołaj LOB Dęblin 12
5-6. Matraszek Emil Topspin Kurów 10,5
Woźniak Kacper Sygnał Lublin 10,5
7-8. Serafin Wiktoria IKS Broń Radom 8,5
Kraska Michał Viktoria Jedlińsk 8,5
9-11. Kępka Jacek Rudy 6
Serafin Julia Viktoria Jedlińsk 6
Grabowski Karol Piotrawin 6

 

40-55 lat

Miejsce Nazwisko i imię Klub/miejscowość Punkty
1. Kuryluk Tomasz Lublin 20
2. Sidoruk Tadeusz LOB Dęblin 17
3. Jasiocha Sylwester Topspin Kurów 14
4. Poświatowski Radosław Puławy 12
5-6. Gawidziel Leszek Puławy 10,5
Krupa Marek LZS Orzeł Komaszyce 10,5
7-8. Ciurkowski Marek Puławy 8,5
Ciurkowski Tomasz Puławy 8,5
9-12. Moszczyński Krzysztof Skoki 5,5
Bigaj Leszek Lublin 5,5
Mitruczuk Piotr Puławy 5,5
Smaga Dariusz Opole Lubelskie 5,5
13-15. Matraszek Kazimierz Wronów 2
Zając Artur Puławy 2
Zawadzki Ryszard Puławy 2

 

56 lat i starsi

Miejsce Nazwisko i imię Klub/miejscowość Punkty
1. Taczalski Marek Zakrzówek 20
2. Grzybek Bogdan Chodel 17
3. Grabowski Krzysztof Piotrawin 14
4. Głodek Andrzej Żelechów 12
5-6. Berliński Tadeusz Puławy 10,5
Kowalczyk Stanisław Puławy 10,5
7-8. Plachta Marek Kozienice 8,5
Pańczyk Waldemar Puławy 8,5
9-11. Matraszek Leszek Końskowola 6
Kotulski Bogdan Puławy 6
Grzybek Mirosław Lipiny 6


OPEN

Miejsce Nazwisko i imię Klub/miejscowość Punkty
1. Domagalski Cezary Puławy 25
2. Matraszek Emil Topspin Kurów 22
3. Dydo Mariusz Puławy 19
4. Gawidziel Leszek Puławy 17
5-6. Taczalski Marek Zakrzówek 15,5
Poświatowski Radosław Puławy 15,5
7-8. Grabowski Krzysztof Piotrawin 13,5
Bocian Piotr Puławy 13,5
9-12. Woźniak Kacper Sygnał Lublin 10,5
Serafin Wiktoria IKS Broń Radom 10,5
Sidoruk Tadeusz LOB Dęblin 10,5
Sieroń Mikołaj LOB Dęblin 10,5
13-16. Kuryluk Tomasz Lublin 6,5
Grzybek Bogdan Chodel 6,5
Bigaj Leszek Lublin 6,5
Smaga Dariusz Opole Lubelskie 6,5
17-24. Berliński Tadeusz Puławy 1,5
Zawadzki Ryszard Puławy 1,5
Jasiocha Sylwester Topspin Kurów 1,5
Moszczyński Krzysztof Skoki 1,5
Ciurkowski Marek Puławy 1,5
Mitruczuk Piotr Puławy 1,5
Płachta Marek Kozienice 1,5
Pańczyk Waldemar Puławy 1,5
25-32. Krupa Marek LZS Orzeł Komaszyce 0
Matraszek Leszek Końskowola 0
Matraszek Kazimierz Wronów 0
Zając Artur Puławy 0
Grabowski Karol Piotrawin 0
Kraska Michał Viktoria Jedlińsk 0
Głodek Andrzej Żelechów 0
Serafin Julia Viktoria Jedlińsk 0
33-38. Kępka Jacek Rudy 0
Ciurkowski Tomasz Puławy 0
Kotulski Bogdan Puławy 0
Grzybek Mirosław Lipiny 0
Wawer Filip Puławy 0
Kowalczyk Stanisław Puławy 0

do 15 lat

Miejsce

Nazwisko i imię

Klub/miejscowość

Punkty

1.

Serafin Gabriela

Viktoria Jedlińsk

20

2.

Wawer Filip

Puławy

17

16 – 39 lat

Miejsce

Nazwisko i imię

Klub/miejscowość

Punkty

1.

Domagalski Cezary

Puławy

20

2.

Dydo Mariusz

Puławy

17

3.

Bocian Piotr

Puławy

14

4.

Sieroń Mikołaj

LOB Dęblin

12

5-6.

Matraszek Emil

Topspin Kurów

10,5

 

Woźniak Kacper

Sygnał Lublin

10,5

7-8.

Serafin Wiktoria

IKS Broń Radom

8,5

 

Kraska Michał

Viktoria Jedlińsk

8,5

9-11.

Kępka Jacek

Rudy

6

 

Serafin Julia

Viktoria Jedlińsk

6

 

Grabowski Karol

Piotrawin

6

40 – 55 lat

Miejsce

Nazwisko i imię

Klub/miejscowość

Punkty

1.

Kuryluk Tomasz

Lublin

20

2.

Sidoruk Tadeusz

LOB Dęblin

17

3.

Jasiocha Sylwester

Topspin Kurów

14

4.

Poświatowski8 Radosław

Puławy

12

5-6.

Gawidziel Leszek

Puławy

10,5

 

Krupa Marek

LZS Orzeł Komaszyce

10,5

7-8.

Ciurkowski Marek

Puławy

8,5

 

Ciurkowski Tomasz

Puławy

8,5

9-12.

Moszczyński Krzysztof

Skoki

5,5

 

Bigaj Leszek

Lublin

5,5

 

Mitruczuk Piotr

Puławy

5,5

 

Smaga Dariusz

Opole Lubelskie

5,5

13-15.

Matraszek Kazimierz

Wronów

2

 

Zając Artur

Puławy

2

 

Zawadzki Ryszard

Puławy

2

56 lat i starsi

Miejsce

Nazwisko i imię

Klub/miejscowość

Punkty

1.

Taczalski Marek

Zakrzówek

20

2.

Grzybek Bogdan

Chodel

17

3.

Grabowski Krzysztof

Piotrawin

14

4.

Głodek Andrzej

Żelechów

12

5-6.

Berliński Tadeusz

Puławy

10,5

 

Kowalczyk Stanisław

Puławy

10,5

7-8.

Plachta Marek

Kozienice

8,5

 

Pańczyk Waldemar

Puławy

8,5

9-11.

Matraszek Leszek

Końskowola

6

 

Kotulski Bogdan

Puławy

6

 

Grzybek Mirosław

Lipiny

6

 

OPEN

 

Miejsce

Nazwisko i imię

Klub/miejscowość

Punkty

1.

Domagalski Cezary

Puławy

25

2.

Matraszek Emil

Topspin Kurów

22

3.

Dydo Mariusz

Puławy

19

4.

Gawidziel Leszek

Puławy

17

5-6.

Taczalski Marek

Zakrzówek

15,5

 

Poświatowski Radosław

Puławy

15,5

7-8.

Grabowski Krzysztof

Piotrawin

13,5

 

Bocian Piotr

Puławy

13,5

9-12.

Woźniak Kacper

Sygnał Lublin

10,5

 

Serafin Wiktoria

IKS Broń Radom

10,5

 

Sidoruk Tadeusz

LOB Dęblin

10,5

 

Sieroń Mikołaj

LOB Dęblin

10,5

13-16.

Kuryluk Tomasz

Lublin

6,5

 

Grzybek Bogdan

Chodel

6,5

 

Bigaj Leszek

Lublin

6,5

 

Smaga Dariusz

Opole Lubelskie

6,5

17-24.

Berliński Tadeusz

Puławy

1,5

 

Zawadzki Ryszard

Puławy

1,5

 

Jasiocha Sylwester

Topspin Kurów

1,5

 

Moszczyński Krzysztof

Skoki

1,5

 

Ciurkowski Marek

Puławy

1,5

 

Mitruczuk Piotr

Puławy

1,5

 

Płachta Marek

Kozienice

1,5

 

Pańczyk Waldemar

Puławy

1,5

25-32.

Krupa Marek

LZS Orzeł Komaszyce

0

 

Matraszek Leszek

Końskowola

0

 

Matraszek Kazimierz

Wronów

0

 

Zając Artur

Puławy

0

 

Grabowski Karol

Piotrawin

0

 

Kraska Michał

Viktoria Jedlińsk

0

 

Głodek Andrzej

Żelechów

0

 

Serafin Julia

Viktoria Jedlińsk

0

33-38.

Kępka Jacek

Rudy

0

 

Ciurkowski Tomasz

Puławy

0

 

Kotulski Bogdan

Puławy

0

 

Grzybek Mirosław

Lipiny

0

 

Wawer Filip

Puławy

0

 

Kowalczyk Stanisław

Puławy

0