ptkkf.pulawy.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Tenisowe Mistrzostwa

Drukuj PDF

Ponad 80 zawodników wzięło udział w dwudniowych Otwartych Mistrzostwach Puław w tenisie stołowym zaliczanych również do tegorocznej edycji Grand Prix Puław 2019. Impreza  naprawdę miała dość mocną obsadę w postaci zawodników z czołówki rankingów wojewódzkich i niejednokrotnie dochodziło do zaciętych pojedynków stojących na wysokim poziomie. Z tego też względu nie mieliśmy jakiejś jednej gwiazdy, a wielu teoretycznych faworytów wyjechało bez spełnienia swych ambicji. Na zakończenie każdego dnia medaliści poszczególnych kategorii, a w męskim turnieju open nawet najlepsza „szóstka” nagrodzona została okazałymi pucharami i nagrodami rzeczowymi. Taka pula nagród możliwa była dzięki wsparciu Urzędu Miasta Puławy i Urzędu Marszałkowskiego w Lublinie, którym tą drogą składamy serdeczne podziękowania za wsparcie, bo po ilości uczestników i poziomie widać, że było warto. Jeszcze raz dziękujemy.

Kobiety

Miejsce Nazwisko i imię Klub/miejscowość
1. Lipska Anna Lewart Lubartów
2. Ochnik Karolina Grabów Szlachecki
3. Jusiak Katarzyna Lewart Lubartów
4. Osial Wiktoria Dynamo Gózd
5. Żmuda Iga Kazimierz Dolny
6. Kuta Marta Topspin Kurów
7. Mitruczuk Anna Puławy

 

Debel kobiety

Miejsce Nazwisko i imię Klub/miejscowość
1. Lipska Anna Lewart Lubartów
Jusiak Katarzyna
2. Ochnik Karolina Grabów Szlachecki
Osial Wiktoria Dynamo Gózd
3. Kuta Marta Topspin Kurów
Mitruczuk Anna Puławy

 

Chłopcy do lat 15

Miejsce Nazwisko i imię Klub/miejscowość
1. Kramek Bartłomiej LZS Orzeł Komaszyce
2. Wawer Filip Puławy


Mężczyźni 16-39 lat

Miejsce Nazwisko i imię Klub/miejscowość
1. Grzyb Marcin Błękitni Leopoldów
2. Chrześcian Radosław Lublin
3. Gawryołek Paweł Błękitni Leopoldów
4. Domagalski Cezary MKS Puławy
5-6. Drzewiecki Łukasz Lewart Lubartów

Warpas Błażej Lublin
7-8. Dydo Mariusz Puławy

Maciąg Dominik Heksa Niedrzwica Duża
9-12. Sieroń Mikołaj LOB Dęblin

Woźniak Kacper Sygnał Lublin

Bocian Piotr MKS Puławy

Krzak Piotr Lublin
13-16. Koral Dawid Witoszyn

Kamiński Damian Bełżyce

Modrzejewski Szymon Lublin

Sieńko Rafał Bełżyce
17-18. Kramek Bartłomiej LZS Orzeł Komaszyce

Bartkiewicz Michał Puławy
19-21. Wawer Filip Puławy

Nowicki Arkadiusz Borów

Miłosz Bartłomiej Radzyń Podlaski


Mężczyźni 40-55 lat

Miejsce Nazwisko i imię Klub/miejscowość
1. Lewczuk Dariusz Świdnik
2. Ciołek Zbigniew Wojciechówka
3. Baran Robert Lubartów
4. Gawidziel Leszek MKS Puławy
5-6. Poświatowski Radosław Puławy

Moszczyński Krzysztof Skoki
7-8. Mitruczuk Piotr Puławy

Smaga Dariusz Opole Lubelskie
9-12. Ciołek Dariusz Błękitni Leopoldów

Ciurkowski Marek Puławy

Matraszek Kazimierz Wronów

Jasiocha Sylwester Topspin Kurów
13-14. Zawadzki Ryszard Puławy

Zając Artur Puławy

 

Mężczyźni 56 lat i starsi

Miejsce Nazwisko i imię Klub/miejscowość
1. Taczalski Marek Zakrzówek
2. Grzybek Bogdan Chodel
3. Grabowski Krzysztof Grabów
4. Berliński Tadeusz Puławy
5. Kowalczyk Stanisław Puławy
6. Kotulski Bogdan Puławy

 

OPEN

Miejsce Nazwisko i imię Klub/miejscowość
1. Baran Robert Lubartów
2. Wardzyński Marian Biała Podlaska
3. Grzyb Marcin Błękitni Leopoldów
4. Domagalski Cezary MKS Puławy
5. Matraszek Emil MKS Puławy
6. Taczalski Marek Zakrzówek
7-8. Gawidziel Leszek MKS Puławy

Grzybek Bogdan Chodel
9-12. Wożniak Kacper Sygnał Lublin

Bernat Łukasz Wola Osowińska

Smaga Dariusz Opole Lubelskie

Mitruczuk Piotr Puławy
13-16. Kępka Jacek Rudy

Berliński Tadeusz Puławy

Ciołek Zbigniew Wojciechówka

Bocian Piotr MKS Puławy
17-24. Matraszek Kazimierz Wronów

Nowicki Arkadiusz Borów

Kobialka Krzysztof Granice

Stachyra Adrian Kłos Wola Skromowska

Król Andrzej Żelechów

Dydo Mariusz Puławy

Kamiński Damian Bełżyce

Ciołek Dariusz Błękitni Leopoldów
25-32. Ciurkowski Tomasz Puławy

Kotulski Bogdan Puławy

Stachula Antoni Puławy

Kowalczyk Stanisław Puławy

Bartkiewicz Michał Puławy

Bernat Adrian Wola Osowińska

Ciurkowski Marek Puławy

Sieńko Rafał Bełżyce
33-36. Zając Artur Puławy

Poświatowski Radosław Puławy

Zawadzki Ryszard Puławy

Koral Dawid Witoszyn

 

Mikst

Miejsce Nazwisko i imię Klub/miejscowość
1. Lipska Anna Lewart Lubartów
Drzewiecki Łukasz
2. Ochnik Karolina Grabów Szlachecki
Grzyb Marcin Błękitni Leopoldów
3. Osial Wiktoria Dynamo Gózd
Gawryołek Paweł Błękitni Leopoldów
4. Jusiak Katarzyna Lewart Lubartów
Woźniak Kacper Sygnał Lublin
5-6. Kuta Marta Topspin Kurów
Jasiocha Sylwester

Żmuda Iga Kazimierz Dolny
Bocian Piotr MKS Puławy
7. Mitruczuk Anna Puławy
Mitruczuk Piotr

 

Debel OPEN

Miejsce Nazwisko i imię Klub/miejscowość
1. Bernat Łukasz Wola Osowińska
Baran Robert Lubartów
2. Poświatowski Radosław Puławy
Bocian Piotr
3. Grzyb Marcin Błękitni Leopoldów
Wardzyński Marian Biała Podlaska
4. Dydo Mariusz Puławy
Ciurkowski Tomasz
5-6. Taczalski Marek Zakrzówek
Gawidziel Leszek MKS Puławy

Ciołek Zbigniew Wojciechówka
Domagalski Cezary MKS Puławy
7-8. Berliński Tadeusz Puławy
Mitruczuk Piotr

Grzybek Bogdan Chodel
Smaga Dariusz Opole Lubelskie
9-12. Ciołek Dariusz Błękitni Leopoldów
Król Andrzej Żelechów

Kępka Jacek Rudy
Matraszek Kazimierz Wronów

Woźniak Kacper Sygnał Lublin
Matraszek Emil MKS Puławy

Nowicki Arkadiusz Borów
Kamiński Damian Bełżyce
13-16. Sieńko Rafał Bełżyce
Kobiałka Krzysztof Granice

Kotulski Bogdan Puławy
Zając Artur

Bartkiewicz Michał Puławy
Koral Dawid Witoszyn

Ciurkowski Marek Puławy
Stachula Antoni
17. Stachyra Adrian Kłos Wola Skromowska
Bernat Adrian Wola Osowińska

 

Miejsce Nazwisko i imię Klub/miejscowość
1. Bernat Łukasz Wola Osowińska
Baran Robert Lubartów
2. Poświatowski Radosław Puławy
Bocian Piotr
3. Grzyb Marcin Błękitni Leopoldów
Wardzyński Marian Biała Podlaska
4. Dydo Mariusz Puławy
Ciurkowski Tomasz
5-6. Taczalski Marek Zakrzówek
Gawidziel Leszek MKS Puławy
Ciołek Zbigniew Wojciechówka
Domagalski Cezary MKS Puławy
7-8. Berliński Tadeusz Puławy
Mitruczuk Piotr
Grzybek Bogdan Chodel
Smaga Dariusz Opole Lubelskie
9-12. Ciołek Dariusz Błękitni Leopoldów
Król Andrzej Żelechów
Kępka Jacek Rudy
Matraszek Kazimierz Wronów
Woźniak Kacper Sygnał Lublin
Matraszek Emil MKS Puławy
Nowicki Arkadiusz Borów
Kamiński Damian Bełżyce
13-16. Sieńko Rafał Bełżyce
Kobiałka Krzysztof Granice
Kotulski Bogdan Puławy
Zając Artur
Bartkiewicz Michał Puławy
Koral Dawid Witoszyn
Ciurkowski Marek Puławy
Stachula Antoni
17. Stachyra Adrian Kłos Wola Skromowska
Bernat Adrian Wola Osowińska