ptkkf.pulawy.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Przy zielonych stołach

Drukuj PDF

Kolejny turniej w ramach tegorocznej edycji Grand Prix Puław w tenisie stołowym odbył się w minioną niedzielę 24 marca. Na starcie imprezy stanęło ponad 30 zawodników, którzy rywalizowali w „dorosłych” grupach wiekowych oraz indywidualnym i deblowym turnieju open. W poszczególnych kategoriach triumfowali: Marcin Grzyb (16-39 lat i open), Krzysztof Moszczyński, Marek Taczalskioraz duet Krzysztof Moszczyński/Tadeusz Sidoruk.

16-39 lat

Miejsce Imię i nazwisko Klub/miejscowość Punkty
1. Marcin Grzyb Błękitni Leopoldów 20
2. Cezary Domagalski MKS Puławy 17
3. Mariusz Dydo Puławy 14
4. Piotr Bocian MKS Puławy 12
5-6. Andrzej Król Żelechów 10,5
Arkadiusz Nowicki Borów 10,5
7-8. Kacper Woźniak Sygnał Lublin 8,5
Damian Kamiński Bełżyce 8,5
9-10. Rafał Sieńko Bełżyce 6,5
Jacek Kępka Rudy 6,5

 

40-55 lat

Miejsce Imię i nazwisko Klub/miejscowość Punkty
1. Krzysztof Moszczyński Skoki 20
2. Sylwester Jasiocha Topspin Kurów 17
3. Tadeusz Sidoruk LOB Dęblin 14
4. Tomasz Ciurkowski Puławy 12
5-6. Radosław Poświatowski Puławy 10,5
Zbigniew Ciołek Wojciechówka 10,5
7-8. Andrzej Zgierski Lewart Lubartów 8,5
Piotr Mitruczuk Puławy 8,5
9-12. Dariusz Smaga Opole Lubelskie 5,5
Marek Ciurkowski Puławy 5,5
Sławomir Skrzęta Końskowola 5,5
Leszek Bigaj Lublin 5,5
13-16. Artur Zając Puławy 1,5
Kazimierz Matraszek Wronów 1,5
Ryszard Zawadzki Puławy 1,5
Dariusz Kociszewski Otwock 1,5

 

56 lat i starsi

Miejsce Imię i nazwisko Klub/miejscowość Punkty
1. Marek Taczalski Zakrzówek 20
2. Tadeusz Berliński Puławy 17
3. Bogdan Grzybek Chodel 14
4. Wojciech Węgrowicz Otwock 12
5. Marek Plachta Kozienice 11
6. Stanisław Kowalczyk Puławy 10

 

OPEN

Miejsce Imię i nazwisko Klub/miejscowość Punkty
1. Marcin Grzyb Błękitni Leopoldów 25
2. Marek Taczalski Zakrzówek 22
3. Cezary Domagalski MKS Puławy 19
4. Tadeusz Sidoruk LOB Dęblin 17
5-6. Sylwester Jasiocha Topspin Kurów 15,5
Piotr Bocian MKS Puławy 15,5
7-8. Kacper Woźniak Sygnał Lublin 13,5
Mariusz Dydo Puławy 13,5
9-12. Radosław Poświatowski Puławy 10,5
Wojciech Węgrowicz Otwock 10,5
Tomasz Ciurkowski Puławy 10,5
Emil Matraszek MKS Puławy 10,5
13-16. Tadeusz Berliński Puławy 6,5
Bogdan Grzybek Chodel 6,5
Arkadiusz Nowicki Borów 6,5
Marek Ciurkowski Puławy 6,5
17-24. Marek Płachta Kozienice 1,5
Kazimierz Matraszek Wronów 1,5
Piotr Mitruczuk Puławy 1,5
Andrzej Król Żelechów 1,5
Jacek Kępka Rudy 1,5
Dariusz Kociszewski Otwock 1,5
Andrzej Zgierski Lewart Lubartów 1,5
Zbigniew Ciołek Wojciechówka 1,5
25-32. Stanisław Kowalczyk Puławy 0
Artur Zając Puławy 0
Leszek Bigaj Lublin 0
Damian Kamiński Bełżyce 0
Ryszard Zawadzki Puławy 0
Michał Bartkiewicz Puławy 0
Krzysztof Moszczyński Skoki 0
Rafał Sieńko Bełżyce 0
33-34. Sławomir Skrzęta Końskowola 0
Leszek Matraszek Końskowola 0

 

Debel

Miejsce Imię i nazwisko Klub/miejscowość Punkty
1. Krzysztof Moszczyński Skoki 20
Tadeusz Sidoruk LOB Dęblin
2. Piotr Bocian Puławy 17
Radosław Poświatowski
3. Bogdan Grzybek Chodel 14
Dariusz Smaga Opole Lubelskie
4. Marek Taczalski Zakrzówek 12
Kacper Woźniak Sygnał Lublin
5-6. Mariusz Dydo Puławy 10,5
Tomasz Ciurkowski
Sylwester Jasiocha Topspin Kurów 10,5
Leszek Bigaj Lublin
7-8. Tadeusz Berliński Puławy 8,5
Piotr Mitruczuk
Andrzej Zgierski Lewart Lubartów 8,5
Artur Zając Puławy
9-12. Damian Kamiński Bełżyce 5,5
Arkadiusz Nowicki Borów
Jacek Kępka Rudy 5,5
Kazimierz Matraszek Wronów
Cezary Domagalski MKS Puławy 5,5
Zbigniew Ciołek Wojciechówka
Wojciech Węgrowicz Otwock 5,5
Dariusz Kociszewski
13-15. Marek Płachta Kozienice 2
Rafał Sieńko Bełżyce
Marek Ciurkowski Puławy 2
Ryszard Zawadzki
Sławomir Skrzęta Końskowola 2
Stanisław Kowalczyk Puławy