ptkkf.pulawy.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Został tylko finał

Drukuj PDF

 

W minioną niedzielę 2 grudnia odbył się ostatni turniej klasyfikacyjny tegorocznego Grand Prix Puław w tenisie stołowym. Impreza na finiszu całorocznych zmagań przyniosła kilka zmian w czołówce klasyfikacji generalnej cyklu oraz na liście zawodników awansujących do pożegnalnych zmagań finałowych. Ostatecznie podczas niedzielnych zmagań w poszczególnych grupach triumfowali: Bartłomiej Kramek, Dominik Maciąg, Jerzy Stępniak, Marek Taczalski oraz duet Taczalski/Stepniak.

 

Natomiast do turnieju finałowego, który odbędzie się w niedzielę 16 grudnia (godz. 10.00) awansowali: 18-39 lat: Piotr Bocian, Dominik Maciąg, Mariusz Dydo, Dawid Koral, Emil Matraszek, Jacek Kępka, Łukasz Chudzik, Kacper Woźniak (rezerwowi-1. Piotr Matraszek, 2. Mikołaj Sieroń, 3. Kazimierz Matraszek); 40-55 lat: Gawidziel Leszek, Smaga Dariusz, Grzybek Bogdan, Ciurkowski Tomasz, Mitruczuk Piotr, Mazurkiewicz Norbert, Poświatowski Radosław, Krupa Marek (rezerwowi: 1. Ciołek Zbigniew, 2. Sylwester Jasiocha, 3. Leszek Bigaj); 56 lat i starsi: Głodek Andrzej, Berliński Tadeusz, Płachta Marek, Kowalczyk Stanisław, Matraszek Leszek, Taczalski Marek. OPEN: Poświatowski Radosław, Bocian Piotr, Maciąg Dominik, Chudzik Łukasz, Matraszek Emil, Taczalski Marek, Gawidziel Leszek, Mazurkiewicz Norbert, Grzybek Bogdan, Smaga Dariusz, Dydo Mariusz, Woźniak kacper, Bigaj Leszek, Matraszek Piotr, Ciurkowski Tomasz, Jasiocha Sylwester (rezerwowi- 1. Kępka Jacek, 2. Berliński Tadeusz, 3. Ciołek Zbigniew). Debel: Poświatowski Radosław/Bocian Piotr, Grzybek Bogdan/Smaga Dariusz, Dydo Mariusz/Ciurkowski Tomasz, Gawidziel Leszek/mazurkiewicz Norbert, Matraszek Emil i Piotr, Kępka Jacek/Matraszek Kazimierz, Ciołek Zbigniew/Mitruczuk Piotr, Zawadzki Ryszard/Koral Dawid.

Grupa młodzieżowa

Miejsce Imię i nazwisko Klub/miejscowość Punkty
1. Bartłomiej Kramek Orzeł Komaszyce 20
2. Jakub Fiuk Orzeł Komaszyce 17

 

18-39 lat

Miejsce Imię i nazwisko Klub/miejscowość Punkty
1. Dominik Maciąg CKFiS Bełżyce 20
2. Piotr Bocian MKS Puławy 17
3. Cezary Domagalski MKS Puławy 14
4. Mariusz Dydo Puławy 12
5-6. Kacper Wożniak Sygnał Lublin 10,5
Emil Matraszek MKS Puławy 10,5
7-8. Kazimierz Matraszek Wronów 8,5
Jacek Kępka Rudy 8,5
9. Dawid Koral Witoszyn 7

 

40-55 lat

Miejsce Imię i nazwisko Klub/miejscowość Punkty
1. Jerzy Stępniak MKS Puławy 20
2. Sylwester Jasiocha Topspin Kurów 17
3. Leszek Gawidziel MKS Puławy 14
4. Tomasz Ciurkowski Puławy 12
5-6. Radosław Poświatowski Puławy 10,5
Marek Krupa Orzeł Komaszyce 10,5
7-8. Dariusz Smaga Opole Lubelskie 8,5
Piotr Mitruczuk Puławy 8,5
9. Ryszard Zawadzki Puławy 7

 

56 lat i starsi

Miejsce Imię i nazwisko Klub/miejscowość Punkty
1. Marek Taczalski Zakrzówek 20
2. Andrzej Głodek Żelechów 17
3. Tadeusz Berliński Puławy 14
4. Marek Płachta Kozienice 12
5-6. Stanisław Kowalczyk Puławy 10,5
Bogdan Kotulski Puławy 10,5
7. Leszek Matraszek Końskowola 9


Debel

Miejsce Imię i nazwisko Klub/miejscowość Punkty
1. Dominik Maciąg CKFiS Bełżyce 20
Cezary Domagalski MKS Puławy
2. Marek Taczalski Zakrzówek 17
Jerzy Stępniak MKS Puławy
3. Mariusz Dydo Puławy 14
Tomasz Ciurkowski
4. Radosław Poświatowski Puławy 12
Piotr Bocian
5-6. Dariusz Smaga Opole Lubelskie 10,5
Marek Płachta Kozienice
Sylwester Jasiocha Topspin Kurów 10,5
Leszek Gawidziel MKS Puławy
7-8. Piotr Mitruczuk Puławy 8,5
Tadeusz Berliński
Kazimierz Matraszek Wronów 8,5
Jacek Kępka Rudy
9-12. Emil Matraszek MKS Puławy 5,5
Kacper Woźniak Sygnał Lublin
Jakub Fiuk Orzeł Komaszyce 5,5
Bartłomiej Kramek
Dawid Koral Witoszyn 5,5
Ryszard Zawadzki Puławy
Stanisław Kowalczyk Puławy 5,5
Bogdan Kotulski