ptkkf.pulawy.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Przedostatni występ tenisistów

Drukuj PDF

Prawie 40 zawodników wzięło udział w przedostatnim turnieju klasyfikacyjnym tegorocznej edycji Grand Prix Puław w tenisie stołowym. Tym razem rywalizowano w grupach wiekowych oraz turnieju open. W poszczególnych grupach triumfowali: Bartłomiej Kramek, Cezary Domagalski, Bogdan Grzybek, Marek Taczalski i Dominik Maciąg.
Ostatni turniej klasyfikacyjny odbędzie się w niedzielę 2 grudnia.

 

Grupa młodzieżowa

Miejsce Imię i nazwisko Klub/miejscowość Punkty
1. Bartłomiej Kramek Orzeł Komaszyce 20
2. Filip Wawer Puławy 17

 

18-39 lat

Miejsce Imię i nazwisko Klub/miejscowość Punkty
1. Cezary Domagalski MKS Puławy 20
2. Dominik Maciąg CKFiS Bełżyce 17
3. Kamil Gołębiowski Topspin Kurów 14
4. Mikołaj Sieroń LOB Dęblin 12
5-6. Piotr Bocian MKS Puławy 10,5
Mariusz Dydo Puławy 10,5
7-8. Łukasz Chudzik MKS Puławy 8,5
Piotr Matraszek MKS Puławy 8,5
9-12. Jacek Kępka Rudy 5,5
Emil Matraszek MKS Puławy 5,5
Kacper Woźniak Sygnał Lublin 5,5
Dawid Koral Witoszyn 5,5
13-14. Rafał Gzubicki LOB Dęblin 2,5
Kazimierz Matraszek Wronów 2,5

 

40-55 lat

Miejsce Imię i nazwisko Klub/miejscowość Punkty
1. Bogdan Grzybek Chodel 20
2. Radosław Poświatowski Puławy 17
3. Norbert Mazurkiewicz Łęczna 14
4. Sylwester Jasiocha Topspin Kurów 12
5-6. Roman Chawryło Lublin 10,5
Leszek Gawidziel MKS Puławy 10,5
7-8. Piotr Mitruczuk Puławy 8,5
Marek Krupa Orzeł Komaszyce 8,5
9-12. Zbigniew Ciołek Wojciechówka 5,5
Leszek Bigaj Lublin 5,5
Marek Bichta Przytoczno 5,5
Ryszard Zawadzki Puławy 5,5

 

56 lat i starsi

Miejsce Imię i nazwisko Klub/miejscowość Punkty
1. Marek Taczalski Zakrzówek 20
2. Marek Płachta Kozienice 17
3. Tadeusz Berliński Puławy 14
4. Krzysztof Grabowski Piotrawin 12
5-6. Leszek Matraszek Końskowola 10,5
Stanisław Kowalczyk Puławy 10,5
7-8. Roman Domagalski Puławy 8,5
Bogdan Kotulski Puławy 8,5

 

OPEN

Miejsce Imię i nazwisko Klub/miejscowość Punkty
1. Maciąg Dominik CKFiS Bełżyce 25
2. Łukasz Chudzik MKS Puławy 22
3. Cezary Domagalski MKS Puławy 19
4. Piotr Bocian MKS Puławy 17
5-6. Norbert Mazurkiewicz Łęczna 15,5
Sylwester Jasiocha Topspin Kurów 15,5
7-8. Mikołaj Sieroń LOB Dęblin 13,5
Radosław Poświatowski Puławy 13,5
9-12. Leszek Gawidziel MKS Puławy 10,5
Leszek Bigaj Lublin 10,5
Mariusz Dydo Puławy 10,5
Kacper Woźniak Sygnał Lublin 10,5
13-16. Bogdan Grzybek Chodel 6,5
Andrzej Bichta Przytoczno 6,5
Rafał Gzubicki LOB Dęblin 6,5
Roman Chawryło Lublin 6,5
17-24. Emil Matraszek MKS Puławy 1,5
Krzysztof Grabowski Piotrawin 1,5
Bogdan Kotulski Puławy 1,5
Stanisław Kowalczyk Puławy 1,5
Zbigniew Ciołek Wojciechówka 1,5
Piotr Matraszek MKS Puławy 1,5
Marek Taczalski Zakrzówek 1,5
Jacek Kępka Rudy 1,5
25-32. Ryszard Zawadzki Puławy 0
Kazimierz Matraszek Wronów 0
Dawid Koral Witoszyn 0
Kamil Gołębiowski Tpospin Kurów 0
Marek Krupa Orzeł Komaszyce 0
Tadeusz Berliński Puławy 0
Bartłomiej Kramek Orzeł Komaszyce 0
Marek Płachta Kozienice 0
33-34. Piotr Mitruczuk Puławy 0
Leszek Matraszek Końskowola 0