ptkkf.pulawy.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Walczyli przy stołach

Drukuj PDF

Ponad 30 zawodników w ostatnią niedzielę 21 października walczyło w kolejnym turnieju w ramach Grad Prix Puław 2018 w tenisie stołowym w poszczególnych grupach triumfowali: Cezary Domagalski (18-39 lat, open), Jarzy Stępniak ( 40-55 lat), Marek Taczalski (56 lat i starsi), Łukasz Chudzik/Cezary Domagalski (debel).

18-39 lat

Miejsce Imię i nazwisko Klub/miejscowość Punkty
1. Cezary Domagalski MKS Puławy 20
2. Piotr Bocian MKS Puławy 17
3. Łukasz Chudzik MKS Puławy 14
4. Kacper Woźniak Sygnał Lublin 12
5-6. Mariusz Dydo Puławy 10,5
Dawid Koral Witoszyn 10,5
7-8. Kamil Chabros Topspin Kurów 8,5
Jacek Kepka Rudy 8,5
9-10. Kazimierz Matraszek Wronów 6,5
Paweł Pelc Puławy 6,5

 

40-55 lat

Miejsce Imię i nazwisko Klub/miejscowość Punkty
1. Jerzy Stępniak MKS Puławy 20
2. Bogdan Grzybek Chodel 17
3. Leszek Gawidziel MKS Puławy 14
4. Leszek Bigaj Lublin 12
5-6. Radosław Poświatowski Puławy 10,5
Norbert Mazurkiewicz Łęczna 10,5
7-8. Dariusz Smaga Opole Lubelskie 8,5
Piotr Mitruczuk Puławy 8,5
9-12. Ryszard Zawadzki Puławy 5,5
Sylwester Jasiocha Topspin Kurów 5,5
Marek Krupa Orzeł Komaszyce 5,5
Tomasz Ciurkowski Puławy 5,5
13-14. Sławomir Skrzęta Końskowola 2,5
Zbigniew Ciołek Wojciechówka 2,5

 

56 lat i starsi

Miejsce Imię i nazwisko Klub/miejscowość Punkty
1. Marek Taczalski Zakrzówek 20
2. Andrzej Głodek Żelechów 17
3. Tadeusz Berliński Puławy 14
4. Stanisław Kowalczyk Puławy 12
5. Bogdan Kotulski Puławy 11

 

Debel

Miejsce Imię i nazwisko Klub/miejscowość Punkty
1. Łukasz Chudzik MKS Puławy 20
Cezary Domagalski
2. Leszek Gawidziel MKS Puławy 17
Norbert Mazurkiewicz Łęczna
3. Sylwester Jasiocha Topspin Kurów 14
Marek Taczalski Zakrzówek
4. Radosław Poświatowski Puławy 12
Piotr Bocian
5-6. Piotr Mitruczuk Puławy 10,5
Zbigniew Ciołek Wojciechówka
Bogdan Grzybek Chodel 10,5
Dariusz Smaga Opole Lubelskie
7-8. Mariusz Dydo Puławy 8,5
Tomasz Ciurkowski
Kazimierz Matraszek Wronów 8,5
Jacek Kępka Rudy
9-12. Jerzy Stępniak MKS Puławy 5,5
Andrzej Głodek Żelechów
Kamil Chabros Topspin Kurów 5,5
Sławomir Skrzęta Końskowola
Paweł Pelc Puławy 5,5
Stanisław Kowalczyk
Ryszard Zawadzki Puławy 5,5
Tadeusz Berliński
13-14. Bartłomiej Kramek Orzeł Komaszyce 2,5
Jakub Fiuk
Marek Krupa Orzeł Komaszyce 2,5
Bogdan Kotulski Puławy

 

OPEN

Miejsce Imię i nazwisko Klub/miejscowość Punkty
1. Cezary Domagalski MKS Puławy 25
2. Marek Taczalski Zakrzówek 22
3. Jerzy Stępniak MKS Puławy 19
4. Piotr Bocian MKS Puławy 17
5-6. Kacper Woźniak Sygnał Lublin 15,5
Mariusz Dydo Puławy 15,5
7-8. Leszek Gawidziel MKS Puławy 13,5
Leszek Bigaj Lublin 13,5
9-12. Norbert Mazurkiewicz Łęczna 10,5
Bogdan Grzybek Chodel 10,5
Radosław Poświatowski Puławy 10,5
Dariusz Smaga Opole Lubelskie 10,5
13-16. Jacek Kepka Rudy 6,5
Bartłomiej Kramek Orzeł Komaszyce 6,5
Marek Krupa Orzeł Komaszyce 6,5
Sławomir Skrzęta Końskowola 6,5
17-24. Paweł Pelc Puławy 2,5
Stanisław Kowalczyk Puławy 2,5
Sylwester Jasiocha Topspin Kurów 2,5
Kamil Chabros Topspin Kurów 2,5
Łukasz Chudzik MKS Puławy 2,5
Piotr Mitruczuk Puławy 2,5
Tomasz Ciurkowski Puławy 2,5
Dawid Koral Witoszyn 2,5
25-31. Andrzej Głodek Żelechów 0
Ryszard Zawadzki Puławy 0
Tadeusz Berliński Puławy 0
Zbigniew Ciołek Wojciechówka 0
Kazimierz Matraszek Wronów 0
Jakub Fiuk Orzeł Komaszyce 0
Bogdan Kotulski Puławy 0