ptkkf.pulawy.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Tenisowe tytuły rozdane

Drukuj PDF

 

W miniony weekend 14-15 kwietnia odbyły się Otwarte Mistrzostwa Puław w tenisie stołowym. W poszczególnych grupach tytuły mistrzowskie trafiły do rąk: Gabrieli Jakoniuk (kobiety); Dawida Korala (juniorzy), Łukasza Bernata (18-39 lat), Krzysztofa Moszczyńskiego (40-55 lat), Tadeusza Berlińskiego (56 lat i starsi), Miłosza Plewika (Open), Gabrieli Janoniuk i Łukasza Bernata (mikst), Dominika Maciaga i Mikołaja Sieronia (debel juniorów) oraz Łukasza Bernata i Marcina Trochima (debel open).

Kobiety

Miejsce Nazwisko i imię Klub/miejscowość
1. Jakoniuk Gabriela Sygnał Lublin
2. Węglińska Zuzanna LUKS Fala Piotrawin
3. Poświatowska Anna Puławy


Grupa młodzieżowa

Miejsce Nazwisko i imię Klub/miejscowość
1. Koral Dawid Witoszyn
2. Borowski Karol Kazimierz Dolny
3. Borowski Bartłomiej Kazimierz Dolny
4. Bernat Adrian Wola Osowińska
5. Wasiak Mateusz Łęki
6. Wawer Filip Puławy

 

Mężczyźni 18-39 lat

Miejsce Nazwisko i imię Klub/miejscowość
1. Bernat Łukasz Wola Osowińska
2. Maciąg Dominik CKFiS Bełżyce
3. Chudzik Łukasz MKS Puławy
4. Bartoszuk Michał LOB Dęblin
5-6. Bocian Piotr MKS Puławy
Bartkiewicz Michał Puławy
7-8. Sieroń Mikołaj LOB Dęblin
Kępka Jacek Rudy

 

Mężczyźni 40-55 lat

Miejsce Nazwisko i imię Klub/miejscowość
1. Moszczyński Krzysztof Skoki
2. Ciołek Zbigniew Wojciechówka
3. Poświatowski Radosław Puławy
4. Kasprzak Artur Warszawa
5-6. Mitruczuk Piotr Puławy
Mazurkiewicz Norbert Łęczna
7-8. Zawadzki Ryszard Puławy
Ciołek Dariusz Błękitni Leopoldów

 

Mężczyźni 56 lat i starsi

Miejsce Nazwisko i imię Klub/miejscowość
1. Berliński Tadeusz Puławy
2. Kowalczyk Stanisław Puławy

 

OPEN

Miejsce Nazwisko i imię Klub/miejscowość
1. Plewik Miłosz CKFiS Bełżyce
2. Trochim Marcin Turze Rogi
3. Chudzik Łukasz MKSA Puławy
4. Bernat Łukasz Wola Osowińska
5. Poświatowski Radosław Puławy
6. Matraszek Emil MKS Puławy
7-8. Taczalski Marek Perła Rikitno
Lewczuk Dariusz Świdnik
9-12. Maciąg Dominik CKFiS Bełżyce
Moszczyński Krzysztof Skoki
Grzybek Bogdan Chodel
Ciołek Zbigniew Wojciechówka
13-16. Ciurkowski Tomasz Puławy
Trochim Mariusz Turze Rogi
Bocian Piotr MKS Puławy
Smaga Dariusz Opole Lubelskie
17-24. Domański Jarosław Turze Rogi
Mitruczuk Piotr Puławy
Jasiocha Sylwester Topspin Kurów
Matraszek Piotr MKS Puławy
Bartkiewicz Michał Puławy
Berliński Tadeusz Puławy
Zawadzki Ryszard Puławy
Matraszek Kazimierz Wronów
25-27. Koral Dawid Witoszyn
Kępka Jacek Rudy
Kowalczyk Stanisław Puławy

 

Mikst

Miejsce Nazwisko i imię Klub/miejscowość
1. Jakoniuk Gabriela Sygnał Lublin
Bernat Łukasz Wola Osowińska
2. Węglińska Zuzanna LUKS Fala Piotrawin
Bocian Piotr MKS Puławy
3. Poświatowska Anna Puławy
Poświatowski Radosław

 

Debel młodzieżowy

Miejsce Nazwisko i imię Klub/miejscowość
1. Maciąg Dominik LUKS Fala Piotrawin
Sieroń Mikołaj LOB Dęblin
2. Bernat Adrian Wola Osowińska
Koral Dawid Witoszyn
3. Borowski Bartłomiej Kazimierz Dolny
Borowski Karol
4. Wasiak Mateusz Łęki
Wawer Filip Puławy

 

Debel OPEN

Miejsce Nazwisko i imię Klub/miejscowość
1. Bernat Łukasz Wola Osowińska
Trochim Marcin Turze Rogi
2. Grzybek Bogdan Chodel
Smaga Dariusz Opole Lubelskie
3. Lewczuk Dariusz Świdnik
Taczalski Marek Perła Rokitno
4. Chudzik Łukasz Puławy
Ciurkowski Tomasz
5-6. Poświatowski Radosław Puławy
Bocian Piotr
Matraszek Emil MKS Puławy
Matraszek Piotr
7-8. Maciąg Dominik CKFiS Bełżyce
Plewik Miłosz
Domański Jarosław Turze Rogi
Trochim Mariusz
9-12. Kępka Jacek Rudy
Matraszek Kazimierz Wronów
Bartkiewicz Michał Puławy
Koral Dawid Witoszyn
Jasiocha Sylwester Topspin Kurów
Berliński Tadeusz Puławy
Mitruczuk Piotr Puławy
Ciołek Zbigniew Wojciechówka