ptkkf.pulawy.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Zaległości odrobione

Drukuj PDF

W minioną niedzielę, 8 kwietnia, odbył się zaległy (z 11 marca) turniej tenisa stołowego w ramach tegorocznej edycji Grand Prix Puław. Tym razem rywalizowano we wszystkich grupach wiekowych oraz indywidualnym turnieju open. W poszczególnych grupach najlepsi okazali się: Mateusz Wasiak (gr. Młodzieżowa), Łukasz Chudzik (18-39 lat i open), Leszek Gawidziel (40-55 lat) oraz Tadeusz Berliński (56 lat i starsi).
W najbliższy weekend 14-15 kwietnia odbędą się otwarte Mistrzostwa Puław w tenisie stołowym na rok 2018. Rozkład jazdy przedstawia się następująco:
14 kwietnia (sobota) godz. 10.00 – grupa młodzieżowa chłopców, kobiety, debel młodzieżowy, debel kobiet; godz. 12.00 – mikst i „dorosłe” grupy wiekowe.
15 kwietnia (niedziela) godz. 10.00 – deblowy i indywidualny turniej open.
Serdecznie zapraszamy do sali ZSO nr 1 im. KEN w Puławach, ul. Kaniowczyków.

Grupa młodzieżowa

Miejsce Imię i nazwisko Klub/miejscowość Punkty
1. Mateusz Wasiak Łęki 20
2. Filip Wawer Puławy 17

 

18-39 lat

Miejsce Imię i nazwisko Klub/miejscowość Punkty
1. Łukasz Chudzik MKS Puławy 20
2. Dominik Maciąg CKFiS Bełżyce 17
3. Piotr Bocian MKS Puławy 14
4. Jan Plis CKFiS Bełżyce 12
5-6. Mariusz Dydo Puławy 10,5
Jacek Kępka Rudy 10,5
7-8. Emil Matraszek MKS Puławy 8,5
Dawid Koral Witoszyn 8,5

 

40-55 lat

Miejsce Imię i nazwisko Klub/miejscowość Punkty
1. Leszek Gawidziel MKS Puławy 20
2. Radosław Poświatowski Puławy 17
3. Dariusz Smaga Opole Lubelskie 14
4. Norbert Mazurkiewicz Łęczna 12
5-6. Zbigniew Ciołek Wojciechówka 10,5
Bogdan Grzybek Chodel 10,5
7-8. Marek Krupa LZS Orzeł Komaszyce 8,5
Piotr Mitruczuk Puławy 8,5
9. Tomasz Marzec LZS Orzeł Komaszyce 7

 

56 lat i starsi

Miejsce Imię i nazwisko Klub/miejscowość Punkty
1. Tadeusz Berliński Puławy 20
2. Stanisław Kowalczyk Puławy 17
3. Waldemar Pańczyk Puławy 14

 

OPEN

Miejsce Imię i nazwisko Klub/miejscowość Punkty
1. Łukasz Chudzik MKS Puławy 25
2. Radosław Poświatowski Puławy 22
3. Emil Matraszek MKS Puławy 19
4. Dominik Maciąg CKFiS Bełżyce 17
5-6. Dariusz Smaga Opole Lubelskie 15,5
Zbigniew Ciołek Wojciechówka 15,5
7-8. Leszek Gawidziel MKS Puławy 13,5
Piotr Bocian MKS Puławy 13,5
9-12. Norbert Mazurkiewicz Łęczna 10,5
Jan Plis CKFiS Bełżyce 10,5
Bogdan Grzybek Chodel 10,5
Tadeusz Berliński Puławy 10,5
13-16. Marek Krupa LZS Orzeł Komaszyce 6,5
Mariusz Dydo Puławy 6,5
Stanisław Kowalczyk Puławy 6,5
Mateusz Wasiak Łęki 6,5
17-18. Dawid Koral Witoszyn 3,5
Tomasz Marzec LZS Orzeł Komaszyce 3,5
19-22. Piotr Mitruczuk Puławy 0,5
Waldemar Pańczyk Puławy 0,5
Jacek Kępka Rudy 0,5
Filip Wawer Puławy 0,5