ptkkf.pulawy.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Maraton na początek

Drukuj PDF

W niedzielę 21 stycznia odbył się pierwszy turniej w ramach Grand Prix Puław 2018 w tenisie stołowym. Na starcie inauguracyjnej imprezy stanęło ponad 40 zawodników, a ze względu na fakt, że rywalizacja odbywała się w trzech „dorosłych” kategoriach wiekowych i dodatkowo w deblowym i indywidualnym turnieju open zmagania trwały ponad 8 godzin. Prawdziwym królem polowania okazał się Jacek Kołodziejczyk zwyciężając w grupie wiekowej (18-39 lat) turnieju open oraz w deblu w duecie z Janem Plisem. W pozostałych grupach triumfowali Leszek Gawidziel (40-55 lat) i Andrzej Głodek (56 lat i starsi).

18-39 lat

Miejsce Imię i nazwisko Klub/miejscowość Punkty
1. Jacek Kołodziejczyk CKFiS Bełżyce 20
2. Miłosz Plewik CKFiS Bełżyce 17
3. Piotr Bocian MKS Puławy 14
4. Piotr Matraszek MKS Puławy 12
5-6. Michał Bartoszuk LOB Dęblin 10,5
Norbert Zielony Kozienice 10,5
7-8. Dominik Maciąg CKFiS Bełżyce 8,5
Jarosław Kozłowski Kozienice 8,5
9-12. Michał Chemperek CKFiS Bełżyce 5,5
Maciej Pawlonka LOB Dęblin 5,5
Jan Plis CKFiS Bełżyce 5,5
Mariusz Dydo Puławy 5,5
13-16. Mikołaj Sieroń LOB Dęblin 1,5
Dawid Koral Witoszyn 1,5
Emil Matraszek MKS Puławy 1,5
Wojciech Prokopiak Chruślanka Józefowska 1,5
17-21. Dariusz Wilkiewicz Zwoleń 0
Kazimierz Matraszek Wronów 0
Jacek Kępka Rudy 0
Paweł Cywiński Idalin 0
Mateusz Czuba Świdno 0

 

40-55 lat

Miejsce Imię i nazwisko Klub/miejscowość Punkty
1. Leszek Gawidziel MKS Puławy 20
2. Dariusz Smaga Opole Lubelskie 17
3. Bogdan Grzybek Chodel 14
4. Krzysztof Moszczyński Skoki 12
5-6. Tadeusz Sidoruk LOB Dęblin 10,5
Piotr Gołębiowski Kozienice 10,5
7-8. Tomasz Ciurkowski Puławy 8,5
Zbigniew Ciołek Wojciechówka 8,5
9-12. Piotr Mitruczuk Puławy 5,5
Norbert Mazurkiewicz Łęczna 5,5
Radosław Poświatowski Puławy 5,5
Marek Krupa LZS Orzeł Komaszyce 5,5
13-15. Piotr Jankowski LOB Dęblin 2
Wojciech Zagożdżon Zwoleń 2
Ryszard Zawadzki Puławy 2

 

56 lat i starsi

Miejsce Imię i nazwisko Klub/miejscowość Punkty
1. Andrzej Głodek Żelechów 20
2. Tadeusz Berliński Puławy 17
3. Marek Płachta Kozienice 14
4. Waldemar Pańczyk Puławy 12
5. Stanisław Kowalczyk Puławy 11
6. Leszek Matraszek Końskowola 10

 

OPEN

Miejsce Imię i nazwisko Klub/miejscowość Punkty
1. Jacek Kołodziejczyk CKFiS Bełżyce 25
2. Norbert Zielony Kozienice 22
3. Leszek Gawidziel MKS Puławy 19
4. Emil Matraszek MKS Puławy 17
5-6. Michał Bartoszuk LOB Dęblin 15,5
Radosław Poświatowski Puławy 15,5
7-8. Piotr Bocian MKS Puławy 13,5
Dominik Maciąg CKFiS Bełżyce 13,5
9-12. Marek Płachta Kozienice 10,5
Dariusz Smaga Opole Lubelskie 10,5
Bogdan Grzybek Chodel 10,5
Michał Chemperek CKFiS Bełżyce 10,5
13-16. Tadeusz Sidoruk LOB Dęblin 6,5
Norbert Mazurkiewicz Łęczna 6,5
Piotr Gołębiowski Kozienice 6,5
Tadeusz Berliński Puławy 6,5
17-24. Waldemar Pańczyk Puławy 1,5
Tomasz Ciurkowski Puławy 1,5
Jarosław Kozłowski Kozienice 1,5
Mikołaj Sieroń LOB Dęblin 1,5
Krzysztof Moszczyński Skoki 1,5
Miłosz Plewik CKFiS Bełżyce 1,5
Piotr Mitruczuk Puławy 1,5
Piotr Jankowski LOB Dęblin 1,5
25-32. Dariusz Wilkiewicz Zwoleń 0
Zbigniew Ciołek Wojciechówka 0
Andrzej Głodek Żelechów 0
Marek Krupa LZS Orzeł Komaszyce 0
Mateusz Czuba Świdno 0
Jan Plis CKFiS Bełżyce 0
Stanisław Kowalczyk Puławy 0
Dawid Koral Witoszyn 0
33-41. Ryszard Zawadzki Puławy 0
Paweł Cywiński Idalin 0
Wojciech Prokopiak Chruślanka Józef. 0
Maciej Pawlonka LOB Dęblin 0
Leszek Matraszek Końskowola 0
Wojciech Zagożdżon Zwoleń 0
Jacek Kępka Rudy 0
Mariusz Dydo Puławy 0
Piotr Matraszek MKS Puławy 0

 

Debel

Miejsce Imię i nazwisko Klub/miejscowość Punkty
1. Jacek Kołodziejczyk CKFiS Bełżyce 20
Jan Plis
2. Leszek Gawidziel MKS Puławy 17
Norbert Mazurkiewicz Łęczna
3. Mariusz Dydo Puławy 14
Tomasz Ciurkowski
4. Radosław Poświatowski Puławy 12
Piotr Bocian
5-6. Jarosław Kozłowski Kozienice 10,5
Norbert Zielony
Mikołaj Sieroń LOB Dęblin 10,5
Maciej Pawlonka
7-8. Dominik Maciąg CKFiS Bełżyce 8,5
Miłosz Plewik
Bogdan Grzybek Chodel 8,5
Dariusz Smaga Opole Lubelskie
9-12. Tadeusz Sidoruk LOB Dęblin 5,5
Andrzej Głodek Żelechów
Jacek Kępka Rudy 5,5
Kazimierz Matraszek Wronów
Piotr Jankowski LOB Dęblin 5,5
Michał Bartoszuk
Krzysztof Moszczyński Skoki 5,5
Tadeusz Berliński Puławy
13-16. Emil Matraszek MKS Puławy 1,5
Leszek Matraszek Końskowola
Dawid Koral Witoszyn 1,5
Ryszard Zawadzki Puławy
Zbigniew Ciołek Wojciechówka 1,5
Piotr Mitruczuk Puławy
Marek Płachta Kozienice 1,5
Piotr Gołębiowski
17-20. Mateusz Guba Świdno 0
Stanisław Kowalczyk Puławy
Michał Chemperek CKFiS Bełżyce 0
Marek Krupa LZS Orzeł Komaszyce
Paweł Cywiński Idalin 0
Wojciech Prokopiak Chruslanka Józef.
Wojciech Zagożdżon Zwoleń 0
Dariusz Wilkiewicz