ptkkf.pulawy.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Ruszyło GP Puław w tenisie stołowym

Drukuj PDF

W niedzielę 24 stycznia ruszyła kolejna edycja Grand Prix Puław 2010 w tenisie stołowym. W debiutanckiej imprezie rywalizowano w ?dorosłych? kategoriach wiekowych oraz indywidualnym i deblowym turnieju open. 8 godzinna impreza przyniosła kila zaskakujących wyników do których z pewnością można zaliczyć triumf Andrzeja Głodka z Żelechowa w grupie 40 ? 55 lat, oraz medalistów turnieju open w osobach Leszka Bigaja i Cezarego Domagalskiego. Tyczy się to głównie tego drugiego dla którego było to pierwsze tego typu osiągnięcie, tym bardziej, że powtórzył to również w deblu, gdzie występował w parze z Leszkiem Gawidzielem.

Mężczyźni 20 ? 39 lat  

Miejsce

Imię i nazwisko

Klub/miejscowość

Punkty

1.

Emil Matraszek

MKS MOW Puławy

20

2.

Ireneusz Mizura

Puławy

17

3.

Radosław Poświatowski

MKS MOW Puławy

14

4.

Michał Kucharski

Dęblin

12

5-6.

Piotr Matraszek

MKS MOW Puławy

10,5

 

Marcin Utnicki

Dęblin

10,5

7-8.

Artur Budzyński

Lublin

8,5

 

Paweł Rozdoba

Dęblin

8,5

 

Mężczyźni 40 ? 55 lat  

Miejsce

Imię I nazwisko

Klub/miejscowość

Punkty

1.

Andrzej Głodek

Żelechów

20

2.

Zbigniew Ciołek

Wojciechówka

17

3.

Tadeusz Sidoruk

Dęblin

14

4.

Leszek Gawidziel

MKS MOW Puławy

12

5-6.

Zbigniew Chojnacki

Puławy

10,5

 

Mirosław Utnicki

Dęblin

10,5

7-8.

Leszek Bigaj

Lublin

8,5

 

Andrzej Pioś

Puławy

8,5

9-10.

Krzysztof Moszczyński

Dęblin

6,5

 

Andrzej Bichta

Puławy

6,5

11-12.

Juliusz Krzaczkowski

MKS MOW Puławy

4,5

 

Sławomir Skrzęta

Końskowola

4,5

 

Mężczyźni 56 lat i starsi  

Miejsce

Imię I nazwisko

Klub/miejscowość

Punkty

1.

Waldemar Pańczyk

Puławy

20

2.

Jerzy Kucharski

Dęblin

17

3.

Tadeusz Berliński

Puławy

14

4.

Stanisław Kowalczyk

Puławy

12

5.

Marek Płachta

Kozienice

11

6.

Roman Domagalski

Puławy

10

 

Open  

Miejsce

Imię I nazwisko

Klub/miejscowość

Punkty

1.

Zbigniew Ciołek

Wojciechówka

25

2.

Leszek Bigaj

Lublin

22

3.

Cezary Domagalski

MKS MOW Puławy

19

4.

Ireneusz Mizura

Puławy

17

5-6.

Zbigniew Chojnacki

Puławy

15,5

 

Krzysztof Moszczyński

Dęblin

15,5

7-8.

Andrzej Głodek

Żelechów

13,5

 

Radosław Poświatowski

MKS MOW Puławy

13,5

9-12.

Mirosław Utnicki

Dęblin

10,5

 

Tadeusz Sidoruk

Dęblin

10,5

 

Juliusz Krzaczkowski

MKS MOW Puławy

10,5

 

Emil Matraszek

MKS MOW Puławy

10,5

13-16.

Jerzy Kucharski

Dęblin

6,5

 

Dominik Joński

Dęblin

6,5

 

Leszek Gawidziel

MKS MOW Puławy

6,5

 

Michał Bartoszuk

Dęblin

6,5

17-24.

Sławomir Skrzęta

Końskowola

1,5

 

Piotr Matraszek

MKS MOW Puławy

1,5

 

Tadeusz Berliński

Puławy

1,5

 

Marek Płachta

Kozienice

1,5

 

Michał Kucharski

Dęblin

1,5

 

Paweł Rozdoba

Dęblin

1,5

 

Marcin Utnicki

Dęblin

1,5

 

Roman Domagalski

Puławy

1,5

25-29

Stanisław Kowalczyk

Puławy

0

 

Artur Budzyński

Lublin

0

 

Waldemar Pańczyk

Puławy

0

 

Andrzej Pioś

Puławy

0

 

Andrzej Bichta

Puławy

0

 

Debel

Miejsce

Imię I nazwisko

Klub/miejscowość

Punkty

1.

Tadeusz Sidoruk

Krzysztof Moszczyński

Dęblin

20

2.

Radosław Poświatowski

Ireneusz Mizura

Puławy

17

3.

Leszek Gawidziel

Cezary Domagalski

MKS MOW Puławy

14

4.

Zbigniew Chojnacki

Waldemar Pańczyk

Puławy

12

5-6.

Leszek Bigaj

Sławomir Skrzęta

Lublin

Końskowola

10,5

 

Stanisław Kowalczyk

Marek Płachta

Puławy

Kozienice

10,5

7-8.

Jerzy Kucharski

Michał Kucharski

Dęblin

8,5

 

Mirosław Utnicki

Paweł Rozdoba

Dęblin

8,5

9-11.

Artur Budzyński

Marcin Utnicki

Lublin

Dęblin

6

 

Tadeusz Berliński

Juliusz Krzaczkowski

Puławy

6

 

Dominik Joński

Michał Bartoszuk

Dęblin

6

12.

Emil Matraszek

Piotr Matraszek

MKS MOW Puławy

4