ptkkf.pulawy.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Prawie siedem godzin przy stołach

Drukuj PDF

Piąty turniej tegorocznej edycji Otwartego Grand Prix Puław w tenisie stołowym, który odbył się w niedzielę 10 kwietnia trwał prawie 7 godzin, a rywalizacja odbywała się we wszystkich przewidzianych przez regulamin kategoriach. Zmagania były bardzo zacięte, interesujące i przynoszące wiele akcji, które w telewizji wyglądałyby jak zmagania zawodników z czołówki nie tylko Polskich rozgrywek (żałujemy, że publikujemy tylko zdjęcia, a nie filmiki, bo na pewno bylibyście zaskoczeni).
W poszczególnych grupach triumfowali: Gołębiowski Kamil, Ciurkowski Tomasz, Grzybek Bogdan, Grzyb Marcin i duet Tomasz Włodarczyk/Kamil Gołebiowski.
Kolejny turniej odbędzie się 29 maja. Serdecznie zapraszamy!!!

16-39 lat

Miejsce Nazwisko i imię Klub/miejscowość Punkty
1. Gołębiowski Kamil Cisowianka Drzewce 20
2. Włodarczyk Tomasz Cisowianka Drzewce 17
3. Grzyb Marcin Kozienice 14
4. Gąciarski Mateusz Kazanów 12
5-6. Matraszek Emil Końskowola 10,5

Król Artur Błękitni Leopoldów 10,5
7-8. Dydo Mariusz Puławy 8,5

Domagalski Cezary Puławy 8,5
9-10. Woźniak Kacper Opole Lubelskie 6,5

Bocian Piotr Cisowianka Drzewce 6,5


40-55 lat

Miejsce Nazwisko i imię Klub/miejscowość Punkty
1. Ciurkowski Tomasz Puławy 20
2. Poświatowski Radosław Puławy 17
3. Krężel Andrzej Kazanów 14
4. Jasiocha Sylwester Topspin Kurów 12
5-6. Smaga Dariusz Opole Lubelskie 10,5

Mitruczuk Piotr Puławy 10,5
7-8. Zawadzki Ryszard Puławy 8,5

Zając Artur Puławy 8,5
9-12. Duda Grzegorz Łęczna 5,5

Mularski Waldemar Kazanów 5,5

Zagożdżon Wojciech Kazanów 5,5

Grypas Ihor Ukraina 5,5
13. Ciurkowski Marek Puławy 3


56 lat i starsi

Miejsce Nazwisko i imię Klub/miejscowość Punkty
1. Grzybek Bogdan Chodel 20
2. Głodek Andrzej Żelechów 17
3. Skrzęta Sławomir Końskowola 14
4. Kowalczyk Stanisław Puławy 13
5. Matraszek Leszek Końskowola 12


OPEN

Miejsce Nazwisko i imię Klub/miejscowość Punkty
1. Grzyb Marcin Kozienice 25
2. Bocian Piotr Cisowianka Drzewce 22
3. Włodarczyk Tomasz Cisowianka Drzewce 19
4. Ciurkowski Tomasz Puławy 17
5-6. Gołębiowski Kamil Cisowianka Drzewce 15,5

Matraszek Emil Końskowola 15,5
7-8. Zając Artur Puławy 13,5

Dydo Mariusz Puławy 13,5
9-12. Jasiocha Sylwester Topspin Kurów 10,5

Król Artur Błękitni Leopoldów 10,5

Skrzęta Sławomir Końskowola 10,5

Głodek Andrzej Żelechów 10,5
13-16. Grypas Ihor Ukraina 6,5

Gąciarski Mateusz Kazanów 6,5

Poświatowski Radosław Puławy 6,5

Krężel Andrzej Kazanów 6,5
17-24. Domagalski Cezary Puławy 1,5

Smaga Dariusz Opole Lubelskie 1,5

Woźniak Kacper Opole Lubelskie 1,5

Mularski Waldemar Kazanów 1,5

Kowalczyk Stanisław Puławy 1,5

Grzybek Bogdan Chodel 1,5

Mitruczuk Piotr Puławy 1,5

Duda Grzegorz Łęczna 1,5
25-28. Ciurkowski Marek Puławy 0

Matraszek Leszek Końskowola 0

Zagożdżon Wojciech Kazanów 0

Zawadzki Ryszard Puławy 0


Debel

Miejsce Nazwisko i imię Klub/miejscowość Punkty
1. Gołębiowski Kamil Cisowianka Drzewce 20
Włodarczyk Tomasz
2. Krężel Andrzej Kazanów 17
Gąciarski Mateusz
3. Ciurkowski Tomasz Puławy 14
Dydo Mariusz
4. Grzybek Bogdan Chodel 12
Smaga Dariusz Opole Lubelskie
5-6. Poświatowski Radosław Puławy 10,5
Bocian Piotr Cisowianka Drzewce

Grzyb Marcin Kozienice 10,5
Domagalski Cezary Puławy
7-8. Zając Artur Puławy 8,5
Ciurkowski Marek

Woźniak Kacper Opole Lubelskie 8,5
Matraszek Emil Końskowola
9-12. Mularski Waldemar Kazanów 5,5
Zagożdżon Wojciech

Jasiocha Sylwester Topspin Kurów 5,5
Grypas Ihor Ukraina

Król Artur Błękitni Leopoldów 5,5
Głodek Andrzej Żelechów

Zawadzki Ryszard Puławy 5,5
Mitruczuk Piotr
13-14. Kowalczyk Stanisław Końskowola 2,5
Matraszek Leszek Puławy

Skrzęta Sławomir Końskowola 2,5
Duda Grzegorz Łęczna