ptkkf.pulawy.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
PTKKF - Aktualności

Zaproszenia na weekend

Email Drukuj PDF

W najbliższą sobotę (19 czerwca) odbędą się dwie imprezy rozgrywane w ramach Grand Prix Puław. O godzinie 10 w Galerii Zielonej rozpocznie się kolejny turniej w szachach. O tej samej porze na terenie Ogródka Jordanowskiego przy ulicy Niemcewicza do rywalizacji przystąpią zawodnicy walczący o punkty w wyścigach MTB.

 

Dzień dziecka 2010

Email Drukuj PDF

Zgodnie z wieloletnią tradycją także i w tym roku we współpracy z Osiedlowym Domem Kultury ?m-pik? byliśmy organizatorami festynu sportowo ? rekreacyjnego z okazji ?Dnia Dziecka? W zabawie wzięło kilkuset najmłodszych i nie tylko mieszkańców naszego miasta, a jak to wszystko wyglądało możecie sprawdzić w galerii zdjęć.

 

Po raz XIX o Puchary

Email Drukuj PDF

Na pożegnanie wiosennego sezonu byliśmy organizatorem XIX już edycji Ogólnopolskiego turnieju tenisa stołowego o Puchary Prezesa PTKKF (drużynowy) i Przewodniczącego Rady Miasta Puławy (indywidualny).

Więcej…
 

V Turniej GP w szachach

Email Drukuj PDF

Piąty tegoroczny turniej w ramach Grand Prix Puław w szachach, który odbył się w sobotę 29 maja, trochę niespodziewanie zakończył się triumfem Piotra Sadurskiego przed Jerzym Derusiem i liderem klasyfikacji generalnej Tadeuszem Bernatem. To zwycięstwo pozwoliło mu awansować na III miejsce w ?generalce?. Z kolei wśród juniorek i juniorów najlepszy okazał się rodzinny duet Antonina i Jan Góra z Żyrzyna.

Więcej…
 

Streetball dla dzieci

Email Drukuj PDF

trzyosobowe drużyny koszykówki złożone z dzieci ze szkół podstawowych i gimnazjalnych zapraszamy na turniej w streetball. Zawody odbędą się na boisku przy Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 2 ("piątka"). Impreza odbędzie się 1 czerwca, a rozpocznie się o godzinie 14.00.

 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Sonda

Jaka dyscyplina TKKF cieszy się największą popularnością
 

Gości online

Naszą witrynę przegląda teraz 6 gości