ptkkf.pulawy.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
PTKKF - Aktualności

Początek GP w siatkówce plażowej

Email Drukuj PDF

Wakacje rozpoczęte czas więc na ropoczęcie zmagań w siatkówce plażowej. Pierwsze w tym roku zawody Regionalnego Grand Prix w tej dyscyplinie sportu odbęda się w sobotę o godzinie 10 na terenie Ośrodka Z.A. Puławy w Wólce Profeckiej.

 

O punkty GP w szachach

Email Drukuj PDF

W najbliższą sobotę (3 lipca) o kolejne punkty Grand Prix Puław 2010 walczyć będą szachiści. Na miłośników tej królewskiej gry czekamy tradycyjnie w Galerii Zielonej. Początek zawodów o godz. 10.00.

 

Walczyliśmy w Okunince i Włodawie

Email Drukuj PDF

Jak co roku skromna reprezentacja PTKKF wzięła udział w rozgrywanych we Włodawie i nad jeziorem Białym Międzynarodowym Festiwalu Sportowym TKKF. Mimo, niezbyt licznej grupy reprezentantów nie wróciliśmy z pustymi rękoma zdobywając medale praktycznie w każdym starcie. A zaliczyć do nich można takie konkurencje jak: koszykówka, przeciąganie liny, szachy, tenis stołowy, pływanie, czy bieg przełajowy. Poza konkursem byliśmy również w konkursie artystycznym i sztafecie rodzinnym.
Komu przypadły te laury można zobaczyć w galerii zdjęć.

 

Interesująco mimo deszczu

Email Drukuj PDF

Obsada drugiego wyścigu w ramach Grand Prix Puław 2010 w kolarstwie MTB była już zdecydowanie lepsza i w każdej kategorii byliśmy świadkami dość interesującej rywalizacji o najwyższy stopień podium. Niestety zwłaszcza podczas zmagań seniorów i juniorów walce towarzyszył dość obfity deszcz i to on, lub po prostu zwykły pech spowodował, że było kilka defektów i część zawodników nie dojechała do mety. Ostatecznie w poszczególnych grupach najlepsi okazali się: Judyta Wardzińska, Jakub Pacocha, Piotr Pękala, Michał Wnuk, Grzegorz Jazurek i Marek Kulik.
Kolejny wyścig 17 lipca.

Więcej…
 

Niska frekwencja w szachowym GP

Email Drukuj PDF

Szósty tegoroczny turniej w ramach Grand Prix Puław w szachach, który odbył się w sobotę 19 czerwca zgromadził najmniejszą jak do tej pory liczbę uczestników, jednak nie spowodowało to spadku poziomu, choć uczciwie trzeba przyznać, że kilku czołowych zawodników tym razem zabrakło na starcie. Ostatecznie najlepszy okazał się Robert Błaziak z Karczmisk przed puławskim duetem Zdzisław Machniewski i Tadeusz Bernat, którzy umocnili się na czele klasyfikacji generalnej.
Kolejny turniej 10 lipca.

Więcej…
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Sonda

Jaka dyscyplina TKKF cieszy się największą popularnością
 

Gości online

Naszą witrynę przegląda teraz 6 gości