ptkkf.pulawy.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
PTKKF - Aktualności

Festyn 13.07.2010

Email Drukuj PDF

Kolejny raz bawiliśmy się z najmłodszymi mieszkańcami naszego miasta podczas wakacyjnego festynu sportowo ? rekreacyjnego. Tym razem bawiliśmy się na terenach Szkoły Podstawowej nr 6 i Skateparku. A jak to wyglądało tradycyjnie można sprawdzić w galerii zdjęć.

 

Trzy imprezy w najbliższych dniach

Email Drukuj PDF

Już w środę (14 lipca) o godz. 16.00 na boiskach ZSO nr 2 (?piątka?) odbędzie się pierwszy wakacyjny turniej w ramach Letniego Grand Prix w Streetballu (koszykówka uliczna trzyosobowa). Impreza odbędzie się w czterech kategoriach: szkoły podstawowe, gimnazja, szkoły ponadgimnazjalne i open.
Z kolei w sobotę (17 lipca) zapraszamy do udziału w dwóch imprezach. Pierwsza z nich to kolejny wyścig w ramach Grand Prix Puław w kolarstwie MTB, który tradycyjnie rozpocznie się o godz. 10.00 (start i meta wszystkich wyścigów na Ogródku Jordanowskim przy ulicy Niemcewicza). Natomiast druga to turniej siatkówki plażowej o Puchar Sybilli, który rozegrany zostanie na boiskach ośrodka Z.A. Puławy w Wólce Profeckiej. Początek o godz. 10.00.

 

Rekreacja na wakacjach

Email Drukuj PDF

Poza rozgrywkami w różnych dyscyplinach sportowych na okres wakacji zaplanowaliśmy kilka festynów sportowo ? rekreacyjnych dla najmłodszych mieszkańców naszego miasta. I właśnie pierwszy z nich odbył się w miniony wtorek, 6 lipca, na terenach Ogródka Jordanowskiego przy ul. Lubelskiej. W imprezie wzięło udział ponad 200 dzieci, a każde z nich za dobrą zabawę nagrodzone zostało słodyczami i upominkami. Jednak jak to przebiegało można zobaczyć w galerii zdjęć.
Kolejny festyn we wtorek 13 lipca na terenach Szkoły Podstawowej nr 6 przy ul. Niemcewicza. Początek zabawy o godz. 11.00. Serdecznie zapraszamy!

 

GP w plażówce - Mistrzowie najlepsi

Email Drukuj PDF

W minioną sobotę 3 lipca, czyli z pewnym opóźnieniem w porównaniu z wcześniejszymi planami, wynikającym z remontu stadionu i podmycia ośrodka w Wólce Profeckiej, rozpoczęliśmy tegoroczną edycję Regionalnego Grand Prix Puław o Puchar Sybilli w siatkówce plażowej. W pierwszej edycji najlepsi okazali się broniący tytułu z przed roku Tomasz Kowalczyk i Mateusz Pawulski. Obok nich na podium stanęli również Piotr Pazik/Michał Chuszcz (II miejsce) i braterski duet Mateusz i Bartłomiej Stonio z Żyrzyna (III miejsce).
Kolejny turniej 17 lipca na terenie ośrodka w Wólce Profeckiej. Początek godz. 10.00.

Więcej…
 

Szachiści wolą wakacje?

Email Drukuj PDF

Niestety VII tegoroczny turniej w ramach Grand Prix Puław w szachach odbył się w dość skromnej frekwencji, na którą wpływ mógł mieć okres wakacyjny i piękna pogoda oraz niestety konieczność ze względów technicznych, zmiany wcześniej planowanego terminu. W poszczególnych grupach najlepsi okazali się: Zuzanna Machniewska, Piotr Zygmunt i Zdzisław Machniewski. Kolejny turniej 7 sierpnia od godz. 10.00 w Galerii Zielonej przy miejmy nadzieję zdecydowanie lepszej obsadzie.

Więcej…
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Sonda

Jaka dyscyplina TKKF cieszy się największą popularnością
 

Gości online

Naszą witrynę przegląda teraz 6 gości