ptkkf.pulawy.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
PTKKF - Aktualności

Ruszyło GP MTB

Email Drukuj PDF

Z opóźnieniem wynikającym z żałoby narodowej, w minioną sobotę 22 maja, odbyła się inauguracja tegorocznej edycji Grand Prix Puław 2010 w kolarstwie MTB. Niestety frekwencja podczas pierwszej imprezy nie powaliła i na starcie stanęło niespełna 20 zawodników. W poszczególnych grupach najlepsi okazali się: Judyta Wardzińska; Eryk Grzeszczak, Piotr Pękala, Rafał Gąsiorowski, Przemysław Koza i Marek Kulik.
Kolejny wyścig 19 czerwca.

Więcej…
 

Zaproszenie na GP MTB

Email Drukuj PDF

W najbliższą sobotę (22 maja) odbędą się zawody z cyklu Grand Prix Puław w kolarstwie MTB. Impreza rozpocznie się o godzinie 10 na terenie ogródka jordanowskiego przy ulicy Niemcewicza.

 

Niespodzianki w tenisowej GP

Email Drukuj PDF

Ostatni przed wakacyjną przerwą turniej w ramach Grand Prix Puław 2010 w tenisie stołowym przyniósł kilka niespodzianek. Tyczy się to głównie tradycyjnie najmocniej obsadzonej grupy 40 ? 55 lat w której najlepszy okazał się Roman Chawryło z Lublina przed Leszkiem Bigajem (Lublin) i Leszkiem Gawidzielem (MKS MOW Puławy). Jako małe zaskoczenie należy też uznać triumf Zbigniewa Chojnackiego i Waldemara Pańczyka w zmaganiach deblistów. W pozostałych grupach najlepsi okazali się: Joanna Walasek (Janowiec), Jakub Grabowski (Piotrawin, do 15 lat); Cezary Domagalski (MKS MOW Puławy, 16 ? 19 lat); Ireneusz Mizura (Puławy, 20 ? 39 lat) i Tadeusz Berliński (Puławy, 56 lat i starsi).

Więcej…
 

Zaproszenie na tenisa

Email Drukuj PDF

W sobotę 15 maja odbędzie się kolejny turniej Grand Prix Puław w tenissie stołowym. Rywalizacja toczyć się będzie od godziny 9:30, kiedy o punkty walczyć będą kobiety oraz chłopcy do lat 15 i w kategorii 16-19 lat. O godzinie 11:30 rozpoczną się zmagania w kategoriach męskich - 20-39 lat, 40-55 lat, 56 lat i starsi oraz w deblu. Tradycyjnie zawody odbędą się w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. KEN ("dziewiątka") przy ulicy Kaniowczyków. 

 

Komunikat końcowy Biegów

Email Drukuj PDF

W rozwinięciu komunikat końcowy Biegów o ?Błękitną Wstęgę Wisły? - Puławy ? 03.05.2010

Więcej…
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Sonda

Jaka dyscyplina TKKF cieszy się największą popularnością
 

Gości online

Naszą witrynę przegląda teraz 8 gości