ptkkf.pulawy.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
PTKKF - Aktualności

Szachiści wolą wakacje?

Email Drukuj PDF

Niestety VII tegoroczny turniej w ramach Grand Prix Puław w szachach odbył się w dość skromnej frekwencji, na którą wpływ mógł mieć okres wakacyjny i piękna pogoda oraz niestety konieczność ze względów technicznych, zmiany wcześniej planowanego terminu. W poszczególnych grupach najlepsi okazali się: Zuzanna Machniewska, Piotr Zygmunt i Zdzisław Machniewski. Kolejny turniej 7 sierpnia od godz. 10.00 w Galerii Zielonej przy miejmy nadzieję zdecydowanie lepszej obsadzie.

Więcej…
 

Początek GP w siatkówce plażowej

Email Drukuj PDF

Wakacje rozpoczęte czas więc na ropoczęcie zmagań w siatkówce plażowej. Pierwsze w tym roku zawody Regionalnego Grand Prix w tej dyscyplinie sportu odbęda się w sobotę o godzinie 10 na terenie Ośrodka Z.A. Puławy w Wólce Profeckiej.

 

O punkty GP w szachach

Email Drukuj PDF

W najbliższą sobotę (3 lipca) o kolejne punkty Grand Prix Puław 2010 walczyć będą szachiści. Na miłośników tej królewskiej gry czekamy tradycyjnie w Galerii Zielonej. Początek zawodów o godz. 10.00.

 

Walczyliśmy w Okunince i Włodawie

Email Drukuj PDF

Jak co roku skromna reprezentacja PTKKF wzięła udział w rozgrywanych we Włodawie i nad jeziorem Białym Międzynarodowym Festiwalu Sportowym TKKF. Mimo, niezbyt licznej grupy reprezentantów nie wróciliśmy z pustymi rękoma zdobywając medale praktycznie w każdym starcie. A zaliczyć do nich można takie konkurencje jak: koszykówka, przeciąganie liny, szachy, tenis stołowy, pływanie, czy bieg przełajowy. Poza konkursem byliśmy również w konkursie artystycznym i sztafecie rodzinnym.
Komu przypadły te laury można zobaczyć w galerii zdjęć.

 

Interesująco mimo deszczu

Email Drukuj PDF

Obsada drugiego wyścigu w ramach Grand Prix Puław 2010 w kolarstwie MTB była już zdecydowanie lepsza i w każdej kategorii byliśmy świadkami dość interesującej rywalizacji o najwyższy stopień podium. Niestety zwłaszcza podczas zmagań seniorów i juniorów walce towarzyszył dość obfity deszcz i to on, lub po prostu zwykły pech spowodował, że było kilka defektów i część zawodników nie dojechała do mety. Ostatecznie w poszczególnych grupach najlepsi okazali się: Judyta Wardzińska, Jakub Pacocha, Piotr Pękala, Michał Wnuk, Grzegorz Jazurek i Marek Kulik.
Kolejny wyścig 17 lipca.

Więcej…
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Sonda

Jaka dyscyplina TKKF cieszy się największą popularnością
 

Gości online

Naszą witrynę przegląda teraz 13 gości