ptkkf.pulawy.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
PTKKF - Aktualności

Streetball dla dzieci

Email Drukuj PDF

trzyosobowe drużyny koszykówki złożone z dzieci ze szkół podstawowych i gimnazjalnych zapraszamy na turniej w streetball. Zawody odbędą się na boisku przy Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 2 ("piątka"). Impreza odbędzie się 1 czerwca, a rozpocznie się o godzinie 14.00.

 

Festyn na Dzień Dziecka

Email Drukuj PDF

Z okazji Dnia Dziecka Puławskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej organizuje festyn sportowo-rekreacyjny. Impreza odbędzie się na terenie ogródka jordanowskiego przy ul. Lubelskiej obok Domu Kultury em-pik (naprzeciwko Stokrotki).

 

Zaproszenie - V GP w szachach

Email Drukuj PDF

Już po raz piąty w tym roku spotkają się miłośnicy szachów by walczyć o punkty Grand Prix Puław 2010./ Zawody tradycyjnie odbędą się w Galerii Zielonej w sobotę. Początek o godzinie 10.

 

Ruszyło GP MTB

Email Drukuj PDF

Z opóźnieniem wynikającym z żałoby narodowej, w minioną sobotę 22 maja, odbyła się inauguracja tegorocznej edycji Grand Prix Puław 2010 w kolarstwie MTB. Niestety frekwencja podczas pierwszej imprezy nie powaliła i na starcie stanęło niespełna 20 zawodników. W poszczególnych grupach najlepsi okazali się: Judyta Wardzińska; Eryk Grzeszczak, Piotr Pękala, Rafał Gąsiorowski, Przemysław Koza i Marek Kulik.
Kolejny wyścig 19 czerwca.

Więcej…
 

Zaproszenie na GP MTB

Email Drukuj PDF

W najbliższą sobotę (22 maja) odbędą się zawody z cyklu Grand Prix Puław w kolarstwie MTB. Impreza rozpocznie się o godzinie 10 na terenie ogródka jordanowskiego przy ulicy Niemcewicza.

 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Sonda

Jaka dyscyplina TKKF cieszy się największą popularnością
 

Gości online

Naszą witrynę przegląda teraz 87 gości