ptkkf.pulawy.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
PTKKF - Aktualności

Streetball przeniesiony

Email Drukuj PDF

Drugi turniej w ramach wakacyjnego Grand Prix w Streetballu z przyczyn technicznych zostaje przeniesiony z 28 lipca na 4 sierpnia. Początek zawodow o godz. 16.00 na boiskach ZSO nr 2 "Piątka".

 

Festyn odwołany

Email Drukuj PDF

Niestety zaplanowany na wtorek 27 lipca festyn rekreacyjno-sportowy nie odbędzie się. Powodem jest remont boiska przy szkole podstawowej nr 4, gdzie miała się odbyć impreza.

 

Pod siatką bez zmian

Email Drukuj PDF

Trzeci turniej tegorocznej edycji Grand Prix Puław w siatkówce plażowej tym razem toczył się przy bardziej sprzyjającej pogodzie, czyli bez żaru lejącego się z nieba, jednak wiejący od czasu do czasu wiatr czasami sprawiał zawodnikom psikusy. Po raz trzeci w finale spotkali się Piotr Pazik/Michał Chuszcz i Tomasz Kowalczyk/Mateusz Pawulski i po raz drugi z rzędu zwycięsko z tego pojedynku wyszli ci pierwsi umacniając się na pozycji lidera klasyfikacji generalnej. Na trzecim stopniu podium ponownie staną Mateusz Stasiak jednak teraz grając w parze z Karolem Kupiszem, którzy w walce o brąz uporali się z Wojciechem Białkiem i Konradem Zdziechowskim.
Kolejna impreza już w najbliższą sobotę 31 lipca w Ośrodku w Wólce Profeckiej.

Więcej…
 

Pierwszy turniej GP w Streetballu

Email Drukuj PDF

Na boiskach ZSO nr 2 odbył się pierwszy turniej w ramach wakacyjnego Grand Prix w Streetballu. Na starcie inauguracyjnej imprezy stanęło 15 zespołów rywalizujących w trzech grupach wiekowych. Wśród gimnazjalistów najlepszy okazał się zespół w składzie: Hubert Sosik, Michał Jędrzejczyk, Kamil Beda. Z kolei w grupie ponadgimnazjalnej Krzysztof Piasecki, Szymon Chmielewski, Norbert Wasiłek. Natomiast w kategorii open triumfowali: Robert Żaczek, Marcin Franas, Marek matras i Przemysław Swerkowicz.
Kolejny turniej planowany jest 28 lipca jednak na jakich obiektach prosimy śledzić na stronie.

Więcej…
 

GP w plażówce - udany rewanż Pazika i Chuszcza

Email Drukuj PDF

Drugi turniej tegorocznej edycji Grand Prix Puław w siatkówce plażowej ponownie toczył się pod dyktando dwóch puławskich duetów Piotr Pazik/Michał Chuszcz i Mateusz Pawulski/Tomasz Kowalczyk. W przeciwieństwie do poprzedniej imprezy teraz zwycięsko z finału wyszli ci pierwsi. Natomiast na trzecim stopniu podium tym razem stanęli Mateusz Stasiak i Mateusz Kowalczyk pokonując w boju o ?brąz? żyrzyńską parę Karol Szymanek i Łukasz Joński.
Kolejna impreza już w najbliższą sobotę 24 lipca w Ośrodku w Wólce Profeckiej. .

Więcej…
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Sonda

Jaka dyscyplina TKKF cieszy się największą popularnością
 

Gości online

Naszą witrynę przegląda teraz 126 gości