ptkkf.pulawy.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
PTKKF - Aktualności

GP w streetball - ostateczne rozstrzygnięcia

Email Drukuj PDF

Czwartym turniejem jaki się odbył w środę 25 sierpnia, zakończyliśmy tegoroczną edycję Letniego Grand Prix w Streetballu.

Więcej…
 

VIII GP w szachach

Email Drukuj PDF

VIII tegoroczny turniej w ramach Grand Prix Puław w szachach zgromadził na starcie kilkunastu zawodników. W gronie tym najlepszy okazał się Radosław Brzozowski, przed Zdzisławem Machniewskim i Robertem Błaziakiem.
Kolejny turniej w sobotę 18 września w Galerii Zielonej. Zapraszamy.

Więcej…
 

GP MTB - gościnni puławianie

Email Drukuj PDF

Sierpniowy wyścig w ramach Grand Prix Puław 2010 w kolarstwie MTB zgromadził na starcie ponad 30 zawodników z terenu lubelszczyzny. I właśnie goście z poza naszego miasta tym razem z reguły stawali na najwyższych stopniach podium poszczególnych kategorii. Jedynym wyjątkiem okazał się Piotr Pękala (Mostostal Puławy) w grupie 11 ? 13 lat. A oto pozostali zwycięzcy: kobiety ? Magdalena Rokicka (Radawczyk); do 10 lat ? Mateusz Cywiński (Lublin); 14 ? 16 lat ? Kamil Grenda (Lublin); 17 ? 30 lat ? Grzegorz Jazurek (Lublin); 30 lat i starsi ? Tomasz małasiewicz (Garbów).

Więcej…
 

GP w plażówce - emocje będą do końca

Email Drukuj PDF

Kolejny piąty już turniej Grand Prix Puław 2010 w siatkówce plażowej zgromadził na starcie 13 ekip i zgodnie z oczekiwaniami zakończył się zwycięstwem duetu Michał Chuszcz/Piotr Pazik. W finale uporali się z żyrzyńską parą Łukasz Joński/Przemysław Kozak, dzięki czemu dopiero ostatni turniej zadecyduje komu przypadnie ostateczy triumf w tegorocznej edycji Grand Prix. Z kolei w pojedynku o III miejsce Mateusz Kowalczyk i Emil Kapelko okazali się lepsi od Wojciecha Bialka i Zdzislawa Machniewskiego. Kolejna impreza, którą będą Mistrzostwa Puław i województwa odbędzie się w najbliższą sobotę 28 sierpnia w Ośrodku w Wólce Profeckiej, początek jak zwykle o godz. 10.00. Zawody odbędą się w kategorii kobiet i mężczyzn open oraz mężczyzn + 35 lat. 

Więcej…
 

Koszykarze po raz trzeci

Email Drukuj PDF

Na boiskach ZSO nr 2 odbył się trzeci turniej w ramach wakacyjnego Grand Prix Puław w Streetballu. Do walki przystąpiło tym razem 12 ekip, które przez kilka godzin walczyło o punkty do klasyfikacji generalnej.

Więcej…
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Sonda

Jaka dyscyplina TKKF cieszy się największą popularnością
 

Gości online

Naszą witrynę przegląda teraz 61 gości