ptkkf.pulawy.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
PTKKF - Aktualności

Pod siatką bez zmian

Email Drukuj PDF

Trzeci turniej tegorocznej edycji Grand Prix Puław w siatkówce plażowej tym razem toczył się przy bardziej sprzyjającej pogodzie, czyli bez żaru lejącego się z nieba, jednak wiejący od czasu do czasu wiatr czasami sprawiał zawodnikom psikusy. Po raz trzeci w finale spotkali się Piotr Pazik/Michał Chuszcz i Tomasz Kowalczyk/Mateusz Pawulski i po raz drugi z rzędu zwycięsko z tego pojedynku wyszli ci pierwsi umacniając się na pozycji lidera klasyfikacji generalnej. Na trzecim stopniu podium ponownie staną Mateusz Stasiak jednak teraz grając w parze z Karolem Kupiszem, którzy w walce o brąz uporali się z Wojciechem Białkiem i Konradem Zdziechowskim.
Kolejna impreza już w najbliższą sobotę 31 lipca w Ośrodku w Wólce Profeckiej.

Więcej…
 

Pierwszy turniej GP w Streetballu

Email Drukuj PDF

Na boiskach ZSO nr 2 odbył się pierwszy turniej w ramach wakacyjnego Grand Prix w Streetballu. Na starcie inauguracyjnej imprezy stanęło 15 zespołów rywalizujących w trzech grupach wiekowych. Wśród gimnazjalistów najlepszy okazał się zespół w składzie: Hubert Sosik, Michał Jędrzejczyk, Kamil Beda. Z kolei w grupie ponadgimnazjalnej Krzysztof Piasecki, Szymon Chmielewski, Norbert Wasiłek. Natomiast w kategorii open triumfowali: Robert Żaczek, Marcin Franas, Marek matras i Przemysław Swerkowicz.
Kolejny turniej planowany jest 28 lipca jednak na jakich obiektach prosimy śledzić na stronie.

Więcej…
 

GP w plażówce - udany rewanż Pazika i Chuszcza

Email Drukuj PDF

Drugi turniej tegorocznej edycji Grand Prix Puław w siatkówce plażowej ponownie toczył się pod dyktando dwóch puławskich duetów Piotr Pazik/Michał Chuszcz i Mateusz Pawulski/Tomasz Kowalczyk. W przeciwieństwie do poprzedniej imprezy teraz zwycięsko z finału wyszli ci pierwsi. Natomiast na trzecim stopniu podium tym razem stanęli Mateusz Stasiak i Mateusz Kowalczyk pokonując w boju o ?brąz? żyrzyńską parę Karol Szymanek i Łukasz Joński.
Kolejna impreza już w najbliższą sobotę 24 lipca w Ośrodku w Wólce Profeckiej. .

Więcej…
 

GP MTB - Wardzińska i Kulik potwierdzili dominację

Email Drukuj PDF

Trzeci wyścig w ramach Grand Prix Puław 2010 w kolarstwie MTB odbył się w sobotę 17 lipca i w każdej kategorii byliśmy świadkami dość interesującej rywalizacji o najwyższy stopień podium. Swoją tegoroczną dominację po raz kolejny potwierdzili Judyta Wardzińska i Marek Kulik. W pozostałych grupach najlepsi okazali się: Eryk Grzeszczak, Mateusz Karasiński, Kamil Grenda i Grzegorz Jazurek. Kolejny wyścig 8 sierpnia.

Więcej…
 

Festyn 13.07.2010

Email Drukuj PDF

Kolejny raz bawiliśmy się z najmłodszymi mieszkańcami naszego miasta podczas wakacyjnego festynu sportowo ? rekreacyjnego. Tym razem bawiliśmy się na terenach Szkoły Podstawowej nr 6 i Skateparku. A jak to wyglądało tradycyjnie można sprawdzić w galerii zdjęć.

 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Sonda

Jaka dyscyplina TKKF cieszy się największą popularnością
 

Gości online

Naszą witrynę przegląda teraz 132 gości