ptkkf.pulawy.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
PTKKF - Aktualności

Po raz XIX o Puchary

Email Drukuj PDF

Na pożegnanie wiosennego sezonu byliśmy organizatorem XIX już edycji Ogólnopolskiego turnieju tenisa stołowego o Puchary Prezesa PTKKF (drużynowy) i Przewodniczącego Rady Miasta Puławy (indywidualny).

Więcej…
 

V Turniej GP w szachach

Email Drukuj PDF

Piąty tegoroczny turniej w ramach Grand Prix Puław w szachach, który odbył się w sobotę 29 maja, trochę niespodziewanie zakończył się triumfem Piotra Sadurskiego przed Jerzym Derusiem i liderem klasyfikacji generalnej Tadeuszem Bernatem. To zwycięstwo pozwoliło mu awansować na III miejsce w ?generalce?. Z kolei wśród juniorek i juniorów najlepszy okazał się rodzinny duet Antonina i Jan Góra z Żyrzyna.

Więcej…
 

Streetball dla dzieci

Email Drukuj PDF

trzyosobowe drużyny koszykówki złożone z dzieci ze szkół podstawowych i gimnazjalnych zapraszamy na turniej w streetball. Zawody odbędą się na boisku przy Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 2 ("piątka"). Impreza odbędzie się 1 czerwca, a rozpocznie się o godzinie 14.00.

 

Festyn na Dzień Dziecka

Email Drukuj PDF

Z okazji Dnia Dziecka Puławskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej organizuje festyn sportowo-rekreacyjny. Impreza odbędzie się na terenie ogródka jordanowskiego przy ul. Lubelskiej obok Domu Kultury em-pik (naprzeciwko Stokrotki).

 

Zaproszenie - V GP w szachach

Email Drukuj PDF

Już po raz piąty w tym roku spotkają się miłośnicy szachów by walczyć o punkty Grand Prix Puław 2010./ Zawody tradycyjnie odbędą się w Galerii Zielonej w sobotę. Początek o godzinie 10.

 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Sonda

Jaka dyscyplina TKKF cieszy się największą popularnością
 

Gości online

Naszą witrynę przegląda teraz 118 gości