ptkkf.pulawy.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
PTKKF - Aktualności

Interesująco mimo deszczu

Email Drukuj PDF

Obsada drugiego wyścigu w ramach Grand Prix Puław 2010 w kolarstwie MTB była już zdecydowanie lepsza i w każdej kategorii byliśmy świadkami dość interesującej rywalizacji o najwyższy stopień podium. Niestety zwłaszcza podczas zmagań seniorów i juniorów walce towarzyszył dość obfity deszcz i to on, lub po prostu zwykły pech spowodował, że było kilka defektów i część zawodników nie dojechała do mety. Ostatecznie w poszczególnych grupach najlepsi okazali się: Judyta Wardzińska, Jakub Pacocha, Piotr Pękala, Michał Wnuk, Grzegorz Jazurek i Marek Kulik.
Kolejny wyścig 17 lipca.

Więcej…
 

Niska frekwencja w szachowym GP

Email Drukuj PDF

Szósty tegoroczny turniej w ramach Grand Prix Puław w szachach, który odbył się w sobotę 19 czerwca zgromadził najmniejszą jak do tej pory liczbę uczestników, jednak nie spowodowało to spadku poziomu, choć uczciwie trzeba przyznać, że kilku czołowych zawodników tym razem zabrakło na starcie. Ostatecznie najlepszy okazał się Robert Błaziak z Karczmisk przed puławskim duetem Zdzisław Machniewski i Tadeusz Bernat, którzy umocnili się na czele klasyfikacji generalnej.
Kolejny turniej 10 lipca.

Więcej…
 

Zaproszenia na weekend

Email Drukuj PDF

W najbliższą sobotę (19 czerwca) odbędą się dwie imprezy rozgrywane w ramach Grand Prix Puław. O godzinie 10 w Galerii Zielonej rozpocznie się kolejny turniej w szachach. O tej samej porze na terenie Ogródka Jordanowskiego przy ulicy Niemcewicza do rywalizacji przystąpią zawodnicy walczący o punkty w wyścigach MTB.

 

Dzień dziecka 2010

Email Drukuj PDF

Zgodnie z wieloletnią tradycją także i w tym roku we współpracy z Osiedlowym Domem Kultury ?m-pik? byliśmy organizatorami festynu sportowo ? rekreacyjnego z okazji ?Dnia Dziecka? W zabawie wzięło kilkuset najmłodszych i nie tylko mieszkańców naszego miasta, a jak to wszystko wyglądało możecie sprawdzić w galerii zdjęć.

 

Po raz XIX o Puchary

Email Drukuj PDF

Na pożegnanie wiosennego sezonu byliśmy organizatorem XIX już edycji Ogólnopolskiego turnieju tenisa stołowego o Puchary Prezesa PTKKF (drużynowy) i Przewodniczącego Rady Miasta Puławy (indywidualny).

Więcej…
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Sonda

Jaka dyscyplina TKKF cieszy się największą popularnością
 

Gości online

Naszą witrynę przegląda teraz 106 gości