ptkkf.pulawy.pl

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
PTKKF - Aktualności

Zaproszenia na weekend - 25 września

Email Drukuj PDF

Już w najbliższą sobotę (25.09) Zarząd Miejski TKKF organizuje Mistrzostwa Puław w streetballu. Trzyosobowa koszykówka ma w naszym mieście wielu miłosników, czego dowiosły wakacyjne turnieje Grand Prix. Mistrzostwa Puław rozpoczną się o godzinie 18 na boiskach przy ZSO nr 2 ("piątka"). Zapraszamy również Państwa na kolejne zawody GP Puław w tenisie stołowym. Tym razem rozegrane zostaną turnieje kobiet, grup młodzieżowych (do 15 lat i 16-19 lat) oraz open i debla. Rywalizacja w ZSO nr 1 (KEN) rozpocznie się w sobotę (25.09) o godz. 9:30 (kobiety i grupy młodzieżowe) i 11:30 (open i deble).

 

W tenisa na wózkach

Email Drukuj PDF

Już po raz VIII wraz z Puławską Fundacją Osób Niepełnosprawnych ?PA ? KT? byliśmy organizatorem Międzynarodowego Turnieju Tenisa Stołowego osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Na starcie stanęło prawie 50 uczestników z Polski, Białorusi, Rosji, Ukrainy i Litwy, którzy rywalizowali w trzech kategoriach: Paraplegia kobiet i mężczyzn oraz tetraplegia mężczyzn. W stawce znalazło się wielu najlepszych zawodników w swych krajach i z tego względu zmagania stały na naprawdę wysokim poziomie, a z wieloma z nich spore problemy mieliby z pewnością całkiem nieźli w pełni zdrowi zawodnicy.

Więcej…
 

GP w tenisie stołowym - wygrywali przyjezdni

Email Drukuj PDF

Ponad 50 zawodników wzięło w pierwszym po wakacyjnym turnieju tenisa stołowego w ramach Grand Prix Puław 2010. Tym razem rywalizacja toczyła się w grupach wiekowych oraz żeńskim i męskim turnieju open. W poszczególnych grupach najlepsi okazali się: Martyna Cholewa (Kazimierz); Łukasz Drzewiecki (Jawidz Rokitno); Cezary Domagalski (MKS Puławy); Robert Baran (Lubartów); Marek Taczalski (Zakrzówek) i Adam Trela (Solec).

Więcej…
 

Kolarzom został już tylko jeden wyścig

Email Drukuj PDF

Przedostatni wyścig w ramach Grand Prix Puław 2010 w kolarstwie MTB zgromadził na starcie prawie 30 zawodników z terenu lubelszczyzny. W poszczególnych kategoriach najlepsi okazali się: Judyta Wardzińska; Maciej Tarłowski; Robert Cieślak; Kamil Grenda; Artur Kozak i Marek Kulik.
Ostatnim akcentem sezonu 2010 będą Mistrzostwa Województwa Lubelskiego Amatorów jaki odbędą się 2 października.

Więcej…
 

Plażówka - Mistrzostwa Puław i Lubelszczyzny Amatorów

Email Drukuj PDF

Ostatnim akcentem tegorocznego sezonu siatkówki plażowej były Mistrzostwa Puław i Lubelszczyzny Amatorów. Wśród kobiet na podium stanęły odpowiednio Paulina Szewczyk/Karolina Pietras; Ewelina Wlazły/Weronika Klimek i Marta Kowalik/Natalia Mróz. Z kolei w stawce panów po dramatycznym finale najlepsi okazali się Michał Chuszcz/Mateusz Stasiak, których trochę niespodziewanie rywalami byli Mateusz Gabriel z Opola Lubelskiego i puławianin Jan Kuc. Brązowe medale przypadły natomiast Mateuszowi Pawulskiemu i Tomaszowi Kowalczykowi dla których było to z pewnością pewne rozczarowanie bo we wszystkich tegorocznych imprezach występowali w finale.

Więcej…
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Sonda

Jaka dyscyplina TKKF cieszy się największą popularnością
 

Gości online

Naszą witrynę przegląda teraz 68 gości